Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפורים ל"אסקורט קונברטיבל 1.3" שנת 86

SLS
שימו לב! השרשור הזה בן 7200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכשתי לאחרונה פרויקט לשיפוץ בדמות אסקורט קונברטיבל שנת 86 מנוע 1.3.

רשימת התיקונים הנדרשת ארוכה מאוד. כחלק מהפרויקט אני רוצה גם לנסות ולשפר את האוטו. לא מעונין במפלצת אלה במכונית תרבותית, מהירה כמה שניתן, עם שלדה תואמת ככל הניתן ובנוסף חוקית (מבחינת מכוני הרישוי :) .

אני יודע שמיאטה או ספידר היו יותר מוצלחים אך זה מה יש והמחיר היה גם הוא בהתאם.

אנא תתנו עצות ורעיונות, עדיף מבוסס על הכרות מוקדמת או ניסיון, עוד יותר טוב עם תוכלו לתת גם מחיר משוער וכתובות של מומחים לכל נושא. :roll:

ראיתי לפני מספר ימים התכתבות על 205CTI באותו נושא ושם עלו רעיונות, שמות ומחירים. כל הכבוד.

תודה מראש על עזרתכם. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. רביעיית בולמי זעזועים חדשים - כ-1000 ש"ח לא כולל עבודה

2. רביעיית צמיגים חדשים, במידה המקורית! - 150-200 ש"ח לצמיג

3. תחליף רצועת טיימינג (לך תדע מתי החליפו לו) - חשוב מאד!!! - תלוי איפה אתה עושה את העבודה, יכול לעלות כ-500-1000 ש"ח

4. לתקן את כל נזילות השמן הקיימות (אם קיימות) - אם זה רק מחזירי שמן, כ-300 ש"ח

5. תבדוק מה מצב הגג... אמנם לא חורף, אבל אתה לר רוצה להיתקע עם רכב שנראה יותר כמו בריכה עוד חצי שנה. - לא יודע מה המחיר... תשאל את בעל ה-CTI

6. שיפוץ/ניקוי קרבורטור - כ-500 ש"ח

זה הא"ב לדעתי... לפני כל שיפור קוסמטי שאני מניח שאתה רוצה לעשות...

קודם שהרכב יסע... אח"כ שיראה טוב!

1f u c4n r34d th1s u r34lly n33d t0 g37 l41d

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך...

הדבר החשוב לך כרגע זה שהרכב שלך יהיה תקין.

ולכן לבנתיים שיפורים הם לא כ"כ אקטואלים עבורך.

בבקשה תעלה לפה תיאור מלא של הרכב שלך.

כלומר מה הבעיות שדורשות השקעה, לפעמים דברים שנראים "סתם" הם עולים הרבהה מאוד כסף.

וכל העניין של היישור קו מצריך המון כסף, ועצבים. ורק אחרי זה השיפורים יכולים לבוא.

אבל לפני זה יילך לך כסף (בהתחשב במצב של הרכב) כדי שהוא יהיה פיקס!

גג חדש יעלה לך בסביבות ה 4-5 K כולל חלון אחורי.

כמובן הגג הוא לא מקורי, אלא תפור.

בהצלחה

חבר הפורום רמי מינץ נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך.

DFC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכונית נוסעת. יש לי ניסיון לגבי גישה לשיפוץ מכוניות עקב ותק משנת 87 ועד היום (טריומף ספיטפייר 13 שנה, טריומף הרלד 2 שנים, פיאט 850 3.5 שנים).

אני צריך עזרה לגבי שיפור. רוב המכללים הנוכחים עיפים ויעמדו בשלב מוקדם או מאוחר לפני החלפה. מכיוון שבמעמד ההחלפה מחיר העבודה שווה ערך ואף גבוה מערך החלקים עדיף באותה הזדמנות כבר לבצע שידרוג.

ברור לי שחלק שזוג בולמים גמור אך לא יודע לגבי הזוג השני - איזה בולמים כדאי לשים והאם באותה הזדמנות להוסיף מוט ייצוב ? האם לשנות את המשולשים ?

מערכת ההיגוי - אילו שינויים מומלץ לבצע אם בכלל

מערכת הבלימה - מה מומלץ לעשות כדי לעצור טוב יותר.

דרוש הגה (הנוכחי קצת פגום בגומי). הגג קרוע ותוקן אך יושב יפה ולא נראה לי שחודר מים. כמובן יבדק.

המנוע 1300 קצת עייף. האם להחליף ל-1600 , מוזרק ומודרני XR3I ? אחר ?

בעיות בגיר - הילוך ראשון, שני ורוורס בעייתים להכנסה להילוך.

וכו'

אנא שלחו לי רעיונות :idea: מתוך ידע וניסיון - תודה :!:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7200 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...