Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הללויה! גולן טלקום עלו לאוויר ופרסמו תעריפים.

ya_pl
שימו לב! השרשור הזה בן 531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לנו קו כזה בבית של המכשיר הישן של אבא ששמרנו רק לצורך שמירת המספר, כנראה שאעביר אותו לאחת מתוכניות ה9.90 של החברות האחרות.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 2.9 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בחרתי להתנייד ל012. חבילה די משתלמת (6 ג"ב + 2 לשנה הראשונה) 25 ש"ח לקו (מינימום שני קווים, ככה המחיר 30 ש"ח).

הסים בחינם, יגיע בדואר (אפשר שליח או תחנת פז בעלות מופרזת).

המחיר לשנתיים. כעבור שנתיים ניתן לבחור חבילה אחרת בעלות סבירה (10 ש"ח בשירות עצמי).

אם מסיימים את חבילת הגלישה החודשית, אז מחוייבים בסכום סביר 7 ש"ח על עוד 2 ג"ב פעמיים(14 ש"ח לתוספת 4 ג"ב שהם די מיותרים, אבל החיוב סביר), ולאחר מכן האטה. הוגן.

MMS, מה זה? אנחנו ב 2017. בכל מקרה, יש חיוב רציני למי שמשתמש בזה.

אין הגבלה מעשית על כמות דקות/SMS

(5000 דקות והודעות נדמה לי, יש חברות עם 2000 דקות חודשיות, לא חושב שאי פעם אגיע לזה במצטבר).

אז מה לא לקנות?/ מה רע?

חבילות לשימוש בחו"ל. גם ככה אמור להיות WIFI בכל מקום, אבל אני אוהב להיות מסוגל לקבל SMS במקומות ללא WIFI, בלי לחשוש לקרוע את הכיס.

לדעתי עדיין אין אפשרות לסים נוסף לרכב.

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SMS מתקבל בחו"ל חינם (חוץ מארה"ב וקנדה).

אישית אני מעדיף סים מקומי - במרבית מדינות אירופה הוא זול מהחבילות, אם כי יש יוצאים מהכלל (למשל צרפת ואירלנד).

באירופה מתחילים ב-15.6.17 להחיל כלל שמכונה "roam like at home" - יש מכסת נדידה במחיר או על חשבון הקצאות החבילה בארץ האם של הסים, מה שמאפשר ניצול החבילה\תקציב מהסים שנרכש בתחילת הטיול. לשים לב ששויצריה וחלק ממדינות הבלקן אינן חברות האיחוד האירופי, ועל כן גם לא נהנות מההסדר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל צריך להתחיל להתעסק עם חסימת שיחות נכנסות (יתכן חיוב גם אם לא עונים).

לבטל סנכרונים/DATA זה לא בעיה, ואפשר לעשות את זה גם בעמוד הבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SMS מתקבל בחו"ל חינם (חוץ מארה"ב וקנדה).

אישית אני מעדיף סים מקומי - במרבית מדינות אירופה הוא זול מהחבילות, אם כי יש יוצאים מהכלל (למשל צרפת ואירלנד).

בדיוק. וגם פחות בילבולי מוח. מי שחייבים יש וצאפ.

נכון לקיץ שעבר היו חבילות פריפייד טובות כולל דאטה גם באירלנד.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור לי שהעדיפות היא לSIM מקומי.

אבל זאת לא סיבה לשמוח שהחבילות של הספק הסלולרי שלי מפקיעות מחירים לחו"ל.

ציינתי את זה כדי שמי שיחליט לעבור אליהם ישים לב לאותיות הקטנות.

אני מניח שאתם מסכימים שתאורטית, לפחות לחלק מהאנשים היה יותר נוח להתנייד עם הסים והמספר שלהם בכיסם, בכל העולם.

אם לא בטיולים, לפחות בנסיעות עסקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בור סוד - הסים לפני שנה של וודאפון עלה לי באירלנד איזה 30 אירו. בפינלנד, למשל, זה עלה 5 אירו ובאנגליה הסים חינם (שילמתי כמה פרוטות על משלוח לארץ של 2 כרטיסים) וחבילה ששימשה אותי שבוע עלתה פחות מ-10 ליש"ט.

