Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף FSI 2.0 פונטנציל

שימו לב! השרשור הזה בן 4360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם (האם) לרכב הלן (הנ"ל) יש איזשו (איזה שהוא) פונטנציל (פוטנציאל) לשיפור הספק ואולי להשתלט (להשתלת) מנוע של Gti?

נא להקפיד על רמת הכתיבה בפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יותר פשוט לקנות GTI? או שזה אוטו של ההורים ואתה רוצה להרכיב להם טורבו בלי שישימו לב?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שלי פרטי.

מצאתי קיט במחיר מישתלם. ולא כל כך בטוח שזה ישתלם לחלפת כל החלקים ונידרשים להסבה תלואי במחיר סופי אם מעל 40 אלף אז עדיף gti

נא להקפיד על הכתיבה בפורום ולקרוא הודעות היטב טרם פרסום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שלי פרטי. מצאתי קיט במחיר מישתלם. ולא כל כך בטוח שזה ישתלם לחלפת כל החלקים ונידרשים להסבה תלואי במחיר סופי אם מעל 40 אלף אז עדיף gti

בנוסף לטורבו וסעפות, אתה צריך ניהול מנוע, אינטרקולר, מזרקים, הורדת יחס דחיסה ועוד כמה דברים לא זולים. זה יעלה יותר יקר מהפרש לGTI. לא רק יקר, אלא גם לא חוקי: אם חס וחלילה תעשה תאונה תגלה פתאום שאין לך ביטוח.

משום מה לאחרונה הרבה חבר'ה רוצים לשים ברכב שלהם טורבו. לשפר את הרכב זה נחמד, אבל הפוטנציאל שיש לרכב טורבו מקורי הרבה יותר גדול ובהרבה פחות כסף.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה בסדר? מה חסר לך בfsi? הוא נוסע לא רע בכלל.

אתה אמיתי?

בכל מקרה אתה בפורום הלא נכון חבר.

לפותח השרשור,

אתה אמיתי? :shock:

לא חוקי, לא יעיל, יקר.

תשקיע את ההפרש על GTI אמיתית...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

לפותח השרשור,

לא חוקי, לא יעיל, יקר.

חחח גמרת אותי. אכן יש מקרים הזויים בפורום שיפורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שלי פרטי. מצאתי קיט במחיר מישתלם. ולא כל כך בטוח שזה ישתלם לחלפת כל החלקים ונידרשים להסבה תלואי במחיר סופי אם מעל 40 אלף אז עדיף gti

אם מעל 40 אלף? :roll: למה איזה שנה האוטו שלך, ומה ההפרש במחירון מול GTI?

הסתכלתי עכשיו במחירון יד 2, נגיד גולף FSI 2.0 שנת 2009 עולה 97,500, וגולף GTI חמש דלתות DSG מאותה שנה עולה במחירון 128K. הפרש של 30 אלף שקל, ובכסף הזה אתה מקבל יותר אבזור, גיר הרבה יותר טוב, מתלים ובלמים שונים וכו'.

צריך להיות ממש פסיכי בשביל לשפר 2.0FSI

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמת (האמת) גם חשבתי למכור ולקנות Gti. הרכב שלי 2007. ובקשר לשאלה של הנושא אם יש איזשהו פונטנציאל שיפור לרכב הלן (הנ"ל). לפי כמה בירורים מצאתי כמה דברים. היתי רוצה לשמוע, ממישו (ממישהו) שכן מכיר את המנוע הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI מאותה שנה שלך לא צריכה לעלות יותר מ20K-25K יותר משלך, ומקסימום תרד ל2006.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה אמיתי?

לפותח השרשור,

לא חוקי, לא יעיל, יקר.

מה הבעיה במה שרשמתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה במה שרשמתי.

תנסה את הFSI אחרי מכוניות עם 250 כ"ס+ ותבין מה הבעיה במה שרשמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה את הFSI אחרי מכוניות עם 250 כ"ס+ ותבין מה הבעיה במה שרשמת.

אולי כולנו נסע בפיאט 500 עם מנוע קוזי מאחורה?

יש מכוניות ויש מכוניות, כל אחת מתאימה לשימושים להם נועדה.

יש מכוניות היום עם פחות ממאה סוסים על משקל המתקרב למשקל הגולף הזאת.

כך שזה לא רכב עגלה כלל וכלל.

ואני כן עברתי מוולוו 850 t5 עם גדישה כ1.1 בפיק במקום 0.7 במקור, לפגיו 205 1.4, כמובן שאין מה להשוות בין 2 המכונוות בכל פרמטר, ונכון שהפגיו הרבה יותר חלשה ואיטית מהt5, אבל היא מרגישה גם אחרי רכב בסביבות ה250 סוסים כמכונית ש"נוסעת", כן "נוסעת, נוסעת יפה", אך בהשווה לוולוו לא טסה.

אבל אני יודע למה ומתי הייתי לי ה.t5 ולמה ומתי יש לי 205, כך שבשורה התחתונה עדיף לקנות רכב שאתה צריך ולא לעבור הרפתקאות.

מוזר לי שהגולף הזאת לא מספיקה לרוב השימושים היום יומים. כמובן אנחנו יודעים שאין לזה סוף?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקנא בך, אם 205 1.4 נוסעת יפה בשבילך אתה המאושר באדם.

אמרתי שהכל יחסי, לא?

שמע גם רשמתי בגרשיים. כמובן שהיא חלשה מול הרבה רכבים, אך בגלל משקלה הנמוך היא תסע כמו רוב משפחטומתיות 1.6 היום, כמובן מבחינת הנתונים היבשים.

ההילוך הרביעי אצלי נגמר ב160 בערך ואז שמים הילוך חמישי וממשיכים, וזה קורה שכהטורים מראים 4300 בהילוך החמישי, ואני מושך עד 5800 ולא יותר.

ולכן ביחס לדלק וחלקים שאני בתור סטודנט משלם, והאחיזה הטובה שיש לטויו 195/50/15 שלי ובולמי הבילשטיין, זה הופך את הרגב הזה לממזר לא קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...