Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולקסווגן פולו TSI - שיפורי הספק

Anona
שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

RS, שהיית נער ורכבת על אופניים, היית מחבר קלף לגלגל האחורי ומדמיין שיפור ?

הסיפור שלך דומה. (במיוחד שעל רכב סטוק כמו של אמא שלך, אין שום הבדל בביצועים אז דיי להכנס לזה עוד פעם.)

לפותח השרשור, צ'יפ למנוע הזה גם ככה סוחט ממנו את המקסימום ב''אמינות'', אפשר לעשות בנייה של צנרת פליטה מלאה, וקיט יניקה ייעודי, אבל זה יעלה לך סכום כסף לא קטן שבישביל התוצאה הסופית אתה תתבאס (הצנרת והיניקה המקוריים מספיקים מבחינת הספק, מקסימום תרגיש נשימה טובה יותר וצליל, לא שווה את סכום ההשקעה בכלל)

אם בא לך להתפרע, יש לך אפשרות להזמין בוכנות וטלטלים בהזמנה מיוחדת על פי מידה, אטם בהזמנה, ברגים מחוזקים בהזמנה,מזרקים מוגדלים, טורבו בנוי לפי הדרישות שלך, כמובן לדאוג לניהול ולקירור, ואז יהיה לנו פרוייקט מעניין בארץ. אתה מרים את הכפפה ? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS, שהיית נער ורכבת על אופניים, היית מחבר קלף לגלגל האחורי ומדמיין שיפור ?

הסיפור שלך דומה. (במיוחד שעל רכב סטוק כמו של אמא שלך, אין שום הבדל בביצועים אז דיי להכנס לזה עוד פעם.)

לפותח השרשור, צ'יפ למנוע הזה גם ככה סוחט ממנו את המקסימום ב''אמינות'', אפשר לעשות בנייה של צנרת פליטה מלאה, וקיט יניקה ייעודי, אבל זה יעלה לך סכום כסף לא קטן שבישביל התוצאה הסופית אתה תתבאס (הצנרת והיניקה המקוריים מספיקים מבחינת הספק, מקסימום תרגיש נשימה טובה יותר וצליל, לא שווה את סכום ההשקעה בכלל)

אם בא לך להתפרע, יש לך אפשרות להזמין בוכנות וטלטלים בהזמנה מיוחדת על פי מידה, אטם בהזמנה, ברגים מחוזקים בהזמנה,מזרקים מוגדלים, טורבו בנוי לפי הדרישות שלך, כמובן לדאוג לניהול ולקירור, ואז יהיה לנו פרוייקט מעניין בארץ. אתה מרים את הכפפה ? :)

לא חושב שזה יקרה , יהיה די מטומטם לשפר POLO TSI ולא את הGTI , כי לאחר המון עבודה היא בקושי תתקרב אליה - ובשביל מה ? השקעה בהחלט לא משתלמת.

מה שכן , על אוטו כזה חובה לשים דברים כמו צי'פ ופילטר פתוח - אלה הדברים שאני מוכן להשקיע בהם גם סכום גבוה יותר , שמתי פילטר פתוח ואני מבסוט עליו פיצוץ.

אוהב דברים בסגנון הזה , למרות שמבירור מהיר - עניינת אותי בקיט היניקה , יש לך עוד פרטים בנוגע לזה? מה עושה ? כמה עולה ? מה משפר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה משפר ? את האוטו בצורה ניכרת (משקל עצמי), כי יעופו לך כלכך הרבה שקלים מהכיס שתוריד שנייה למאה.

ועכשיו ברצינות, גש לארגונטיקס , מומלץ ביותר, קח הצעת מחיר ותקבל את כל ההסברים שצריך.

בעיקרון זה להוריד את כל הפלסטיקים של היניקה שלך כולל הקופסא והפילטר, ולבנות צנרת נירוסטה קרירה עם פילטר אוויר פתוח מתועל יפה, את השאר הסברתי בהודעה הקודמת.

לא בדקתי, אבל לפי מה שנכתב פה שאין קיטים ואפטר מרקט לרכב הזה, אז בנייה זאת האפשרות היחידה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלדדיקו היקר, אוכל לספר לך שעם הוספת ה-K&N IBOX לפאביה TSI (האקסית) - הורגש לאג מאשר על הפילטר המקורי. מצד שני, הורגשה נשימה עדיפה משמעותית לאחר מכן, עד מגביל ההצתה. גם הצליל קיבל גוון שונה וחביב יותר :-)

זה בדיוק מה שאני מתכוון - פילטר פתוח לכשעצמו לא יכול לפתור לאג

וכל מה שהוא עושה זה עוזר לנשימה ולצליל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו פילטר , שאלה מקצועית.

התקנתי את הפילטר בסדנא והרגשתי את הפריקה בטירוף.

יום אחרי , נאלצתי לנתקו ולחברו מחדש והוא לא תמיד פורק לי מעכשיו.

יכול להיות שהתקנתי אותו לא נכון? הרי זה פשוט , לא? אין ספק , וזה לא דמיון - הוא לפעמים פורק חזק ולפעמים בכלל לא - אין באמצע. (כשאני אומר פריקה אני מתכוון לרעש כמובן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שימו לב! השרשור הזה בן 4375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...