Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב יוקרה בחו"ל

Uzi4u2
שימו לב! השרשור הזה בן 3559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב לחברי הפורום !

אני ואבי היקר החלטנו לעשות סיבוב בן 3 ימים באיזור אירופה .

עד כאן הכל טוב ויפה אבל בנוסף לסיבוב הקטן החלטנו גם להשכיר רכב מסוג פורשה על מנת להנעים לנו את השהות , ופה מתחיל הבלאגן .

כבר שבוע אני מסתובב באתרי האינטרנט הרבים של חברות ההשכרה בניסיון למצוא חברה שתשכיר לנו את האוטו .כבר עברתי את כל בעיות הבירוקרטיה של גיל הנהג וכו' ולבסוף הצלחתי להגיע לחברת יורוקאר אשר אכן משכירה מכוניות פורשה אך ורק מצוריך !

אין שום בעיה אנחנו טסים לצוריך אבל מה חברת יורוקאר איננה משכירה את רכבי היוקרה שלה בחודשי הקיץ ! banghead_125.gif

ולכן אני פונה אליכן בתור האופציה האחרונה שלי לפני שאנחנו מבטלים את הטיול הקטן שלנו.

לא משנה באיזה ארץ באירופה ( חוץ מאנגליה ) אתם יכולים להציע לי חברת השכרות אשר תסכים להשכיר לנו את האוטו המיועד .

תודה מראש !propeller_125.gif

8)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-AVIS יש פורשה בוקסטר וגם 911 (אפילו פתוחה). זה לא זול אבל תנסה בכל מקרה.

http://www.avis.com

בחר שם מדינה ולך אל רשימת הרכבים. בהצלחה

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

avis יש גם בארץ לא? אבל בטח אין להם מכוניות אקזוטיות אהה?

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולכן אני פונה אליכן בתור האופציה האחרונה שלי לפני שאנחנו מבטלים את הטיול הקטן שלנו.

תודה מראש !]

אני לא שמעתי על האנשים שמבטלים טיול בגלל שלא יהיה רכב צמוד למשך הטיול :?

לא שמעת על מוניות שהם יותר זולות ולוקחות אותך לכל מקום :wink:

SEAT LEON 1.8 TSI

burn rubber,not your soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתמצאו מישהו שישכיר לכם ,תבדקו טוב טוב את החוזה כי ממה שאני מכיר אפשר לעשות עד 200-300 ק"מ נסיעות ביום (מאוד מוגבל) אני חושב שזה קצת יפריע לכם בטיול ... אבל המשא ומתן כאן חשוב מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

avis יש גם בארץ לא? אבל בטח אין להם מכוניות אקזוטיות אהה?

לאוויס בארץ יש

BMW 520

קאדילק CTS

רובר 75

ביויק לה סברה

מרצדס מסדרה E אם אני לא טועה

סאאב 95 טורבו

אם אתה רוצה להשכיר אחת מאלה אתה צריך להיות מעל 27 פלוס 2 כרטיסי ויזה לערבון

בהצלחה...

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שנים מאוחר יותר...

טוב, אם דיברת על השכרה של פורשה אז מתארגנת קבוצה ליציאה לחווייית נהיגה שכוללת 4 לילות ב-4 ערים ונהיגה ב-4 רכבי על ביניהם:

אסטון-מארטין V8 וונטאג'

פורשה 911 טורבו

אאודי R8

מזראטי קווטרופורטה

לכל המעוניינים החוויה כוללת לינה במלונות 5 כוכבים וטיסות באל על

אפשר לשלוח הודעה אעביר עוד פרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מידע מבוסס בנושא אבל נראה כאילו מדובר כאן בשיא פורום (אולי גם שיא עולם?), תשובה לנושא על שאלה שנשאלה לפני 4.5 שנים (ובמילים- ארבע וחצי) כאילו נשאלה אך אתמול. R.E.S.P.E.C.T.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3559 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...