אלי - נסיעת עסקים היא עניין שונה לחלוטין מטיול פרטי\משפחתי, כיון שאתה צריך ליהות זמין גם לאנשים שאינם מחזיקים בסיסמה שלך. מצד שני - מישהו אחר משלם תמורת הנדידה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחרתי להתנייד ל012. חבילה די משתלמת (6 ג"ב + 2 לשנה הראשונה) 25 ש"ח לקו (מינימום שני קווים, ככה המחיר 30 ש"ח).

הסים בחינם, יגיע בדואר (אפשר שליח או תחנת פז בעלות מופרזת).

אפשר גם בחינם אצל משווק מורשה בעיר שלך,אם קיים,וניוד מיידי תוך שעה-שעה וחצי - עבד מצוין עם האישה ואמא שלה.

למישהו יש נסיון עם הרשת של קרביץ ? רוכבים על פלאפון אז זה עוד מותג שלהם (חוץ מ PMOBILE)

מציעים הכל כלול ו12גיגהבייט גלישה ב29.90

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם pmobile ורוצה לעבור או לקרביץ או לוואלה מוביל בגלל התוכנית הזו.

עם pmobile קבלתי סים של פלאפון, ומופיע לי שאני ברשת של פלאפון. יש לי תמיכה באפליקציה של פלאפון, אבל בחשבונית רשום pmobile.

לא עשיתי בדיקת מהירות, אך תמיד היה לי אינטרנט למעט מקום ספציפי שיש בו חוסר של אנטנות בב"ש.

בסך הכל אני מרוצה.

ואז ראיתי את זה באתר כמה כמה:

ללקוחות קיימים של יופון, פלאפון, וואלה מובייל, Pmobile, Emobile והיי מובייל, מעבר בין מסלולים בעלות חד פעמית של 99 ש"ח.

ברגע זה עברתי ל-012 מוביל.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא היה את הקנס הזה בפלאפון, הייתי נשאר באחד המותגים.

לזכות 012 (כאמור, זרוע של פארטנר עם כל המשתמע מכך) יאמר שהקנס (עלות מעבר תוכנית) הוא עשרה שקלים בשירות עצמי, ו-20 בשירות טלפוני, וזה היה אחד השיקולים. סימנתי בכל המקומות שאני לא מעוניין בהצעות שיווקיות, אם ינסו לדחוף גם אינטרנט אתם תדעו.

ezuf

תודה על הטיפ לגבי משווקים. האפשרות לא מופיעה באתר, וגם ככה לא לחוץ המעבר.

את הטיפים לגבי SIM מקומי/אירופאי צריך לרכז בשרשור נפרד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אתמול בלילה ראיתי בתיבת הדואר שלי את הסים של 012 מוביל. אחרי שבוע ויום הסים כבר אצלי.

היום נעשה ניוד.

הבעיה הגדולה היא שאני עובד במקום שהקליטה חלשה. לפני פלאפון הייתי בגולן וכל הזמן התנתק. הפחד שגם ב-012 אחווה את אותה הרגשה. מקסימום אחזור למבצע של פלאפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון נוסף:

פלאפון התקשרו והציעו חבילה משתלמת 5000 דקות + 5000 הודעות. 12 ג'יגה לשנה + 6 ג'יגה ל-3 חודשים ב-35 ש"ח למשך 4 חודשים. 12 ג'יגה הם למשך שנה.

אחרי 4 חודשים, נבדוק שוב את המצבעים בשוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בלילה ראיתי בתיבת הדואר שלי את הסים של 012 מוביל. אחרי שבוע ויום הסים כבר אצלי.

היום נעשה ניוד.

הבעיה הגדולה היא שאני עובד במקום שהקליטה חלשה. לפני פלאפון הייתי בגולן וכל הזמן התנתק. הפחד שגם ב-012 אחווה את אותה הרגשה. מקסימום אחזור למבצע של פלאפון.

אני הזמנתי יום לפניך, ועוד ממתין לSIM בדואר. בדרך כלל מגיע לפה דואר, לא יודע כל כמה זמן ותוך כמה זמן.

פניתי לשירות לקוחות, וצריך להמתין 14 ימי עסקים (כלומר שבועיים וחצי) עד ששולחים שוב.

מי שממהר להפעיל את הקו, עדיף לפנות לאמצעי משלוח אחרים או לחברות אחרות.

החוצפה של פלאפון במעבר חברה: רק בגלל זה כנראה לא הייתי חוזר אליהם (גם אני כרגע בפלאפון ובזכותך לא מנסה לשפר את הדיל הנוכחי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...