Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפת רכב נחלים - אזהרה !

djgabi
שימו לב! השרשור הזה בן 2468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב זה כבר קרה לשני חברים שלי ואני כמו תמיד אמרתי "לי זה לא יקרה" אבל אמרתי ננסה,וקרה!

אני תושב יהוד,נכנסתי עם האימפרזה שלי לתחנת נחלים על כביש 40,

אז חוץ מהעובדה שהשטיפה ה"אמריקאית" שם מאסיבית ואגרסיבית ! כלפי הרכבים שנכנסים למנהרת השטיפה,השטיפה עצמה כוללת חבטות מאוד חזקות על כל חלקי הרכב וכן יוצאים עם מכות פח ושריטות,זה בדוק,גם מעלימים לכם דברים מתוך האוטו אם תבחרו לתת לעובדים שם להכניס ולהעביר את הרכב במנהרה,לחבר שלי נגנב הסלולארי שם,

נוסף לכל תלשו לי את הסמל מאחור רגע לפני הכניסה למנהרה,הרגשתי ושמעתי את רעש התלישה מאחור,הדבק היה מקורי וחזק,אבל כבר הייתי חצי בתוך המנהרה,

כמובן הבן אדם אחר כך טוען שלא היה ולא נברא,שאקח את הרגליים ואסתלק משם,אז במקום להיכנס לעימות פיזי עם הבעלים והעובדים ולשבור להם את הפרצופים אחד אחד,אמרתי לא,בוא נהיה בני אדם ופשוט נגרום להם לסגור את העסק.

הנושא בתהליכים...

שטיפת רכב בראש העין >>

עריכה אחרונה על ידי עמית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 70
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יוצאים עם מכות פח ושריטות,זה בדוק,

הזוי אבל אמיתי .

אתה תובע או מתכוון לסגור להם את העסק בדרך מעניינת יותר ?

יש כל מני מצלמות שאתה יכול לשתול . הייתי גם מנסה לבקש להעביר את הרכב במנהרה בעצמי או להישאר ברכב ומצלם תוך כדי את השטיפה כמו גם את הרכב לפני ואחרי השטיפה .

אמא של במבי מלחכת לא רק דשא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם אתה מדבר על השטיפה בתחנת דלק סונול בכניסה לנחלים? אם כן אז יצא לי המון לשטוף שם (עד שהוא החליט לא לקבל יותר שטיפומט).

השטיפה אכן מרגישה אגרסיבית יחסית אבל אני אישית לא שמתי לב לנזק כלשהוא ומבחינתי זה שלא הייתי צריך להכניס את הרכב לסיבוב שני במכונה זה ייתרון, שטפתי שם לא מעט ובחיים לא נגנב לי כלום מהרכב, כולל כסף קטן שאני אוהב לספור לפני השטיפה ולראות האם לוקחים.

בעל הבית בעל דיבור לא הכי נעים אבל בסך הכל מתחת לדיבור האגרסיבי קיבלתי את הרושם שהוא בן אדם טוב בסך הכל (אין לי מושג, לא מכיר אותו אישית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוצפה של אנשים!

לי יש ניסיון עם השטיפה בתחנת דלק דור אלון במסובים.

ממש, 2 שניות טרם הכניסה למנהרה - מישהו מהעובדים (נערים בחופשת הקיץ) פתח את הדלת והוריד את החלון הנוסע !

נקודת התורפה בשטיפה היא ומי שמכיר את השטיפה שם יודע, כי צריך לעבור בתוך חנות ממכר בכדי לשחרר את הרכב מהמסוע.

את התוצאה אני לא צריך לפרט...

אבל יש לציין, שיהיה לי מזל גדול, ושלא נגרם נזק לרמקול ולשאר החיווט בדלת.

מאז, אני נשאר ליד הרכב ומוודא את הכניסה של הרכב כאשר הוא נשאר סגור.

מועדים לשמחה, אריאל.

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבטיח שהברברים האלה יסגרו את המקום.

לפי מה שאני מבין רוב הנזקים מתרחשים לפי הצורך באותו הרגע,תלוי בתמימות הלקוחות ולקראת סוף היום קרוב לסגירה,אין מה לחכות לניגוב ביציאה,פשוט לברוח משם,ועדיף לא להיכנס מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי פעם אחת בגועל נפש הזה, עברתי למקום שאני מאוד מבסוט כבר 3 שנים :)

הם נקראים קינג משהו (לא סגור על השם) בתחנת דלק של פז ליד יכין סנטר (איפה שהיה פעם אווזי למי שזוכר).

