Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות בהתקנת צ'יפ- סובארו B4 Sport 2.5 -2011

שימו לב! השרשור הזה בן 4411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב חברים.

ברשותו של חבר שלי יש את הרכב הנ''ל.

הרכב מודל 2011 ולטענתו הרכב לא מספיק זריז כפי שהיה מצפה.

חשבנו על התקנת צ'יפ ברכב.

אין לי שום מידע מבוסס על זה, בין אם זה מחיר, תמורה מול המחיר, סיכונים והשלכות,

עד כמה הוא משפר את ביצועי הרכב והאם יש שיפור בביצועי צריכת הדלק.

ולבסוף זמינות המוצר- מאיפה רוכשים ומתקינים, אחריות והאם זה יכול להשפיע על אחריות הרכב.

דבר נוסף, האם הצ'יפ הוא מותאם באופן אישי לרכב או שמדובר בצ'יפ שמתאים לכל סוגי הרכב.

תודה מראש לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי (ואני אופטימי) יעלה את ההספק ב-10 כ"ס. שיפור משמעותי זה לא יביא לרכב. צי'פ משפר משמעותית רכבים עם טורבו, הן בצריכת הדלק (בנהיגה מנהלתית) והן מבחינת כ"ס ומומנט.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרו לך מעל, ציפ לא יועיל יותר מידי, הרכב הזה לא כ"כ זריז.. אין מה לעשות.

הרכב יושב טוב ומתנהג טוב באופן יחסי, אבל הוא לא רכב ספורט..

אם הוא רוצה ספורט ורוצה להשאר "מנהליפ" ולא מוכן לוותר על בי4 שישקול למכור את שלו ולקנות מודל 2007 3 ליטר ידנית, יש 2 למכירה ביד 2, לדעתי גם נראת טוב יותר

6.7 שניות למאה ומתנהג דיי טוב..

או לקחת סופרב טורבו... להשקיע בסובארו הנוכחית לא הכי משתלם

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני דווקא בעד לנסות צ'יפ על המנוע הזה.

10 כ"ס תוספת לרכב אטמוספרי בעלות של 2500 ש"ח +- זה כמעט חינם.

אם החבר אוהב את הרכב שלו ולא מתכנן להחליפו בקרוב זו יכולה אופציה מספקת.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במנועי בוקסר ההבדל אמור להיות יותר מורגש. ממידע שראיתי מדברים על בין 15-25 כ"ס תוספת אבל עיקר ההבדל בהרגשה יהיה עקב עליה במומנט. תבדוק בTIG אם יש לecutek משהו רלוונטי למנוע של החבר.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא במנועי בוקסר ההבדל אמור להיות יותר מורגש. ממידע שראיתי מדברים על בין 15-25 כ"ס תוספת אבל עיקר ההבדל בהרגשה יהיה עקב עליה במומנט. תבדוק בTIG אם יש לecutek משהו רלוונטי למנוע של החבר.

מעניין מאוד מה שאתה אומר. אם זה באמת נכון, ציפ בהחלט יהיה שיפור טוב ומורגש.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4411 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...