Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

R1R טרי?

שימו לב! השרשור הזה בן 4361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שיגעון הנהיגה מתגבר עליי,קניתי ג'אנט נוסף,מעופש ומעט חלוד ב150 שקל בפירוקיה,הרעיון הוא לקחת את הג'אנט של הספייר ואת המעופש שקניתי,להלביש עליהם R1R,להרכיב במקום הקדמיים,ולצאת לכסח אייפקסים בשבתות,ביום יום לחזור לT1R :lol:

בקיצור,למישהו יש מושג איפה אפשר למצוא זוג R1R טרי במידה 205\55\16?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כן :oops:

שום דבר לא השתנה,פשוט הT1R מעצבנים אותי נורא עם הדופן חמאה שלהם,וגם ככה הרכב עם נטייה לתת היגוי,אז למה לא להלביש מקדימה R1R...יכול רק לתרום להנאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה יהיה הכי חכם לנסוע חזק רק עם סט קידמי.אתה צריך לקחת בחשבון שהאחיזה תשתפר פלאים בסרן הקידמי ואילו הסרן האחורי אולי ילך לטייל לך עם היגוי ייתר לא נשלט.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה,אבל הT1R אוחזים לא רע גם ככה,והרכב מאבד תמיד תמיד אחיזה של הסרן הקדמי,נבדוק,אם התחת יהפוך לשמח יתר על המידה,נקנה עוד זוג גם בשבילו :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה בסדר,כמו שאמרתי,הרכב גוש תת היגוי,נועל T1R שהם לא רעים בכלל,הR1R יוכלו לאזן את זה או להפוך את הרכב ללא מאוזן כמו שאתם חושבים,נראה מה יהיה ונבדוק את הרכב במגרש סטרילי,מאקסימום-קונה עוד זוג ומשלים לרבעייה ויאללה באלגן :twisted:

ועכשיו לעיקר,היכן אפשר להשיג R1R טריים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה לחץ אוויר שמת ב-T1R?

אם זה 30 אז לא מספיק.

לך לכיוון של 38 על חם.

לגבי R1R - אני רכשתי סט בן שנה ומבחינת אחיזה לא היתה שום בעיה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Croc אני והT1R חברים טובים מזה כמה חודשים,אני מנפח לפעמים גם 40.

הדופן אומנם לא קורסת כמו בלחצים נמוכים,אבל הסוליה החיצונית נעלמת די מהר ונמאס לי להתעסק כל הזמן בקומבינציות ניפוח והצלבות של צמיגים.

בסה"כ מה שאני רוצה זה עוד קצת פאן(אחיזה)לסופי שבוע,ואם זה לא יהפוך את הרכב לקיצוני מידי כשיש מקדימה R1R ומאחורה T1R אז למה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדופן אומנם לא קורסת כמו בלחצים נמוכים,אבל הסוליה החיצונית נעלמת די מהר ונמאס לי להתעסק כל הזמן בקומבינציות ניפוח והצלבות של צמיגים.

זו המחלה של הצמיג הזה , ובכלל של צמיגים רכים , הם משום מה ממהרים להציג שהכיוון פרונט לא מתאים לסגנון הנהיגה .

ברצינות , אם אתה מרבה לתקוף פניות קאמבר גבוה וקאסטר מקסימאלי עלולים דווקא להעלות את אורך החיים של הצמיג ולא ההפך כמו שנוטים לחשוב .

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הכי בקיא במושגים,אבל למיטב ידעתי אי אפשר לכוון קאמבר שלילי(הכוונה היא לשלילי,נכון?) אצלי בלי איזשהו קיט.

לגבי הקאסטר,מה הפעולה שהוא עושה ולמה זה עוזר לנהיגה בסיבובים או לשחיקה אחידה יותר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצינות , אם אתה מרבה לתקוף פניות קאמבר גבוה וקאסטר מקסימאלי עלולים דווקא להעלות את אורך החיים של הצמיג ולא ההפך כמו שנוטים לחשוב .

R1R אצלי עברו כבר 4,700 ק"מ ובקדמיים בצד החיצוני יש מלא בשר.

ויש עוד לא מעט עובי בסוליה עדיין.

אם היו מספרים לי לא הייתי מאמין שהם יחזיקו אצלי כל כך הרבה.....

קאמבר ד"א אצלי הוא סביב 1.9.

קאסטר סביב מעלה פחות מהמקסימום. אבל לא נראה לי שיש לו השפעה דרמטית על שחיקה.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4361 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...