Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תמונות[ATTACH]487392[/ATTACH][ATTACH]487393[/ATTACH]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

אני ממליץ לך על חבר הפורום דניאל (nfsmw31) בחור מאד נחמד, פדנט ומקצועי שתיקן לי מס' דברים ברכב

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הנה, הגיע זמן לשתף...

אני מזכיר, מישהו פתח (וסגר) דלת על הדלת שלי בחניה וקיבלתי שריטות שנראו ככה:

[ATTACH]486737[/ATTACH]

קיבלתי כאן המלצה לבצע פוליש ידני + המלצה על חומרים. אז, תודה רבה, חבר׳ה! השריטות נעלמו והמקום נראה כמו חדש.

שוב, תודה!

היי, אשמח לדעת את התהליך שעשית ובמה השתמשת?? יש לי כאלה שריטות בול עם צבע רכב זהה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

קניתי רכב איביזה 14 וישנם כמה שריטות עמוקות שצריך לטפל בצבע, שמעתי שיש באייבי ערכות אבל לא הצלחתי למצוא, האם מישהו יכול לעזור במציאת ערכה שאני יוכל לצבוע עצמאית?

קוד צבע הרכב w5p או lw5p (זה אותו הדבר)

ואם מישהו עשה את הטיפול הזה בעצמו אשמח לשמוע בקצרה על התוצאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים.

גם הרכב שלי נפגע מאנשים מאוד לא טובים, התקלף הצבע בצד ימין בפגוש האחורי כתוצאה מפתיחת הדלת בחנייה.

איך ניתן למזער את הנזק שיצא הכי טוב וכמה שפחות בולט לעין?

תודה לעוזרים.

20170527_180843.jpg20170527_180849.jpg

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן זה צבע הכי סלחני וקל לתיקון. אפשר להגיע לרמה שלא יזהו שנעשה תיקון כלשהו. תקרא על שיטת צביעה עם מכחול ואל תחשוש לנסות. בהצלחה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן זה צבע הכי סלחני וקל לתיקון. אפשר להגיע לרמה שלא יזהו שנעשה תיקון כלשהו. תקרא על שיטת צביעה עם מכחול ואל תחשוש לנסות. בהצלחה

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

תודה, האם חייב להשתמש בצבע המקורי של הרכב?

Hyundai IONIQ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

קמתי בבוקר וגיליתי שמישהו נכנס בטמבון האחורי והשאיר קילוף צבע, לא צילמתי את הפגיעה אצלי אבל היא בסדר גודל כזה(וגם שטחית יחסית כמו זאת):

F29296CB-F725-4305-84AF-787504CB7505-10387-0000091321ED4195.jpg

רציתי לדעת כיצד הכי מומלץ לטפל בזה, יש לי אפשרות לפרק את הטמבון, לקנות צבע מטופ קולור ולצבוע את הטמבון במקום סגור.

רציתי לדעת אם כדאי לעשות את זה ואם כן אם יש הכנה מומלץ מראש.

נכון לעכשיו חשבתי לשייף את האיזור בנייר 2500 כדי להוריד צבע ש״תלוי באוויר״ וליצור בסיס טוב לצביעה.

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש לנו שני רכבים בבית שניהם בצבע שחור

שיש לי שריטות שטחיות אני עובר עם פד ידני עדין ופוליש עדין של מנזרנה על השריטות

רובן יורדות, אבל בשריטות העמוקות יותר העבודה קשה יותר

אני רוצה לרכוש התקן למברגה ושיש שריטה לעבוד עם ההתקן עליה

האם המעבר מפד ידני להתקן יעזור לשריטות העמוקות יותר? או שאני צריך פוליש גס יותר בכל מקרה?

אני רוצה לציין כשיש לי שריטות ממש עמוקות אני משייף אותן קודם עם נייר 2500 ולאחר מכן מיישם את הפוליש העדין

דבר שני שרציתי לשאול:

אני רוצה ליישם את החומר zaino z5

אבל הרכב צריך החייאה לצבע לפני כן כי הוא עבר טיפול דיטיילינג יסודי לפני 3 שנים

ומאז לא טופל בצורה יסודית

מה אתם ממליצים לעשות?

האם זה בטוח לעשות שוב פוליש עדין של מנזרנה ולהוריד שכבה? או שווקס טוב יחזיר לצבע את הברק בלי להוריד שכבה.

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אפשר לקנות ספריי צבע בטופ קולור בת"א. כתבתי מדריך די מפורט כיצד לתקן שריטות, מוזמנים לקרוא כאן:

http://www.iaroc.org.il/forum/topic/12497-%D7%AA%D7%99%D7%A7%D7%95%D7%9F-%D7%A9%D7%A8%D7%99%D7%98%D7%95%D7%AA-%D7%A9%D7%A4%D7%A9%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%9D-%D7%91%D7%A6%D7%91%D7%A2-%D7%94%D7%A8%D7%9B%D7%91/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 839 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...