Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה סול 2012 - לאחר קניה

kobi-masika
שימו לב! השרשור הזה בן 4349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

רכשתי לפני 3 חודשים את הקיה סול הדגם החדש 2012, ויש לי מספר סוגיות עם צריכת הדלק וגודל מיכל הדלק.

על פי נתוני הצרכן הרכב אמור לעשות בממוצע 13.8 ק"מ לליטר אך בפועל הרכב עושה 9 ק"מ לליטר, נאמר לי שבהתחלה זה יכול להיות ואם הזמן זה ישתפר. הרכב כבר עבר 4.5 אלף ק"מ.

האם מישהו מחברי הפורום הינו הבעלים של סול או התנסה עם הסול ויכול לשתף את צריכת הדלק של הרכב?

האם לשינוי גודל הצמיגים יכולה להיות השפעה על צריכת הדלק? ביצעתי שדרוג ברכישה לצמיג 18

לגבי גודל מיכל הדלק, על פי הפרסומים גודל מיכל הדלק הינו 48 ליטר, בפועל לאחר שנדלקת הנורה לתדלוק אני מצליח למלא מקסימום 36 ליטר. האם אני מפספס משהו?

תודה ואחלה יום :)

אם החיים היו קיטנה הייתי מקבל כול בוקר שוקו ולחמניה ....:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

שנית, למה לכל השדים סול צריך צמיג 18"? :conf: הרגשת ש 205/55/16 המקורי לא מספיק אוחז? פרפור גלגלים כי הצמיגים לא הצליחו להתמודד עם 140 הסוסים האימתניים שיש לסול? סתם בזבוז כסף - וזה מתבטא בצריכת הדלק שלך.

שלישית, צריכת הדלק מושפעת באופן הכי משמעותי מסגנון הנהיגה. סגנון אגרסיבי יותר מבזבז יותר דלק. (ותרשה לי להסתכן בסטיגמה ולומר שמי שטרח לשדרג סול ל18" בגלל היופי, נוטה ללחוץ את הדוושה לרצפה, צדקתי?)

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי נתוני הצרכן הרכב אמור לעשות בממוצע 13.8

נתוני יצרן נמדדים באופן אופטימלי ובדרך כלל אינם דומים לצריכה בתנאי נסיעה רגילים

האם לשינוי גודל הצמיגים יכולה להיות השפעה על צריכת הדלק? ביצעתי שדרוג ברכישה לצמיג 18

שינוי קוטר הצמיג משפיע על צריכת הדלק . מה מידות הצמיג החדש?

לגבי גודל מיכל הדלק, על פי הפרסומים גודל מיכל הדלק הינו 48 ליטר, בפועל לאחר שנדלקת הנורה לתדלוק אני מצליח למלא מקסימום 36 ליטר. האם אני מפספס משהו?

הנורה נדלקת לפני שהמיכל מתרוקן. זה תלוי בסוג הרכב אבל כמות נותרת של 8-10 ליטר היא נורמלית.

כל התופעות שתיארת הן רגילות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תתחדש.

שנית, למה לכל השדים סול צריך צמיג 18"? :conf: הרגשת ש 205/55/16 המקורי לא מספיק אוחז? פרפור גלגלים כי הצמיגים לא הצליחו להתמודד עם 140 הסוסים האימתניים שיש לסול? סתם בזבוז כסף - וזה מתבטא בצריכת הדלק שלך.

שלישית, צריכת הדלק מושפעת באופן הכי משמעותי מסגנון הנהיגה. סגנון אגרסיבי יותר מבזבז יותר דלק. (ותרשה לי להסתכן בסטיגמה ולומר שמי שטרח לשדרג סול ל18" בגלל היופי, נוטה ללחוץ את הדוושה לרצפה, צדקתי?)

ראשית תודה :)

שנית אהבתי את הציניות, אבל השדרוג ל 18 היה רק מטעם יופי הרכב נראה אחרת לגמרי עם השדרוג לצערי נסיעת המבחן על האוטו היתה עם השדרוג ואיך להגיד התאהבתי האותו עם הגלגלים ואחרי שראיתי אותם על הרכב הגלגלים הרגילים נראו לי מכוערים חוץ מזה שקיבלתי את השדרוג בהנחה משמעותית, מה הכוונה שזה משפיע על צריכת הדלק?

שלישית, קצת טעית סגנון הנהיגה שלי מתון ביותר הרכב לא עובר את 3500 סל״ד אז הסטיגמה קצת מוטעת והדוושה מעולם לא פגשה את הרצפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התופעות שתיארת הן רגילות.

אני מבין שנתוני הצרכן הם מסביבת מעבדה אבל זו סטיה של 50 אחוז, הם זה הגיוני?

מידות הצמיג החדש הן 18 225 בחתך 45, משמע הגודל של הצמיג נשאר זהה רק הרוחב השתנה בשדרוג

בבדיקה שעשית, לאחר שנורת הדלק נדלקה המשכתי לסוע עוד קצת עד שמחשב הדרך הראה שיש 50 ק״מ אחרונים ואפילו התאפס (מתחת ל50 הוא מציג שני פסים) בתדלוק לפול טנק נכנסו רק 36 ליטר, האם זה הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הכוונה שזה משפיע על צריכת הדלק?

בקצרה; עלייה ברוחב החישוק משפיע לטובה על האחיזה ולרעה על כל שאר הפרמטרים ברכב. (צריכת הדלק נפגעה, נוחות הנסיעה נפגעה, רעש צמיגים הוגבר וזה רק על קצה המזלג) ככה שעל היופי הזה אתה משלם לא רק בכמה שקלים שהשדרוג עלה לך.

אם אתה רוצה פירוט קצת יותר טכני - קרא כאן: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=72344

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...