Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בניית מערכת פליטה לונדורה 84- מהי העלות המשוערת?

שימו לב! השרשור הזה בן 4403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמרו לי שכנראה האגזוז סתום ולכן יש לי קצת בעיות סחיבה..

במקום להתחיל לעשות קומבינות אני שוקל להחליף את כל הצנרת לאחת שבנויה בארץ.

מהי העלות המשוערת?

כדאי בכלל או בכל זאת לסמוך על אגזוזן שהוא מבין מה הוא שם?

אני רוצה להרוויח את רעש הגרגור האמריקאי ולכן בא לי אגזוז זרימה חופשית אך לא רועש מידי...

מי מתעסק עם זה בארצנו?

יש לפחות 3 מטר צנרת מהסעפת פליטה עד למטה.

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

נסה ליצור קשר עם אגזוזי גדליה בנתניה וברר אתם לגבי עלויות.

אני ממליץ לך להשקיע בעיקר בחומרים, כלומר נירוסטה, בשביל לדאוג שהאגזוז יחזיק מעמד הרבה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ARGONETICS PERFORMANCE FABRICATIONS מוסך שמתמחה בבנית אגזוזים וצנרות בהתאמה אישית,ראיתי עבודות שלו ואין ספק שהוא אחד הטובים והמיקצועים שיש בתחום הרכב בארץ! חפש אותו בפיסבוק ממליץ בחום!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ARGONETICS PERFORMANCE FABRICATIONS מוסך שמתמחה בבנית אגזוזים וצנרות בהתאמה אישית,ראיתי עבודות שלו ואין ספק שהוא אחד הטובים והמיקצועים שיש בתחום הרכב בארץ! חפש אותו בפיסבוק ממליץ בחום!

כנראה שהמחיר יהיה כמו לקנות עוד וונדורה לחלקים.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהמחיר יהיה כמו לקנות עוד וונדורה לחלקים.

ויש מצב שאפילו יותר.

אבל איפה כאן ההשוואה? הבחור לא מעוניין בצנרת מקורית שירדה מוונדורה, אלא בצנרת בקוטר אחר עם דוד זרימה חופשית מותאם ספציפית לרכב.

אז למה סתם לזרוק משפטים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה גם אם אני ממש ירצה אין צנרת מקורית לרכב הזה..

זה מנוע 4100 6 צילינדר שהוא נדיר בימים אלו... אין לו חלקים בכלל.(1984)

למצוא צנרת אפילו מפירוק לא יהיה שווה.

אני רואה 2 יתרונות בבנית צנרת:

סחיבה טובה יותר בגלל יציאה חופשית יותר .

רעש נחמד ונעים לא צועק.

יש הערכת מחיר גסה לעבודה כזאת?

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיהיה לך רעש של גרגור, תשדרג למנוע v אולי יהיה לך...לשפר זה ישפר, שים צנרת 3 אינצ׳ עם דוד טוב, בערך 1500 שקל

CELICA כמה פוזה8)

VTI כמה כח:twisted:

GTI6 כמה אחיזה:lol:

S2K4LIFE:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנו קניתי צנרת שנבנתה לרכב שהיה בבעלותי מנירוסטה כולל צינור גמיש וללא ממיר ללנצ'יה תמה, המחיר היה 3k וזה כמובן ללא סעפת פליטה! מחבר שבירר במקום שניתן פה המחיר שלו משמעותית יותר גבוה מהרבה אחרים וטובים.

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יעבור אצל אגזוזן לחוות דעת סופית .

הבעיה זה שיש לי בק פאיירים אחרי לחיצה עד הסוף , ואלו עשו לי סדקים בצנרת .

אני לא חושב שיש טעם להתחיל לשחזר ריתוכים מלפני 25 שנה.

הכי טוב אני יעשה סקר שוק אצל אגזוזנים.

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייק על התגובה שלך יריב! חבל שאנשים חושבים שסדנא מסויימת סתם יותר יקרה כי הבעלים שלה רוצים להתעשר ומהר.. על פניו הכל נראה דומה, "כולה" כמה צינורות ברזל וריתוכים. מזל שאלה שבאים ובוכים עם פירורי צנרת בידיים מבינים למה המחיר שונה, וזה בד"כ אחרי שהוציאו פי 2 כסף רק כדי לפתור את הבעיות.

לירן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לייק על התגובה שלך יריב! חבל שאנשים חושבים שסדנא מסויימת סתם יותר יקרה כי הבעלים שלה רוצים להתעשר ומהר.. על פניו הכל נראה דומה, "כולה" כמה צינורות ברזל וריתוכים. מזל שאלה שבאים ובוכים עם פירורי צנרת בידיים מבינים למה המחיר שונה, וזה בד"כ אחרי שהוציאו פי 2 כסף רק כדי לפתור את הבעיות.

לירן.

אני בכלל לא מבין שהדבר היחיד שמעניין אותם המחיר בלבד, וגם לא סומכים על מבצע העבודה.

אני למשל כבר כ6 שנים עם אותו העסק/אדם בענייני האגזוזים, וכשהוא אומר לי מחיר איני מתווכח.

אני לא צריך מאדם שאני סומך עליו שיסביר לי, לא יודע אם אני פראייר, אבל אני בא למקום שאני יודע שהוא טוב ואני יודע שהוא מבין מה שהוא עושה וזה המקצוע והיעוד שלו, אני אומר "כמו שאני טוב במה שאני עושה, אתה טוב במה שאתה עושה אל תסביר לי, תגיד כמה זה שווה בכסף ומתי לבוא לקחת" אבל מה הכל צריך שיהיה לפי מה שנקבע והוסכם בינונו, אחרת אני משגע את העסק/אדם, עד שאני לא מקבל תמורה על הכסף.

אבל אם הכל בסדר, אז על האיכות ואומן שווה לשלם בהתאם.

נירוסטה חומר יקר יחסית, והרתחת של זה יקרה, ולהבין במערכת פליטה, זה באמת שלא סתם לחתוך כמה צינורות ולרתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שיהיה לך רעש של גרגור, תשדרג למנוע v אולי יהיה לך...לשפר זה ישפר, שים צנרת 3 אינצ׳ עם דוד טוב, בערך 1500 שקל

ואז הוא יאבד את כל המומנט של המנוע בטורים נמוכים...

אתה לא יכול לתקוע צנרת כמה שיותר גדולה על מנוע אטמוספרי ולחשוב שזה לא יבוא על חשבון משהו.

למה לכתוב סתם.

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך, מביא אגזוזי פרי-פלואו מקוריים מארה"ב

GMC Cannon-ball going like a train, all down"

the 40 in the driving rain" (Mark Knopfler)...GM TRUCK

8)RIDE ON: GMC SIERRA K2500 4X4 1987 - RAT-TRUCK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...