Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צנרת פליטה,סעפת וטורבו.

שימו לב! השרשור הזה בן 4410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

הגיע לידי צנרת פליטה שירדה מרכב של פורד(דגם אני לא זוכר), הסעפת קלת משקל ובמצב חדש, אני לא יודע לאיזה עוד מכוניות היא יכולה להתאים, אך כמה אפשר לדרוש עלייה?

lwzmzimfywjn.jpg

בנוסף הגיע אליי סעפת שיוצאת מהראש ועלייה טורבו, את סוג הטורבו והסעפת אני לא יכול לזהות אבל היא ירדה מאותה פורד שירדה ממנה הצנרת.

qyozwygq22mt.jpg

בנוסף ישנה צנרת קטנה עם הפורק לחץ עלייה והיא עשויה מאותו חומר של הצנרת פליטה.

mjcmxw5mmamz.jpg

לבסוף קיבלתי עוד דבר שהוא נראה לי כמו סעפת עם קרבורטור עלייה אבל אני לא בטוח,

ymzjlqkn3yj1.jpg

כמה אני יכול לדרוש על כל דבר ודבר?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה "קיט טורבו" לפורד אסקורט,

ככל הנראה לא היה מעורב אינטר קולר בכל הסיפור.. [הצינור של הפורק לחץ מחבר ישירות בין הטורבו למיצערת]

בקשר לסעפת יניקה, זה לא קרבורטור זה מיצערת וזו סעפת הזרקה, [שים לב למזרקים, אלה עם החיבורים הכחולים]

Only RWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה הסקת שכנראה לא היה אינטרקולר?

אתה רואה פה רק חלק קטן מאוד מהצנרת יניקה, וככל הנראה זה החלק שמתחבר ישירות אל המצערת. איך אתה יכול לדעת מה קורה בהמשך הצנרת?

לגבי הטורבו, זה נראה משהו בסגנון הT3. תן לנו צילום יותר מקורב, ואם אפשר לצלם את הפלאנג' זה יהיה טוב.

לגבי מחיר, אין מחיר מוגדר. הכל תלוי במצב החלקים והביקוש אליהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון איך המנוע הזה בנוי אז אם מחברים את הצינור הקטן עם הפורק אתה מקבל שהוא הולך ישר לכיוון הטורבו,

זה לדעתי ככה זרקתי מהראש לפי איך שהיה נראלי,

Only RWD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...