Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מידת הבלמים הכי גדולה שנכנסת בגאנט 15

MiT5
שימו לב! השרשור הזה בן 4401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה אחרי תחושת הנשיכה - לדעתי זה רק רפידות.

אולי גם צלחות. אבל זה באמת זניח.

להוציא ספוגיות לגמרי זה מאוד קשה.

אם כבר החלפת צינורות ושמת שמן ברייקס משודרג וגם עשית כמה ניקוזים ואתה משוכנע שהכל בסדר - אז שלב הבא זה לוודא שמשאבה לא בלויה (אולי אפילו לשים חדשה לחלוטין), למצוא פתרון ל-BRACING של המשאבה (למנוע עיוות קיר אש בזמן שאתה לוחץ על דוושת בלם - זה מאוד משמעותי), לוודא שקליפרים בצורה מושלמת (גם שם גומיות סובלות מבלאי).

אחרי זה - זה כבר ברמה פסיכית של לחפש רפידות מחומר שלא נדחס תחת עומס - כן כן גם לרפידות יש קימפרוס.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי, מה אתה רוצה מהילד ?

מה זה קושיות לפסח ?

בשביל לחסוך לכולנו את הזמן אני אענה במקומו, כן הוא רוצה את כל מה שפירטת ברשימה, עכשיו תענה לנו בבקשה,

מה צריך לעשות בשביל זה וכמה יעלה ? אולי שכחת את הפרט החשוב, כסף.

אני אחסוך לכולנו את התשובה - הוא לא צריך כלום.

מה שאחראי להאטה של הרכב זה צמיג.

רוצה האטה טובה - שים צמיג דביק.

כל עוד בבלימה חזקה מגיעים למצב ש-ABS נכנס לפעולה - זה סימן 100% שהצמיג לא מספיק דביק.

לא קאליפרים ולא דיסקים מוגדלים לא יעזרו כאן.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אחסוך לכולנו את התשובה - הוא לא צריך כלום.

מה שאחראי להאטה של הרכב זה צמיג.

רוצה האטה טובה - שים צמיג דביק.

כל עוד בבלימה חזקה מגיעים למצב ש-ABS נכנס לפעולה - זה סימן 100% שהצמיג לא מספיק דביק.

לא קאליפרים ולא דיסקים מוגדלים לא יעזרו כאן.

אין לי abs, ואני גם מחפש משאבה מתאימה, הצמיגים כבר עשו כ80% את שלהם, אני בחירה לפני ההחלפה.

אני בכל זאת לא יורד מעניין הקאליפר עם 2 הבוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4401 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...