Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה הספק אני צריך ב-GTI שלי כדי ש-VFR800 לא יברח לי ?

שימו לב! השרשור הזה בן 4396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני יודע שזאת שאלה משעשעת אבל באמת מעניין אותי לדעת מה אתם מעריכים..

לפני חודש וחצי נפגשתי לראשונה עם ה-HONDA VFR800 באמצע הלילה על גהה ומאז כבר נפגשנו 4 פעמים סה"כ.

מדובר על אותו אופנוען, כנראה אנחנו יוצאים באותה שעה ונוסעים כל הדרך מפתח תקווה עד ראשון לציון ביחד, הוא גר איפשהו ליידי.

הקטע המרגיז הוא שאחרי כל פעם שהוא משאיר לי אבק הוא מסתלבט עלי ברמזור כשאנחנו נכנסים לראשון.

כדי להאיץ כמוהו ממהירות נמוכה אני מתאר לעצמי שצריך המון כוח.

השאלה שלי תיאוריתית, איזה הספק האוטו שלי צריך להוציא כדי שאנחנו נאיץ פחות או יותר באותו הקצב מ-140 וצפונה?

תודה רבה ושתהיה לכם שבת שלום,

יוני.

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אתה מסתכן פה בנעילה, רק שתהיה בעניינים..

אחרי כן בחורים כמוך באים עם כותרת מפוצצת: "דחוף עזרה, תפסו אותי על 252 קמ"ש באיילון - שווה לקחת עו"ד"?!

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאני שואל בתיאוריה.

נראה לך שאני נוסע על 252 קמ"ש?

ערכתי את הקטע של המהירות המקסימלית.

שאלה תיאוריתית זה הכל, מעניין אותי איך עושים את החישוב.

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאני שואל בתיאוריה.

נראה לך שאני נוסע על 252 קמ"ש?

שאלה תיאוריתית זה הכל :-D

צודק גם צודק. צר לי, לא ראיתי. אני פשוט נתקל לאחרונה ביותר מדי שרשורים של "לקחו לי, שתו לי".

:evil:

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל שתוכל לעקוף אותו תצליח רק בגבוהות הוא מאיץ למאה כמעט פי 2 יותר מהר ממך וצריך הרבה כוח בשביל לצמצם את האצה שלך בחצי מהזמן, מה שאני יודע זה שהאופנוע הזה דיי חלש מעל 150.

Seat Leon FR 2.0TSI

6speed manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VFR שוקל משהו כמו 240 ק"ג רטוב, עם מנוע בהספק של 110 כ"ס. תוסיף לזה רוכב עם ציוד שבטח שוקל עוד לפחות 80 ק"ג ואתה מקבל 320 ק"ג על 110 כ"ס. יחס של 1:3. הגולף שלך שוקלת בערך 1350 יבש, נניח 1500 כולל כל הנוזלים והנהג. זה אומר שאתה צריך 500 כ"ס.

הVFR עושה 11.2 בקווארטר מייל.

M5 מהדור האחרון (F10), עושה 12.0 בקווארטר מייל.

הבעיה של האופנוע היא במהירויות גבוהות, שם רק ההספק (עריכה) והאווירודינמיות משחקים. אמנם לאופנוע שטח פנים קטן (הוא צר מאוד), אבל מקדם הגרר שלו בשמיים (פעם שמעתי שזה משהו סביב ה0.6-0.7, זה של הגולף הוא סביב 0.3) ואבסולוטית אין לו הרבה כוח. עם 400 כ"ס+ אני מאמין שתתן לו פייט חזק מאוד בגבוהות (180+, ב140 הוא עדיין יגמור אותך). פעם הבאה, כשאתה בוחר מישהו לשחק איתו, תבחר בטימקס.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טימקס עד 180 יתן פייט חזק מאוד,

מניסיון עם איביזה טורבו עם ציפ אבסולוט ( כמובן זה נבדק הרחק בקפריסין),

80-180 הטימקס רכב וחצי שניים לפני.

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שלי עם הטימקס היא בכמה מטרים הראשונים, אצלהם הוריאטור משתלב מין ובDSG יש קצת השהייה (אלא אם אתה יוצא מהמקום עם launch control). אח"כ הוא מחזיק עד 100-120 ואז כל מה שנשאר לו זה לדבר עם גילה אדרעי כי הוא הולך לקבל רכבת.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשנה בדקתי פעם אחת בכמה שניות ה-GTI שלי מאיצה מעמידה ל-100 מתוך סקרנות. מדידה מדויקת עם מכשיר יעודי.

כשהיה מקורי עשה 6.7 שניות ממוצע (מדידה לשני כיוונים כדי למנוע עליה/ירידה של הכביש),

אחרי שיפור + R1R עשה 5.7 בדיוק ל-100 קמ"ש.

עם כל הכבוד לאיביזה עם צ'יפ, אני סוגר על טימקס ב-90-100, שוב זה תלוי ביציאה מהמקום, ומשם אני פותח עליו פער ענק.

אני לא יודע בכמה טי-מקס מאיץ למאה אבל עושה רושם שגם משהו כמו 5.7 שניות, כמוני. מהירות מקסימלית שלו זה 180 קמ"ש.

צריך 400 כ"ס? זה נשמע המון.. האופנועים האלו זאת מכה..:lol:

יש עוד דעות?

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

gt35r או gt42r אומנם יצריכו השקעה גדולה אבל יפתרו לך את הבעיה במחיר של פגיעה משמעותית מאוד בזמינות הכח.

בשביל לעמוד יפה עם אופנועים צריך 400 כ"ס לטון במינימום.

קח בחשבון שככל שמהירות עולה היתרון של הרכב יתבטא יותר,במיוחד במהירויות של מעל 200 קמ"ש.

אופנועי 600 נחלשים משמעותית מ-200 קמ"ש.

אופנועי ליטר מתחילים להתעייף ב-250 קמ"ש.

בשביל לעמוד יפה עם אופנועי 600 מגלגול 100-200 אתה צריך 6 שניות בערך.

בשביל לעמוד יפה עם אופנועי 1000 מגלגול 100-200 אתה צריך פחות מ-5 שניות.

turboy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני אקנה VFR עדיין ברוב המקרים VFR אחר יתן לי בראש, אני 1.95 ושוקל כמעט 100 :wink:

דיאטה לא באה בחשבון :arrow:

יש פה מישהו עם מנוע כמו שלי 2.0T עם טורבו K04 (לאון קופרות, S3 וכו'..) עם סטאפ של סטייג' 2 (340-360 כ"ס) שיצא לו

לפגוש אופנוע עם נתונים של VFR800? יכול להיות שזה מספיק כוח? על אופנוע 600 ספורטיבי אין מה לדבר בכלל, אני אפילו לא מנסה.

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי לא רחוק ממך,1.81 באזור ה90, ותמיד אפשר לפצות על משקל בעוד כ"ס ;).

התאוצה של האופנועים זה דבר מטורף, אפילו 400 סמ"ק,עם רוכב טוב יכול לעשות לך צרות.

האופציות לשיפור והיחס כוח סוס\משקל לשקל הם מטורף.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...