Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיט הצתה,אך עובד, במה תורם?

MiT5
שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.msdignition.net/product_info.php?name=Peugeot_106_Rallye_Ignition_Kit_stage_2&model=rallye_ign_kit_st2&prod=TGC-0030&osCsid=2ae528234d4bbd467981c21ba9b9200a

זה הקישור לקיט, חלקכם יגידו יקר מדי 749 אירו, שהם 3670 ש"ח לפני משלוח והמסים.

זה לא העניין, העניין הוא שזה משהו שלא יצא לי להתעמק בו ולכן אני שואל בכדי להשכיל..

במידה וזה אכן שווה אתה המחיר שזה עולה, אפילו שם.

אז אכן מה באמת עושה הקיט הזה ומה הוא כולל? בכלל לא בפרט.

מה הרכיבים ובמה זה שונה מהמקורי?

בכלל אך זה עובד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MSD זה ריבוי ניצוצות, גורם לשריפה טובה יותר של התערבובת.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MSD היא חברה, השאלה האם זה ריבוו ורק,ריבוי נצוצות? בשביל כל כך הרבה כסף זה רק ריבוי ניצוצות?

ומה זה תורם ליכולות של הרכב, אך מבחינת הסוסים המומנט והזיהום ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל מה ריבוי ניצוצות? למשל כדי להצית תערבובת ענייה.

מעבר לזה כאשר אתה משנה מערכות פליטה ויניקה של הרכב שלך, מחליף מזרקים, אתה עשוי להזדקק למערכת הצתה משופרת שתתן תגובה יותר טובה ושריפת דלק טובה יותר. כלומר דרושה מערכת הצתה שתתן ניצוץ חזק יותר ועדיף הרבה ניצוצות סדרתיים בזמן קצר.

בקיצר, מערכת הצתה צריכה להיות תואמת לשאר השיפורים שהתקנת כדי שתוכל לתמוך בהספקים גדולים יותר. :-)  

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור בקיצור , קויל של פורד 8V יחזיק לך על הצרפתית עד 350 כ"ס בערך , אין עם זה בעיה ועם הקויל הזה משתמשים רוב האנשים שמתחרים בצרפתיות שלהם באנגליה.

כמו כן יש קיט של MSD דומה זול יותר שעולה בערך 150 דולר אבל הוא לא תורם כלום חוץ מיופי ( הוא לא "אמין" יותר מבחינה מעשית ) אלה אם כן יש לך הרבה כוח.

מיותר.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מדי פרטים באתר שסיפקת, אני הייתי נכנס לאתר הרשמי של MSD ובודק.

מה שאני מאמין (בלי לבדוק) זה שזו מערכת הצתה קפסיטיבית, בניגוד לאינדוקטיבית שסביר להניח מותקנת לך עכשיו.

מה זה נותן? אני אומר מזיכרון, אל תתפוס אותי על המילה, תכנס לאתר של MSD ותבדוק, זה נותן ניצוץ הרבה יותר חזק בכל תחום הסל"ד, מה שנותן שריפה יותר מלאה ויעילה של הדלק, מה שתורם לניצולת הדלק וליעילות של המנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני בסך הכל רוצה לבנות מנוע tu 8v עם מצערות ונפח 1.8, ומה שנקרא בארץ פורגינג סטייג 3 וקומפרסיה קרובה ל12.

אז אני אכן צריך קיט כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה צריך כזה ??

סתם דוגמא , כויל של אימפרזה טורבו לא יעשה את העבודה ? הייתי בודק לפני

בכל מקרה , הקיט הזה נותן ניצוץ חזק משמעותית מהמקורי ...שמוסיפים דלק או הרבה דלק צריך לשרוף אותו איכשהוא

אבל לא בטוח שהייתי רץ לקנות כזה , יש בשוק כויליים מקוריים של כל מיני רכבים שיעשו לך את העבודה

אתה הולך לעבוד עם ניהול חיצוני ? אם כן הייתי שוקל להסב לכויל לכל צילינדר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שאתה צריך כזה ??

סתם דוגמא , כויל של אימפרזה טורבו לא יעשה את העבודה ? הייתי בודק לפני

בכל מקרה , הקיט הזה נותן ניצוץ חזק משמעותית מהמקורי ...שמוסיפים דלק או הרבה דלק צריך לשרוף אותו איכשהוא

אבל לא בטוח שהייתי רץ לקנות כזה , יש בשוק כויליים מקוריים של כל מיני רכבים שיעשו לך את העבודה

אתה הולך לעבוד עם ניהול חיצוני ? אם כן הייתי שוקל להסב לכויל לכל צילינדר

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אני בסך הכל רוצה לבנות מנוע tu 8v עם מצערות ונפח 1.8, ומה שנקרא בארץ פורגינג סטייג 3 וקומפרסיה קרובה ל12.

אז אני אכן צריך קיט כזה.

לא אתה לא. קויילים של פורד 8V או רכב אחר יחזיקו לך בכיף גם 400 כ"ס.

מצערות על 8V ? זה כמה ? 170 כ"ס בלחץ ?

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אני בטוח

אני יותר בכיוון של כל כוהל לצילינדר.

לאחר שאני יסיים אני יעשה דינו, ונראה אם זה 170 180 או 190 סוסים, הבעיה כאן היא המונט שיהיה גג בסביבות 17 במקרה הטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...