Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור רעש שעובר טסט

שימו לב! השרשור הזה בן 4408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עומדים לשימושי 3000 שח פנויים ואני רוצה לנצל אותם לשיפור הרעש של האיביזה שלי (שנת 2008 עם אפסולוט ופילטר פתוח).  על הדרך אני אשמח לקבל תוספת כוח קטנה אבל מה שהכי חשוב זה לקבל רעש בס יפה כזה כמו של אופנוע כבד. נקודה קריטית היא שזה צריך לעבור טסט בכל מצב ואני מעדיף להמנע מעדכון של התוכנה. אשמח לשמוע הצעות ורעיונות.

(SEAT IBIZA FR - 2008 (Toyo T1R 205/40/R17

UPsolute Chiptuning, S3 Intercooler

3Inch Downpipe Exhaust + Silicone Inlet, Simota Open Airfilter

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד כן, זה מה שב.מ.וו עשו באמ-5 החדשה שלהם.

עוד לא הצאתם לי לתקוע מנוע של וספה מתחת למושב הנהג או ליסוע רק אחרי הדודג׳ צ׳ארג׳ר מאקירוב ולדמיין שהרעש מגיע מהאוטו שלי. קורע! רגע יש לי עוד אחד, לזרוק אומים וברגים לתוך הצילינדרים ולהקשיב לקולות הפצפוץ שלהם בזמן שהם טוחנים לי את המנוע. ואם אנחנו כבר בשוונג של להיות ליצנים, למה לא לחבר את הצנרת פליטה לצינורות של המזגן ואז כל הרעש יכנס ישירות לתא הנהג. ממש צחוקים איתכם, קרעתם לי את הטחול מרוב צחוק... עכשיו בואו נהיה רציניים

Luk Reinforced Sports Clutch + Lightweight 4.4kg VW-VR6 Fly-Wheel, vMaxx 40mm. Springs

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו עם יותר מ-150 הודעות בפורום, אתה כבר אמור לדעת ששיפורי רעש

לא נחשבים לשיפורים ולא מתאימים לפורום הזה.

איך אתה מצפה שיקחו אותך ברצינות עם שאלה כזאת?

בכל מקרה, לפני שינעלו לך את השרשור, כל דוד אפטר מרקט סטייל סברינג וכו' יתן לך סאונד יותר באסי.

אם אתה משאיר את הממיר ואת הצנרת המקורית אין סיבה שלא יעבירו אותך טסט,

למרות שזה תלוי על איזה טסטר ומכון טסטים אתה נופל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק ובגלל זה ציינתי שאני מעוניין גם בתוספת כוח בחבילה. האם לדוד תהיה השפעה כלשהי על ההספק ואם לא, האם הגדלת הצנרת בנוסף לדוד תוך כדי השארת הממיר (לא יודע אם זה אפשרי בכלל) תגרור כשלון בבדיקת המזהמים בטסט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שנקרא הרמת להנחתה..

וברצינות, אתה יכול להחליף לממיר ספורטיבי ולשפר את הזרימה בלי לפגוע בחוקיות. אולי גם דוד שקט כלשהו אבל זה כבר לדעתי מיותר, יותר יציק לך הפחד משוטרים/בוחנים מאשר ההנאה שבשדרוג.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדלת הצנרת כן תתן לך תוספת כוח.

לפי דעתי תעשה שילוב של צנרת 2.5 - 2.75 עם ממיר קטליטי ספורטיבי, ורק צנרת עד הדוד האחורי.

על דוד אחורי עם שילוב כזה אני לא יודע לייעץ האם אתה צריך דוד שקט ואז יהיה רעש באס, או דוד אפטרמרקט כמו רמוס, סברינג בשביל רעש שאתה רוצה.

יש רכבים שמגיבים כמו שמצופה ויש רכבים שאותו השילוב ברכב אחר, ישמע עליהם ממש רע.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדלת הצנרת כן תתן לך תוספת כוח.

לפי דעתי תעשה שילוב של צנרת 2.5 - 2.75 עם ממיר קטליטי ספורטיבי, ורק צנרת עד הדוד האחורי.

אני לא עשיתי בדיקה אבל בהתבסס על העובדה שבממיר הקטליטי יש פלטינה אני מניח שזה מאוד יקר ויש לי תקציב של 3k.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל צנרת קומפלט + דוד אחורי תצטרך באיזור ה-4K, ממיר מייקר את זה בעוד אלף לפחות.

בתקציב שלך אתה יכול להחליף דוד אחורי ולהשאר על הצנרת והממיר המקוריים,

אני מכיר לא מעט שעשו את זה על איביזות, גם קופרות וגם FR.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק נשאר לבחור V8 V10 או V12

http://www.soundracer.se/?p=98

יש לי V12 :)

זה נשמע משעשע על הפונטו שלי :}

Pioneer 80PRS

Celestra FA2150x : Hertz HV 165 XL ||| Boston Acoustics GT275 : Hertz HT 28

DC 3.5k : Sundown Z v.3 15

XS Power D2400 , D5100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממיר ספורטיבי עולה 1000 ש"ח.

בעוד 2000 +/- אי אפשר להשיג צנרת??

תשאר מקסימום עם הדוד המקורי שלך - יכול להיות שהוא יעבוד טוב עם הסט אפ

בפג'ו 106 ראלי שלי, היה לי צנרת מלאה בלי ממיר של איביזה קופרה כולל דוד אחורי של הקופרה - הרכב שלי היה נשמע טוב בגבוהות ושקט יחסית בסרק.

פיאט קופה 16VT - כי לא היה תקציב לפרארי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה אתה קונה דאון פייפ טאיווני ובנפרד ממיר ספורטיבי, כל זה מתלבש עד הדוד המרכזי, מבטיח לך שהרעש יישתפר וגם תקבל תוספת יפה של כוח כמובן בתוספת תוכנה במידה ואין לך תוכנה התוספת מיזערית. הרכב של מוגדש בכלל? במידה ולא תשכח מכל מה שאמרתי האופציה היחידה במקרה של רכב אטמוספרי זה החלפת הדוד האחורי (אישית מעדיף רמוס).

אינני מומחה בתחום הרכב, נא לקחת כל מה שנרשם ע"י בערבון מוגבל. אין להתייחס לרשום כעל מידע אמין ומדוייק אלא כעל מידע של חובב רכב בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב של מוגדש בכלל? במידה ולא תשכח מכל מה שאמרתי האופציה היחידה במקרה של רכב אטמוספרי זה החלפת הדוד האחורי (אישית מעדיף רמוס).

שמעת פעם על איביזה fr אטמוספירית?? בוודאי שהוא מוגדש...

מה ההבדלים בין רמוס לסברינג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיפורי רעש לא קשורים אלינו בשום צורה אלא אם עושים תחרות אחרי סחינה של שבת אצל סבתא בג'ג'יניה, מי מפליץ יותר חזק את "אצל הדודה והדוד" של דני סנדרסון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...