Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה שאלות על הונדה סיויק הצ'בק 2012.

nikitales
שימו לב! השרשור הזה בן 4294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

אני מחפש לקנות רכב חדש 5 דלתות. נורא אהבתי את אופל אסטרה החדשה ואת הונדה סיויק. אופל זול יותר ב-20K ומאובזר טוב יותר במסגרת המבצע, אך הונדה זה הונדה. מה שמעניין הוא, שבכל מקום בעולם, הדגם הבסיסי של הונדה סיויק 5 דלתות מגיע עם מערכת מולטימדיה מובנת ורק בארץ הרכב מגיע ללא המערכת. מאד חשוב לי שבאוטו תהיה מערכת ומכאן מגיעות לי כמה שאלות:

1. מהביקורים שעשיתי לאחרונה באולמות התצוגה של יצרנים השונים, הבנתי שרובם מוכנים לתת מערכת מולטימדיה מובנת ללא תוספת תשלום, אך בהונדה מסרבים לי לתת אחת כזאת. לטענתם, כרגע אין רכבים בארץ עם מע' מובנת וזה יכנס רק מאוחר יותר.

מוזר לי שרכב עם מחיר יחסית כה גבוה (145K עבור דגם ספורט) בא ללא כל התוספות האבזור הללו. אני סבור, שלאור המבצעים ששאר היצרנים מציעים, לא תהיה ברירה להונדה להוריד מחירים או לתת איבזור טוב יותר לרכבים ממה שיש עכשיו. מה דעתכם?

2. בכמה יקרה יותר התחזוקה של הונדה לעומת אופל?

3. האם לדעתכם ההשקעה בהונדה משתלמת יותר מאשר באופל?

תודה לכולם וחג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך להשקיע באופל. הונדה לא מציעה לך שום דבר שלא תקבל באופל.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nikitales

למה לא לקנות את SEAT LEON ? יש מבצע עכשיו - 120000 ש"ח.

לא כל כך אהבתי את האבזור של לאון. הוא לא מושך אותי משום מה. הכיסאות לא נראו לי כל כך נוחים, משענת היד לא הייתה נוחה. משהו לא אהבתי באוטו הזה. זאת הסיבה שלא ביצעתי נסיעת מבחן בה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיף לך להשקיע באופל. הונדה לא מציעה לך שום דבר שלא תקבל באופל.

העניין הוא שהונדה מציעה לי איכות, אמינות וודאות בכך שבעוד X שנים אני אוכל למכור אותה ללא בעיה והיא תשמור מצויין על המחירון שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי.

בין הונדה לאופל הייתי בוחר באופל. הונדה לא מצדיקה את המחיר הגבוה שלה.

אתה צודק בהחלט! ומה שאני חושב, כפי שכבר רשמתי בשרשור, שלא תהיה ברירה להונדה להוריד באיזה 10K את המחיר על הדגם הנ"ל, אחרת אף אחד לא יקנה אותו. תקנו אותי בבקשה אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם לא הורידו את המחיר לפחות בשנה הקרובה מכיוון שזה דגם חדש.

אם תסתכל על ה"פוליטיקה" של החברה הם הורידו עכשיו את המחיר לדגם המוחלף רק בגלל דגם החדש. לפני זה לא היו מבצעים בכלל.

מחיר פשוט מטורף !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חג שמח.

שמי יובל ואני מאוד מבולבל ומחפש רכב חדש.

פתחתי שרשור לגבי ייעוץ והכוונה כי כבר אבדתי.

אישית נהגתי בשני הרכבים שאתה מציין בנסיעות מבחן אז אני מרשה לעצמי להכנס לשרשור.

ההונדה הרגישה מאוד רגיל ומוכר ומאוד מזכיר את המאזדה 6 שלי כיום.

האסטרה היתה עולם אחר ממה שאני רגיל ,אבל אישית זה היה מדהים ומפחיד כאחד...

ראשית,לא הרגשת את הגיר?? לי זו היתה חוויה קצת מוזרה,הוא תפקד נהדר אך היה יותר מבולבל ממני.

אשמח לשאול לגבי אמינות גירים אלה,או שאני פשוט מיושן וגם על זה אשמח לקבל תשובה..

אני פשוט לא רגיל לדבר שכזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הם לא הורידו את המחיר לפחות בשנה הקרובה מכיוון שזה דגם חדש.

אם תסתכל על ה"פוליטיקה" של החברה הם הורידו עכשיו את המחיר לדגם המוחלף רק בגלל דגם החדש. לפני זה לא היו מבצעים בכלל.

מחיר פשוט מטורף !!!

יכול להיות שהם לא יורידו וזה בסדר אבל להשאיר רכב עם האיבזור הקיים זה ממש בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה צריך לצאת גרסאות יותר חדשות לאופל אסטרה , הGTC והOPC שהוא יותר קיצוני כבר וזה נראה לי יעלה הרבה יותר יקר.

בכל מקרה הGTC יוצאת עוד מעט והיא במילה אחת מהממת , גם מבפנים וגם מבחוץ אני הייתי מחכה לדגם הזה ורוכש אותו .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חכה צריך לצאת גרסאות יותר חדשות לאופל אסטרה , הGTC והOPC שהוא יותר קיצוני כבר וזה נראה לי יעלה הרבה יותר יקר.

בכל מקרה הGTC יוצאת עוד מעט והיא במילה אחת מהממת , גם מבפנים וגם מבחוץ אני הייתי מחכה לדגם הזה ורוכש אותו .

אני לא מחפש קופה, אני מחפש רכב 5 דלתות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעות על ההונדה והאופל (וגם גולף ופוקוס) ההתרשמות שלי היא שהאופל מרגיש ברמה נמוכה יותר מהשאר.

האופל לא נעים בעיר, עם מנוע וגיר מחוספסים ורעש כביש גבוה על כבישים איכותיים. המחיר מפתה, אם זה לא מפריע לך.

ההונדה מרגישה הרבה יותר טוב בעיר, והפוקוס והגולף טובים בדרך כלל, פרט לרעידות קלות (בפוקוס) ומשמעותיות יותר (בגולף) במהירויות זחילה.

הסיוויק מרגישה חלשה למדיי יחסית להספק המוצהר, ופנים האוטו לא תואם את המחיר הגבוה.

למי שרוצה אוטו משפחתי מיוחד יותר ממקורולה ושות', הפוקוס עושה את הרושם הטוב ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4294 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...