מאוד מומלץ לבקר שם. מעולם לא יצאתי לא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב זה כבר קרה לשני חברים שלי ואני כמו תמיד אמרתי "לי זה לא יקרה" אבל אמרתי ננסה,וקרה!

אני תושב יהוד,נכנסתי עם האימפרזה שלי לתחנת נחלים על כביש 40,

אז חוץ מהעובדה שהשטיפה ה"אמריקאית" שם מאסיבית ואגרסיבית ! כלפי הרכבים שנכנסים למנהרת השטיפה,השטיפה עצמה כוללת חבטות מאוד חזקות על כל חלקי הרכב וכן יוצאים עם מכות פח ושריטות,זה בדוק,גם מעלימים לכם דברים מתוך האוטו אם תבחרו לתת לעובדים שם להכניס ולהעביר את הרכב במנהרה,לחבר שלי נגנב הסלולארי שם,

נוסף לכל תלשו לי את הסמל מאחור רגע לפני הכניסה למנהרה,הרגשתי ושמעתי את רעש התלישה מאחור,הדבק היה מקורי וחזק,אבל כבר הייתי חצי בתוך המנהרה,

כמובן הבן אדם אחר כך טוען שלא היה ולא נברא,שאקח את הרגליים ואסתלק משם,אז במקום להיכנס לעימות פיזי עם הבעלים והעובדים ולשבור להם את הפרצופים אחד אחד,אמרתי לא,בוא נהיה בני אדם ופשוט נגרום להם לסגור את העסק.

הנושא בתהליכים...

לא יודע מה קרה לך שאתה מדבר ככה אני שוטף שנים בנחלים ואף פעם לא נעלם לי דבר .לפני חודש מצאו לי שעון בשווי 10000 שקל ועובד בשם גאמל מצא אותו והחזיר לי אותו ונתתי לו 200 שקל.ולפי דעתי זאת השטיפה הכי טובה בארץ.והעובדים הכי נחמדים שיש הם עובדים ממש מהלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה קרה לך שאתה מדבר ככה אני שוטף שנים בנחלים ואף פעם לא נעלם לי דבר .לפני חודש מצאו לי שעון בשווי 10000 שקל ועובד בשם גאמל מצא אותו והחזיר לי אותו ונתתי לו 200 שקל.ולפי דעתי זאת השטיפה הכי טובה בארץ.והעובדים הכי נחמדים שיש הם עובדים ממש מהלב

1. הודעה ראשונה שלך בפורום.

2. נרשמת ממש עכשיו.

3. סיפרת סיפור די מוגזם על שעון שמצאו לך ברכב (מי מאבד שעון של 10000 שקל ברכב ולא מחפש אותו?)

4. ידעת את השם של העובד.

5. המשכת וסיפרת שהעובדים עובדים שם מהלב. שזה בערך כמו להגיד שהקופאית בסופר מלטפת את המוצרים לפני שהיא מעבירה אותם בקופה.

אתה מבין למה אין סיכוי שמישהו יקנה את מה שאתה כותב?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. הודעה ראשונה שלך בפורום.

2. נרשמת ממש עכשיו.

3. סיפרת סיפור די מוגזם על שעון שמצאו לך ברכב (מי מאבד שעון של 10000 שקל ברכב ולא מחפש אותו?)

4. ידעת את השם של העובד.

5. המשכת וסיפרת שהעובדים עובדים שם מהלב. שזה בערך כמו להגיד שהקופאית בסופר מלטפת את המוצרים לפני שהיא מעבירה אותם בקופה.

אתה מבין למה אין סיכוי שמישהו יקנה את מה שאתה כותב?

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי סיפורי הבלהות בשרשור זה, אני אכן בטוח ומשוכנע שאמשיך לשטוף את הרכב שלי בעצמי למשך 10,000 השנים הבאות.

אין כמו שטיפה עצמית אני אומר...קצת לגוף, יותר לארנק אבל בעיקר לנשמה :-D.

זמין 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו הפתעה - עושים גוגל על המספר הנ"ל ומה יוצא?

http://www.autocare.co.il/ftp_stations%5Cstations.asp

052-6617777

נחלים

מושב נחלים, צומת נחלים ת.ד סונול

רחיצה אמריקאית נחלים

ממש הפתעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלא 0526617777

עם זה כל כך מציק לך למה אתה לא מזדהה ולא מדבר איתי

יצאת קבוק !

מנהלים, לא כדי לחסום את המשתמש הזה ?