Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

golf gti

שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה כבר כמה שנים שאני חושב לשפר את הגולף gti MK4 שלי

השנתון אלפיים 170000

ככל שעובר הזמן אני מבין שחבל לשפר רכב ישן כזה ואז אני רואה אנשים עם רכבים כאלו משופרים שמעוררים בי מחדש את הרצון

היתי מעוניין לשפר ל 270 עד 300

השאלה שלי האם כדאי זה יהיה נכון לשפר רכב כזה

האם אחרי השיפור אני אכנס כל שבוע למוסך לתיקונים

אני אשמח לדעת את דעתכם

ואם כן איפה כמה אך להתחיל

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על ידי החלפת תוכנה של מחשב ניהול מנוע אפשר להגיע מ150 סוסים מקוריים לאיזור ה200 סוסים. כדי להגיע ל300 סוסים צריך להחליף כמה וכמה מכלולים וזה לא יהיה זול.

כמה כסף אתה מתכוון להשקיע בשיפורים?

כדאי או לא - שיקולים שלך (חסר לך כוח? יש לך את הכסף הפנוי להשקיע?).

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד היתי רוצה יותר כוח אבל חשבתי לחסוך לקנות דור חמש או אימפרזה

אני מוכן להשקיע עשר בערך

השאלה אם אחרי זה יש מצב להרוס מנוע או לרצף תיקונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם אחרי זה יש מצב להרוס מנוע או לרצף תיקונים

הרכב שלך כבר לא חדש ויש לו בלאי. תלוי מתנאים שהוא נסע ואיך טיפלו בו, זה משפיע על כמה נישאר למכלולים שלו לחיות. שיפור כוח המנוע מגדיל עומס על החלקים ובכך מקצר את תוחלת החיים של מכלולים השונים.

אם אתה רוצה שיפור יחסית לא יקר שתוכל לחזור אחורה במקרה שתיראה שיש בעיות זה צ'יפ (שינוי תוכנת ניהול מנוע). מעבר לזה כבר נדרשת השקעה גדולה יותר על צנרת זרימה חופשית, טורבו גדול יותר, אינטרקולר גדול יותר ואולי אפילו חיזוקים פנימיים שלמנוע (קרנק מחוזק וכד').

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי או לא זו ההחלטה שאתה צריך לקחת. לשפר מעבר לצ'יפ אפשר להתחיל עם טורבו גדול יותר, צנרת זרימה חופשית ועוד כמה חמוצים שזה עומס נוסף על מערכות הלא כל כך צעירות של הרכב. אין מקום שלא חשש אפשר לנסוע מהר ורכב משופר עם החלפת מכלולים עלול לרדת מכביש כאשר יעצור אותך בוחן תנועה ויגלה כמה דברים מענינים מתחת למכסה המנוע. אתה מוכן לקחת את הסיכונים האלה על עצמך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי ללכת לגי דאב בראשון

מה חוות דעת עליהם?

כמו שרשמתי הרכב לא צעיר ואני די חושש מלחזק את הרכב משמעותית

לכן החלטתי שאין ברירה ולחזק את המנוע

אני צריך יותר פרטים איפה מומלץ לעשות מהם הרכיבים עלות

בגי דאב בראשון אמרו לי שזה יעלה 6K

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר מזמן לא ג'י דאב, אלא איציק.

אחלה בחור שמבין עניין. לא סתם רוב בעלי הוואגיות מטפלים אצלו.

בנוסף הוא כבר עשה אינספור פרוייקטים רציניים על מנועים מוגדשים.

ממליץ בחום לגשת לשם ולהתייעץ איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4389 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...