Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיזוק טיגואן

שימו לב! השרשור הזה בן 4419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שי, ועכשיו אני חושב שמגיע שאתה תתנצל ותחזור בך. דודי הביא הוכחות ברורות לחלוטין כי VW עובדים בשיתוף עם APR והאחריות עומדת בעינה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שכתבתי

והלינק המצורף מאשר את זה לחלוטין

שי, קראתי שוב את שכתבת וצר לי שיש אי הסכמה. כמוך, גם אני אוהב להעמיד דברים על דיוקם.

להבנתי, הלינק שאני צירפתי לא מאשר את הדברים שכתבת אלא סותר אותם:

1. "אין לשום חברת תוכנה (גם לא לזו שאני מיצג) הרשאה לבצע שום שינוי ברכב מקונצרן VAG במיוחד לא תוכנתי באישורה ."

הוכח ש APR כן מבצעת שינויים בחומרה ובתוכנה באישור ובאחריות VW. יתרה מזאת, אחראית לגירסה משופרת רשמית של היצרן.

2. "רוב חברות התוכנה עושות המון שיתופי פעולה עם היצרנים למטרות מירוצים שונים ומשונים

אבל למטרות מירוצים בילבד"

שוב, ל APR יש שת"פ עם VW נרחב הרבה מעבר למירוצים בלבד. בין אם בשדרוגי תוכנה מאושרים ובין אם בגרסאות ייצור סדרתיות (GTI V50)

3. "כמו oettinger וכמו ALPINA וכמו הרבה אחרות מוכרות רכבים של היצרנים לאחרשהותקנו בהם שיפורים שונים ומשונים עם סמלים ורישיון רכב של הסדנה ולא של יצרן השילדה ומי שאחראי למתן שירות ואחריות היא הסדנא !!!"

לא מסכים חבר, הלינק שצירפתי מאשר ש VW מעניקה 3 שנות אחריות לדגם V50 ששופר ע"י APR.

"המוסך המטפל לא יוכל לטפל בתביעת האחריות היות והחלפים הנידרשים אינם מיצרן הרכב."

שוב, לא נכון. אחריות מלאה של VW לשלוש שנים וזה גם אומר שהחלפים יהיו מקוריים בלבד. של VW או של APR וזה באחריות VW לטפל בתביעות אחריות.

שי, אני באמת, אבל באמת ממש לא רוצה להכנס לויכוח מיותר איתך. אני כמעט ולא מגיב בפורומים למעט במקרים בהם מוסרים נתונים לא נכונים שנוגעים למוצרים שלי ושלי בלבד.

מבחינתי, כל אחד יכול לומר מה שהוא רוצה לגבי המוצר שלו ואם הוא לא אומר אמת - הוא יצטרך להתמודד מול הלקוח.

אני "נעמד על הרגליים האחוריות" כאשר מסלפים או לא מדייקים בפרטים הנוגעים למוצרים שלי.

ברוח טובה..

המשך ערב נעים.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"ההוכחות" שצירפת מאשרות שיש דילר בסינגפור שמוכר רכב של פולסווגן עם תוספות של APR ועם אחריות.

האחריות ניתנת מאותו דילר או יבואן ולא אחריות יצרן וההבדלים ברורים ואם לא אז תקרא את ההודעה

הלפני אחרונה שלי בבקשה.

אחריות יצרן אומרת שרכב זה יוכל לקבל שירות ואחריות בכל מרכז שירות מטעם היצרן.

אגדיל ואומר שלדוגמא אם ארצה ליבא את ה GTI V50 של APR לישראל או לגרמניה אוכל לטפל ברכב

במוסך המרכזי בבני ברק או בשטוטגרט ולקבל אחריות למשל על הטורבו או על מחשב ניהול המנוע.

ואם נשרף או התקלקל מחשב ניהול המנוע אז בצ'מפיון או בשטוטגרט אמורים להחליפו במחשב חדש עם

תוכנה של APR בתוכו.

זוהי אחריות יצרן

אם ארצה לקנות מצמפיון GOLF GTI חדשה להתקין קיט של K04 שפחות או יותר מכפיל את ההספק,

לקרוא לרכב GTI S400 ולתת אחריות על

כל מרכיבי הרכב אז אוכל כמובן בתיאום אם היבואן(צמפיון).

