Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התאמה של מכשירים להוט מובייל

Step
שימו לב! השרשור הזה בן 4344 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נאמר לי בהוט מובייל שכל מכשיר דור 3 מתאים לרשתות שלהם (אע"פ שלרובם אין תמיכה בתדר 850), אבל בחנויות סלולר אומרים חד משמעית שלא יעבוד.

מישהו יודע מי מהם צודק? האם המכשירים אכן לא יעבדו כמו שצריך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית כל מכשיר שתומך ב UMTS 2100 יעבוד בפלאפון, אבל הכיסוי שלהם ב2100 משמעותית יותר נמוך מאשר 850, ויש סיכוי די טוב לניתוקים\בעיות כיסוי.

רוב החנויות שבהן תשאל אם מכשיר שתומך רק ב2100 יעבוד בפלאפון יגידו לך לא, רק כדי לא לשבור איתך את הראש כאשר יהיו לך בעיות קליטה\ניתוקים ואתה תאשים את המכשיר (כאשר בפועל הבעיה בתשתית)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שהבנתי רוב המדינה כבר מכוסה ב 2100, אני בהוט מובייל עם מכשיר שלא תומך 850 (ובסביבה שלי אני מחובר לאנטנות של פלאפון) ועד עכשיו לא היו לי בעיות. בנוסף, התדרים שהם זכו בהם במכרז הם 2100 כך שככל שהפריסה של הוט מובייל תגדל הסיכוי לבעיות ירד.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכיסוי של 2100 בלבד בסדר גמור - יש לי E71 שלא תומך ב-850 של פלאפון

ועוד לא נתקלתי בניתוקים או בעיות מלבד חורים שכוחי-אל.

המוכרים בחנויות פשוט לא מוכנים לקחת על עצמם את הסיכון, זה הכול.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לעדכן, אחרי שבוע עם הוט מובייל וסוני אריקסון שלא תומך ב850- אחלה קליטה.

אצלי בתוך הדירה, הוא מראה קליטה של קו אחד, אבל למרות זאת הוא מחבר את השיחות כרגיל ושומעים מצוין. בכל שאר המקומות (כולל חורים במדבר) הצלחתי לדבר כרגיל, וכמעט תמיד המכשיר הראה קליטה מלאה.

כנראה בשבוע הבא (או מחר) אני אקנה גלקסי Y או MINI. השאלה- מה עדיף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש S1 או S2 עם רוט יכול פשוט להחליף מודם לאחד שמתאים לתדרים הנ"ל

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...