Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI MK4-מה עוד לשפר?

שימו לב! השרשור הזה בן 4387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ברשותי גולף GTI שנת 2001 עומדת אני מעריך על הגלגל 220 ..

יושבת עם טורבו K03 ועליה השיפורים הבאים: דאון פייפ, צנרת 2.75 צול נירוסטה,דוד סברינג,צ'יפ אבסולוט,משאבת דלק וולברו, אינלט עם פילטר אויר פתוח סימוטה ,אינטרקולר חזית,פורק לחץ פורג' 007..

מה אני יכול עוד להוסיף לרכב על מנת לקבל עוד כמה סוסים אבל רק כאשר אבל כבר לא יעמיסו יותר מידי על הטורבו ועל המנוע..אגב אני גודש 1.7 באר..שמעתי שמועה שאני יכול לפוצץ ככה בוכנה..שהמנוע AGU לא יעמוד בלחצים כאלה..האם זה נכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטורבו דווקא מחזיק ולא נופל..היתי אצל אנדרי מצ'מפיון קלדס והוא אמר שהגדישה בסדר גמור..אבל אנשים אחרים הכניסו לי את זה לראש..

אגב מה זאת אומרת שהטורבו לא נותן מעבר ל1.5?אתה בטוח במה שאתה אומר?

בנוגע להזרקת מתנול..שאלתי הרבה מאד אנשים שעוסקים בתחום השיפורים וכל מי שהכיר אותי אישית ולא רוצה ברעתי אמר לי לא להתקרב.. מהסיבה הפשוטה שכל החומרים האלה שמוזרקים לסעפת יניקה ..במינון לא נכון עם כיוונים לא מדויקים יעשו לי רק נזק לרכב..חשבתי על משהו פחות כימי בוא נגיד ככה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספיקה שלו יורדת אחרי 1.5 , מחזיק ? K03s בקושי מחזיק 1.5, אז הרגיל ?

בקשר למתנול, אתה חייב להתחיל לשאול אנשים אחרים :) כי אין לך לאן לשפר עם הטורבו הזה יותר, זה הכמה כ״ס שרצית במחיר הגיוני :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומר לך מחזיק באחריות..הגדישה לא נופלת!

אגב לטעות שכולם אבל כולם כאן בפורום טועים..KO3 וKO3S זה אותו טורבו...רק המניפות שלו מעט שונות..וזה הוכח לי בחברה..זה כולה סידרה חדשה..לא מעבר

הוא לא מחזיק יותר מKO3 באחריות,זה אותו שבלול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד לי שאתה גודש 1.7 פיק ולא יורדת הגדישה ?

גם ב 1.3 הטורבו הזה מפיק בעיקר חום, אז 1.7?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

03 וה 03s זה אותו טורבו , ואתה גודש באר שבע והגדישה לא נופלת .....

אממ, נראה לי שמישהו צריך להתעורר

או אולי להחליף שעון גדישה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אותך מהסוסים, הרכב הזה הוא ספינה - תשקיע בהתנהגות:

קוילאוברים בתור התחלה ומשם הייתי ממשיך לזנב.

דווקא הרכב מחזיק יפה עם ג'נט 17 225 רוחב...

ופרט לכך אני לא שומאכר לא לוקח ת'מחלפים על 200 לא מדבר אליי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במינימום בולמים קפיצים, במקסימום קויילאוברים והשמיים הם הגבול, שיפור שמוסיף המון !!! מניסיון 8)

*** לקחת את רשמיי בערבון מוגבל ***

*** הנעה קידמית עם הרבה הנאה ***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...