מי שישלם בעבור תביעות האחריות יהיה אני.

שוב אחזור ואטען שהיצרן ולא הדילר או אפילו היבואן לא מרשה לעשות שינויים בתוכנה ובטח לא בטורבו או מזרקים וכו'

ועדיין לספק אחריות מורחבת.

מי שמכיר את הרקע שלי יודע שאני בקיא מאוד בחומר

לראיה רשת מוסכי צ'מפיון מטפלים ברכבים ששופרו ע"י כל הסדנאות בישראל בין אם הם יודעים שהרכב

שופר ובין שהם לא יודעים.

אני מקווה שהנושא הובהר ומוצא

בברכת שבת שלום

וברוח טובה

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנות, בנות, בנות - אני מבקש להפסיק לריב...

המצחיק הוא שאשתי נוסעת פחות מ-10 ק"מ ביום, וחשוב לה להגיע לבית הספר 10 שניות מוקדם יותר :)

האמת היא שאני פשוט מבקש קצת יותר כוח לימים הספורים בהם אני הנהג. רק תחשבו

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

צר לי שאתה ממשיך להתעקש ולא להודות בעובדות שהובאו כאן.

אני מכיר אותך ובהחלט מאשר שאתה בקיא מאד בחומר ועם המון זכויות ובכל זאת ידידי (ותקן אותי אם אני טועה) - עד אתמול לא היית מודע לקיומה של גרסת V50 לגולף GTI.

דיברת על אחריות יצרן שתקפה בכל מרכז שירות יבואן אבל התעלמת מפרט מרכזי אחד - אחריות יצרן כזו יכולה להינתן רק במדינות בהם נמכר דגם כזה ולכן הדוגמה שנתת לייבוא של V50 לישראל לא רלוונטית. לא תקבל אחריות מקומית אם היבואן המקומי לא מייבא את הדגם הזה.

אני מאמין שקראת את הפרסומים שצירפתי אבל לטובת שאר הקוראים, הנה כמה ציטוטי מפתח. נקרא ונחליט:

"Tuning by Volkswagen. Warranty by Volkswagen

וזה

" These tune-ups and more will be performed by Volkswagen Centre Singapore's technical experts – using genuine and approved parts and technology – and are covered by Volkswagen's 3-year warranty

צוטט מ http://www.autoblog.com/2009/04/02/singapore-gets-special-volkswagen-gti-v50/

עדיין לא? ומה עם זה:

Volkswagen fans in Singapore now have access to a limited edition factory-tuned Mark V Golf GTI, that features upgrades from well-known VW/Audi tuning firm APR and a distinctive black and white paint job. This special edition goes by the name of V50.

צוטט מ http://www.worldcarfans.com/109040318411/vw-golf-gti-v50-released-in-asia

הרשה לי להפנות זרקור למשפטים: "שיפור ע"י VW, אחריות ע"י VW", "גירסה מיוחדת, משופרת במפעל" ו "מכוסה באחריות יצרן ל 3 שנים"

חד משמעית שי, V50 היא גירסא רשמית של VW ולא של "דילר מקומי" שמוכר "רכב עם תוספות" ורק APR יכולה להתהדר בשת"פ כזה עם VW.

אם אחרי כל אלו - תתמיד בסירובך להודות - נפרד כידידים וניתן לקוראים להחליט כי מבחינתי, יותר ברור מזה פשוט לא קיים.

אני מביא הוכחות כתובות, פרסומים רשמיים של VW, פרסומים מאתרי רכב מובילים בעולם ועוד. אני בעד דיון פורה ומקצועי אבל תסכים איתי שצריך קצת יותר מלכתוב "לא נכון" בכדי לסתור את ההוכחות הברורות שהובאו כאן.

לטובת המתעניינים, יש פרסומים רבים על העניין הזה - הנה כמה נבחרים:

http://www.autoblog.com/2009/04/02/singapore-gets-special-volkswagen-gti-v50/

http://www.autoguide.com/auto-news/2009/04/volkswagen-singapore-offers-246hp-golf-gti-v50.html

http://www.worldcarfans.com/109040318411/vw-golf-gti-v50-released-in-asia

http://www.autoevolution.com/news/volkswagen-golf-gti-v50-launched-5561.html

msigal - כפי שאמרתי לך בטלפון, אפשר לדבר על זה שעות אבל שום דבר לא ישתווה להתנסות אישית. אתה מוזמן להתקין גירסת התנסות ולהתרשם בעצמך. זו ההמלצה הטובה ביותר שלי אליך.

