Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

לאחרונה רכשתי רכב בצבע מט, אתמול בבוקר גיליתי שפשוף חניה, ניסיתי לנקות אך נשאר שריטות, מה אפשר לעשות? הבנתי שפוליש אסור אז איך אפשר לטשטש? תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

DADA צודק לא בכל מאזדה אתה יכול למצוא קוד צבע רכב, אצלי במאזה 3 שלי אין מדבקה שמדברת על צבע רכב, התקשרתי לדלק מוטורס ועלפי מס' רישוי אמרו לי את הצבע(בדיוק 5ד')

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.amazon.com/gp/product/B00KXPKY3K/ref=oh_aui_detailpage_o01_s00?ie=UTF8&psc=1

לי היה ניסיון טוב עם זה,מדובר על עט עם צבע לפי קוד,ומצד השני לכה,בדיוק מה שצריך,נסה לחפש כזה לפי דגם הרכב שלך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על הלינק! עכשיו נשאר לגלות את צבע הרכב... אם אני יודע שזה שחור מטאלי עדיין צריך לחפש ... כמה הבדל כבר יכול להיות בין שחור לשחור ....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יהיה הבדל, כמה מוחשי הוא יהיה תלוי בגודל המפגע שצריך לתקן.

בכל אופן תתקשר ליבואן של הרכב שלך והם יכולים לבדוק קוד צבע לפי שילדה/מס' לוחית רישוי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז שסועיים אחרי שעשיתי שטיפה,פלסטלינה,גלייז,אוטם צבע, ווקס

החניתי וכשחזרתי מצאתי הפתעה בדמות שפשוף מעצבן ולבן כנראה מרכב לבן ממש ממש מעצבן

שישפף לי את הצורה מאחורה- השריטות הן עדינות ושאני מעביר ציפורן איך חיספוס אבל השפשוף בטמבון האחורי כבר מחוספס

מה לדעתכם אפשר לעשות פה?

הנה התמונות :11.jpg22.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקומות האלה תעשה את כל התהליך מחדש ותכניס שלב נוסף של פוליש באמצע

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי לקחת את האוטו לפוליש ווקס שיורידו לי כבר כל מה שעשיתי כי גם ככה התחרטתי שלא עשיתי פוליש והאוטו צריך בהחלט פוליש לדעתי, מכונת פוליש תוריד את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, היום לצערי גיליתי כמה שריטות או סוג של שפשופים ברכב, אין לי מושג איך זה קרה, יש למישהו רעיון?

אתם חושבים שזה משהו שפוליש יכול לסדר או שלא?

במידה ולא, האם ללכת לבעל מקצוע לצביעה במכחול זה פתרון טוב? רואים שזה יהיה צבוע במכחול? או שזה נראה כמו מקשה אחת.

תודה.16129970_1412829378749046_130155540_o.jpg16145315_1412829355415715_1896587222_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו קילופי צבע אז פוליש לא יעזור.

תיקון במכחול אצל בעל מקצוע(!) יכול לתת לך תוצאות יפות מאוד.

יהיה קשה להגיע לאחידות בצבע אבל אפשר להגיע לתוצאה כמעט מושלמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלו קילופי צבע אז פוליש לא יעזור.

תיקון במכחול אצל בעל מקצוע(!) יכול לתת לך תוצאות יפות מאוד.

יהיה קשה להגיע לאחידות בצבע אבל אפשר להגיע לתוצאה כמעט מושלמת.

כמה אמור לעלות כזה תיקון בערך? ותודה על התשובה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 866 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...