Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור הספק לטוארג 2004 3.2L

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם למישהו יש ניסיון בשיפור הרכב מבחינת הספק ?

אני מעוניין להביא את הרכב לאיזור 300 כ"ס

שיפורי שטח לא מעניינים אותי אני לא מתכוון לבקר בשטח. חסר לי מומנט ויותר זריזות.

ראיתי ב ebay מס' קיטים שמתיימרים לעשות תעבודה

יש גם צ'יפים למכביר במחירים יחסית זולים.

אשמח לשמוע מכל בעל נסיון או לקבל המלצות על מישהו שיכול לבצע שינוי כזה.

(אני לא מתכוון למכור תרכב ולקנות V10... אני אוהב רכבים משופרים, זה הרבה יותר מיוחד בעיני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להיות משביט שמחות, אבל עם מנוע בנזין אטמוספרי להגיע מ220 ו300 סוסים ללא גדישה זה קצת בעייה, למעשה כל העלאת הספק במנוע אטמוספרי זה בעייה. קח גם בחשבון שסכום שתשקיע כדי לגדוש את הרכב הזה, בקלות תוכל לשדרג לטוארג עם מנוע גדול יותר.

יחד עם זה, יצא לי לנסוע על טוארג בנזין V6 והוא היה די זריז. אולי כדאי לשקול צ'יפ שיכול מאט לשפר את התגובה אם יש כזה עבור המנוע הזה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להיות משביט שמחות, אבל עם מנוע בנזין אטמוספרי להגיע מ220 ו300 סוסים ללא גדישה זה קצת בעייה, למעשה כל העלאת הספק במנוע אטמוספרי זה בעייה. קח גם בחשבון שסכום שתשקיע כדי לגדוש את הרכב הזה, בקלות תוכל לשדרג לטוארג עם מנוע גדול יותר.

יחד עם זה, יצא לי לנסוע על טוארג בנזין V6 והוא היה די זריז. אולי כדאי לשקול צ'יפ שיכול מאט לשפר את התגובה אם יש כזה עבור המנוע הזה.

למה ללא גדישה ? הקיט שראיתי ב eBay מחירו 720 דולר והוא קיט טורבו. הם מפרסמים נתון הספק מעל 300 כ״ס. מעניין אותי אם למישהו יש נסיון עם זה בארץ. האמת שהרכב כרגע מאד לא זריז, רחוק מאד מהפוטנציאל שלו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט טורבו יכול להיות מעניין. השאלה מה כולל קיט טורבו הזה? צריך לא רק סעפות. מה עם יחס דחיסה, ניהול מנוע ועוד?

ובעייה נוספת עם חס וחלילה יש תאונה, רכב עם טורבו לא מקורי אין ביטוח. אם בוחן תנועה עוצר אותך - מוריד מכביש. זה הרבה סיכונים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב ידיעיתי קיט סופרצ'ארג'ר דורש הרבה פחות מאשר קיט טורבו ויכול אולי לספק מה שאתה דורש.

מה שכן, כל קיטיי ה-ebay האלה, זה באמת מה שאתה רוצה לשים ברכב? בלי שום הוכחה לנכונות או אמינות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקיט נראה רציני ומקצועי ביותר, קראתי על מס' רכבים בחו"ל שעברו "השתלה" כזאת והפכו למפלצות. פשוט מעניין אותי אם מישהו נתקל או עשה זאת בארץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ללא גדישה ? הקיט שראיתי ב eBay מחירו 720 דולר והוא קיט טורבו. הם מפרסמים נתון הספק מעל 300 כ״ס. מעניין אותי אם למישהו יש נסיון עם זה בארץ. האמת שהרכב כרגע מאד לא זריז, רחוק מאד מהפוטנציאל שלו

720$?

אם בסכום הזה אתה רוצה להביא את הטוארג להספק המבוקש, תשכח מזה מראש.

אין לי מחירים מדוייקים, אבל כדי לגדוש תאלץ להפרד מכמה עשרות אלפי שקלים.

מה חתימה? תתפשטי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

720$?

אם בסכום הזה אתה רוצה להביא את הטוארג להספק המבוקש, תשכח מזה מראש.

אין לי מחירים מדוייקים, אבל כדי לגדוש תאלץ להפרד מכמה עשרות אלפי שקלים.

אני לא יכול לצרף קישור כי ע״פ חוקי הפורום עוד לא פירסמתי מספיק...

אתה מוזמן לחפש ב eBay לפי turbokit for touareg כמובן שזה לפני משלוח מיסים והתקנה אבל זאת העלות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע יקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4322 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...