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חד משמעית שי, V50 היא גירסא רשמית של VW ולא של "דילר מקומי" שמוכר "רכב עם תוספות" ורק APR יכולה להתהדר בשת"פ כזה עם VW."

פניתי במייל ליצרן בכדי לבדוק האם באמת קורים בעולם דברים כאלה ואולי

אני באמת צריך להיתנצל ואת תשובתו כל אחד יכול לקבל.

בכדי להוכיח שאין בכוונתי להיגרר ל״מילחמת סדנאות״ אני לא אפרסם

את תשובת היצרן ואתן למי שבאמת מעונין בתשובה לפנות אליו דרך האתר

הרישמי שלו ולקבל תשובות שרלוונתיות אליו.

דרך אגב הם חוזרים מהר מאוד

נכון שאין לי את יכולת הביטוי הדיפלומטית של ידידי ולא את הזמן

והסבלנות לענות בלינקים ובתמונות וזו כניראה הודעתי האחרונה בנושא

אבל חשוב לי שכל גולש יקבל תשובה

שוב ברוח טובה

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

www.google.com

VW+GTI+V50

כנראה שבאמת יש לי המון זמן פנוי.

כל כך הרבה זמן שאיפשר לי לשתול את את כל תוצאות החיפוש הזה.

עושה רושם שלא משנה כמה הוכחות יוצגו, הודאה פומבית לא תתקבל כאן.

יש כאן אינטרס עסקי ואתה כידוע מייצג חברה מתחרה ועדיין, הייתי בטוח שהמקצועיות תגבר על האינטרס.

נשאיר את זה לקוראים, שיבדקו ויחליטו בעצמם. יש כמה מפעלי VW, לכל אחד מהם יש גרסאות מיוחדות לשוק המקומי שלו, אפשר בהחלט לפנות לכל אחד מהמפעלים ולפרסם כאן את התשובה לשאלה "מי מהם אחראי ל GTI V50"?

שבת שלום.

מפרט טכני מלא מאתר autofiles.org

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר דיון עניני וארוך ביני לבין דודי הוחלט בינינו להשאיר

את הדברים כמו שהם ולתת לכל אחד לבדוק בעצמו

לא יהיו יותר תגובות בנושא מצידנו

אבקש ממנהלים לנעול

בתודה

שי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל אני מבין, חוץ מאשר את הבקשה שלך לנעול שרשור שלא אתה פתחת?!

האם פותח השרשור קיבל את כל המידע?

האם יש לו שאלות נוספות?

אני אישית ממליץ לך ללכת ולנסות שתי תוכנות שונות ואז להחליט.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS

אתה צודק.הבחור עשה את החושבים שלו ועשה את הבחירה הנכונה ויצא מאד מאד מרוצה

אתה יכול לקרוא על זה בשרשור שהוא פתח

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=420705

423540_327341323979867_102558339791501_843913_1970494023_n.jpg

426165_327341357313197_102558339791501_843914_176112536_n.jpg

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביחי, הוא לא עשה שום שיקול - הוא הלך כמו עיוור, אבל זה כבר שיקול (אווילי) שלו - וקראתי את הת'רד, כך שאין צורך לנופף בו לכל עבר. מאחל לו המון הנאה מהתוכנה שבוצע ברכבו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט לא להאמין ,אוראל ,כמה נמוך אתה יכול להגיע ...

העלבת את שי מסדנאת TOP RPM וקראת לו מפגר על גבי הפורום,למרות שהידע שלך לא מתקרב לנעליו!

גררת לסכסוך את דודי מ PIT STOP שנאלץ לבזבז זמן רב בכדי לתקן את הנזק שאתה גורם לו!

וקינחת בכך שאתה קורא לפותח השרשור "אוויל ועיוור " בגלל שהוא בחר להתקין תוכנה שונה מזו שהמלצת עליה !?

מי אתה חושב שאתה?!

אתה רוצה לפרגן לסדנא זו או אחרת? בבקשה ! אבל לא על חשבון כבודם של אחרים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4419 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...