Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקשת המלצות לרכב משפחתי בתקציב של 40-50

יעלי 81
שימו לב! השרשור הזה בן 4391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מעוניינת לרכוש רכב שישמש את משפחתי (זוג + 1).

חשבנו על רכב שמתאים למשפחה אך בכל זאת יחסית קומפקטי..

בעצם רוב הנסיעות ברכב הן שלי מהבית לעבודה (50 ק"מ ביום) ובסופי שבוע נסיעות משפחתיות (לא נוסעים המון).

חשוב לי שהרכב יהיה בטיחותי, נוח (שלא יהיה צפוף..) וחסכוני בדלק..

אשמח להצעות לרכבים..

המליצו לנו על סקודה .. שכחתי את המודל..

בכל מקרה כיוון שאנחנו ממש לא מבינים בתחום אשמח לתגובותיכם :-D

תודה, יעלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי חברי הפורום לא יסכימו איתי, אבל הייתי בעלים מאושר של דייהטסו סיריון במשך 3 שנים מהנות (אנחנו משפחה בת 4! נפשות). אין לי מילה שלילית לספר על התקופה הזו. הרכב לא ידע מה זה מוסך (פרט לטיפולים שוטפים). הרכב נראה מצועצה מבחוץ אך בפנים הוא לא צפוף בכלל (אני בגובה 1.81 ושוקל 120 קילו). לרכב אופי קליל. חסכוני בדלק. כעת חמי נוסע עליו וגם מרוצה מאוד (לפני כן היה בעלים של יונדאי אקסנט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשוב לי שיהיה בטיחותי, חסכוני בדלק ובטיפולים.. ביצועים פחות חשובים לי ואני סבבה עם גיר ידני.

האם כדאי ללכת על מכוניות כמו סקודה רומסטר, דהייטסו סיריון, טויוטה יאריס או מאזדה 3, ניסן טידה, פורד פוקוס?

או אולי למישהו יש המלצה למשהו שבכלל לא הזכרתי :roll:

ממש אשמח לעצות, תודה יעלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום יעל,

לצערך הרב אין כמעט משפחתיות ידניות בתקציב שלך אלא רק מכוניות קטנות יותר. רוב הרכבים שתוכלי לרכוש בסכום הזה נמכרו בעיקר עם גיר אוטומטי כי זה מה שהיה נפוץ בשנים הללו. רק בשנה וקצת האחרונות יש עלייה במכירות של הגיר הידני במכוניות משפחתיות וגם זה במידה מוגבלת.

שימי לב שברשימה שלך יש כמה מכוניות קטנות יחסית, כמו הסיריון והיאריס, שהן חסכוניות יותר אך גם קטנות וצפופות יותר. הן לא נחשבות למשפחתיות למרות שהן כן יכולות לשמש משפחה עם ילד אחד בצורה טובה.

הרומסטר לא שייכת לקטגוריה זו של הרכבים כיוון שהיא יותר משפחתית באופי שלה. היא גם מגיעה עם מנוע 1.6 ליטר ולא עם מנוע 1.3 ליטר כמו היאריס והסיריון.

יונדאי אקסנט נמצאת בין המכוניות הקטנות (סיריון, יאריס) לבין המשפחתיות (פוקוס ומאזדה) גם מבחינת הגודל וגם מבחינת נפח המנוע. הייתי ממליצה לך לבדוק גם את קיה ריו שדומה מאוד לאקסנט אך זולה ממנה.

מקווה שעזרתי,

אשמח לענות על שאלות נוספות,

מיטל מאלדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...