Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גלגלים ל a1

שימו לב! השרשור הזה בן 4314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים.

עוד כמה ימים a1 מגיעה אחרי 3 חדשים של המתנה.

הרכב מגיע עם ג"נטים 15 מקורי של אודי, שלטעמי לא מחמיא לרכב.

בסכנות יש אפשרות להוסיף 8000 שח ולקבל ג"נט 17+צמיג חתך נמוך של החברה שנראה יותר רציני על הרכב.

בדקתי בסדנה רוצים 5000 שח ג"נטים17 של פיירמה+צמיגים שבעל הסדנה המליץ לי עליהם(כרגע עוד לא ירדתי לפרטים קטנים).

השאלה שלי האם כדאי לקנות את הגלגלים המקורים של החברה או לקנות מסדנה?

השאלה היא:

מה עדיף לי מבחינת נוחות ואחיזה לא רק מבחינת מראה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת נוחות את ה-15. אחיזה את ה-17. ולטעמי עדיף לרכוש בסדנא, שכן אתה מביא לו סט שלם חדש דנדש (צמיגים + גאנטים), מה שיוריד לך מהמחיר + יש לך מבחר גדול.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הזה זה לא הולך יחד.

17' תקבל יותר אחיזה, אבל הנוחות תפגע ובאופן דיי משמעותי. ההבדל מורגש במעבר המידות, תרגיש את שיבושי הכביש בצורה יותר מוחשית עם ה-17.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני מבין שיותר טוב ומשתלם בסדנה..

עכשיו רק נשאר לי לבחר בסט טוב, למישו יש הצעה לסט גלגלים17 ל a1 שחורה.

חשוב לי שבאמת יהיה איכותי לא רק יפה.

תודה ושבת שלום לכולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tal G, גם אני אמור לקבל A1 שחורה (ידנית) לה אני ממתין כבר למעלה מ-3 חודשים, אני מניח שגם שלך וגם שלי יגיעו על אותה אוניה מגרמניה, אלא שאותי לא עדכנו באודי על כך שהיא אמורה להגיע בימים הקרובים אלא רק לקראת סוף יוני תחילת יולי! יש לך מה לחדש לי אולי? . דבר נוסף, גם אני מתכוון להחליף את הגלגלים והג'נטים ומתלבט בין 16 ל-17 אינץ' (בכל מקרה הכוונה זה לרכוש דרך סדנא שלבטח זולה משמעותית ממחירי היבואן הגבוהים) אשמח לשמוע איזה המלצה על סדנא טובה , אולי אפילו ניתן יהיה לרכוש במשותף ולהשיג איזה הנחה משמעותית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שלום חברים.

עוד כמה ימים a1 מגיעה אחרי 3 חדשים של המתנה.

הרכב מגיע עם ג"נטים 15 מקורי של אודי, שלטעמי לא מחמיא לרכב.

בסכנות יש אפשרות להוסיף 8000 שח ולקבל ג"נט 17+צמיג חתך נמוך של החברה שנראה יותר רציני על הרכב.

בדקתי בסדנה רוצים 5000 שח ג"נטים17 של פיירמה+צמיגים שבעל הסדנה המליץ לי עליהם(כרגע עוד לא ירדתי לפרטים קטנים).

השאלה שלי האם כדאי לקנות את הגלגלים המקורים של החברה או לקנות מסדנה?

השאלה היא:

מה עדיף לי מבחינת נוחות ואחיזה לא רק מבחינת מראה?

tal g , האם כבר קיבלת את הרכב ? ואם כן האם הוא הגיע עם הג'נט 15 או ג'נט 16 (לפי המפרט החדש) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי אתר אודי, הרכב אמור להגיע עם ג'נט 16 לא??

הנה קישור:

http://audi.co.il/model/a1/accessories

זה אותו גודל של איביזה ספורט..

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר לנעול את כל היעוץ!

גם אין שום קשר לשיפורים וגם בסוף הגיע עם 16 אינצ'.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4314 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...