Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידכון תוכנה ל-C3

שימו לב! השרשור הזה בן 4421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי שהבעייה עם ה-UpSolute היא שהוא "אגרסיבי" מדי ומתפרץ בטורים מסויימים... אני מחפש משהו שייתן לי קצת כוח זמין לאורך כל הסל"ד/מהירות...

הטענה לגבי "אגרסיבי מידי" הומצא ע"י מתחרים שלא ידעו לתרץ אחרת את הביצועים המדהימים שמוציאה חברת "אפסולוט " ביחס אליהם ולכן הומצא הסיפור על "אגריסיבי מידי".....

רכבי טורבו דיזל הינם רכבים נפוצים ביותר באירופה וחברת "אפסולוט" מתמחה בשיפור רכבי דיזל !

בעלי מאות המכוניות ששיפרנו לאורך השנים , העידו על תאוצה טובה יותר עם שילוב בחיסכון בסולר.

אתה מוזמן להגיע ,להתנסות בעצמך ולהחליט...

צוות "אי אנד איי אוטוספורט"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והעדכון תוכנה שמדובר עליו, יתאים לרכבים שמצויידים בגיר רובוטי? במיוחד כאלה שמצויידים ב-STOP&START.

יש אפשרות לשלט לצורך מעבר בין תוכנות (לצורך כניסה למוסך למשל)?

מה רואים במוסכים של סיטרואן של במחשב דיאגנוסטיקה מקורי כאשר מתחברים למחשב? איך יבדילו בין תוכנות?

אלעד

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לבחור עם הc3 הרגילה תרד מכל העניין, חבל השקעה מיותרת שלא באמת תתן לך משהו. ואתה יכול להיות בטוח שבחיים לא תקבל 30 כ״ס ברכב שמגיע במקור עם 70 כ״ס אין דבר כזה תוכנה שמעלה בחמישים אחוז מהכוח המקורי בטח שלא במנוע אטמוספרי חלש. לגבי הבחור עם הדיזל אם אתה שם תוכנה תעשה טובה לאנושות ותעשה דיינו אם זה באמת העלה לך בשליש מהכוח המקורי אוריד את הכובע בפני אפסולוט.

אינני מומחה בתחום הרכב, נא לקחת כל מה שנרשם ע"י בערבון מוגבל. אין להתייחס לרשום כעל מידע אמין ומדוייק אלא כעל מידע של חובב רכב בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים שאתה לא מכיר את הרכסים עליהם מדובר. שניהם לא אטמוספרים.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ההספק והמומנט שלה ?

ראיתי שהC3 החדשה מגיע עם 120 כוח סוס וזה דיי מרשים , אבל הקטע שלא באמת מרגישים אותם לפחות בצרפתיה שלי האוטו מאוד מאוד כבד (נסגרה עליי הדלת פלדלת של הסיטרואן כמעט הלכו לי האצבעות )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב- C3 דור קודם היה טורבו דיזל עד שנת 2005 אם אני לא טועה.

היום יש רק ב-C3 פיקאסו טורבו דיזל עם 90 כ"ס.

אלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4421 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...