Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגדלת מידת צמיג לגולף 2012

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחר מקבל את הגולף שלי,הזמנתי את המנוע 1.4TSI,ואני מאוד רוצה להיות עם ג'אנטים 16 אינץ ואפילו 17 אם אפשר ורציתי לדעת את המידות המדויוקת שעלי לבקש אישור עליהם.

בנוסף על כך אשמח לדעת את הפרוצדורה שעלי לעבור בכדי לקבל אישור על מידה חדשה.

אשמח לתשובה כמה שיותר מהירה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות 225.45.17 יש מבחר ענק של דגמים.אני מביא לך תצלום של אוטודאטה מידות מאושרות.אתה הולך עם זה לעמדה 1 בטסטים ועושה שינוי ברישיון.בערך 20 שקל לשנות טופס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחר מקבל את הגולף שלי,הזמנתי את המנוע 1.4TSI,ואני מאוד רוצה להיות עם ג'אנטים 16 אינץ ואפילו 17 אם אפשר ורציתי לדעת את המידות המדויוקת שעלי לבקש אישור עליהם.

בנוסף על כך אשמח לדעת את הפרוצדורה שעלי לעבור בכדי לקבל אישור על מידה חדשה.

אשמח לתשובה כמה שיותר מהירה :)

תתקשר לחברה שיתנו לך את אישור יבואן של סוגי הצמיגים והג'נטים שחוקי להתקין על הרכב

אחרי שתקבל את הרשימה תחליף למה שמאושר שם

בדר"כ יש 4 סוגי מידות צמיגים וג'נטים

עם הדף שתקבל ואחרי שתחליף את הצמיגים והג'נטים אתה הולך למשרד הרישוי משלם 39 ש"ח ומחליף את הצמיגים שיופיעו ברשיון רכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידות שמאושרות לך הן:

195-65-15

205-55-16

225-45-17

225-40-18

תוכל להגיע אלינו לחנות ולבחור -כל המידות שציינתי במלאי וזמינות להתקנה מידית.

בסיום ההתקנה אנחנו דואגים לשנות עבורך את מידת הצמיגים ברשיון הרכב ומצידים אותך באישור רשמי חתום כחוק.

מכיוון שאנחנו יבואנים בלעדיים ,תוכל למצוא אצלנו דגמים שלא תראה בשום מקום אחר.

תתחדש על הרכב. בחירה מצויינת.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...