Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במציאת צמיגים איכותיים

שימו לב! השרשור הזה בן 4395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב אנשים

מצבם של הצמיגים מתחיל להיות עגום, הקיץ קרב ובא והחלטתי שהגיעה זמן החלפתם.

אני מעוניין בצמיגים שיתנו לי יותר אחיזה ולא יעלו את צריכת הדלק ובנוסף שלא יפגעו וישחקו מכל עליה קטנה בטעות על הכיכר.

לשם העניין הרכב מאזדה 6 דגם הפרימיום מידת צמיגים 215/45/17 (ואם טעיתי תקנו אותי אם אני טועה אני כמעט בטוח)

המליצו לי על צמיגים מבית dunlop דגם dz101 מה אתם אומרים? מה טווח המחירים של רביעיית צמיגים חדשה כזאת? והאם ישנן אופציות יותר טובות בטווח הזה?

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אשמח לשמוע אופציות נוספות ואף לשמוע איזה אופציה הכי טובה מבניהם פחות או יותר במחיר שהצגת בין 600 ל700 ש"ח לצמיג.

שאלה נוספת לי אליך או לכל אחד אחר שיכל לעזור, עכשיו אני שם לב שהרכב הנ"ל יצא מהחברה עם צמיגים בחתך נמוך, מה זה אומר בעצם?,עדיף לעבור לצמיג בעל חתך נמוך כמו שהחברה הוציאה את הרכב הרי לא סתם הם בחרו לעשות את זה,תקנו אותי אם אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל רכב יש את המידות המאושרות לו גם מבחינה טכנית .וגם מבחינה חוקית.

מה שיצא מהחברה זה בדיוק מה שיש לך כרגע על הרכב 215.45.17 שזה ניקרא חתך נמוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשאר עם המידה שיש לך. אם תרצה לשנות מידה, כנראה תצטרך להחליף גם ג'אנטים, ואז כל הסיפור מתחיל לעלות ביוקר (ויש לך אחלה ג'אנטים!).

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מבחר סוגי צמיגים טובים לרכב שלך:

טויו T1R

יוקוהומה S. Drive

קונטיננטל ContiSportContact 2 או SPORTCONTACT שיותר יקרים

קלבר HYDRAXER

דנלופ DZ101 אל תשים - אחיזה גרועה ברטוב (מערכת בקרת אחיזה תעבוד הרבה שהם יהיו לך על הרכב)

כל אחד מהצמיגים שרשמתי קיבל ביקורות מעולות בעולם ויש להרבה ניסיון איתו כאן בארץ.

המלצה שלי 1- יוקו, 2 - טויו, 3 קונטיננטל

מבחינת מחיר הם די דומים ובטווח שלך. חפש את הכי טריים.

מחירים מאתר tires4u - הבאתי את הכי זולים ובטוח שאפשר למצוא יותר זולים בפנצריות במרכז

יוקו - מחיר לצמיג : 649 ₪

טויו - מחיר לצמיג : 567 ₪

קונטי - מחיר לצמיג : 799 ₪

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא הספורטקונטקט אמורים להיות טובים יותר מהטויו.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך בחום על הקונטיננטל, אל תתפשר על "טריות" הצמיגים, לדעתי לא בני יותר מחצי שנה.

תוכל למצוא במחירים טובים בצמיגי אנטון ביפו או בצמיגי הקיסר בחולון.

Me-Golf GTI MK6 Premium+Passat 1.8T, my wife-Passat 2.0, my mom-Passat 2.0, my brother-Polo 16V & my sister Polo 1.4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי תודה רבה חברים.

קובי דווקא שמעתי ביקורות די טובות על דאנלופ תודה שהרחבת את ידיעותי בנושא,כמו כן שמעתי ביקורות טובות גם על הטיו כמו שאמרת והוא גם מוצע במחיר די טוב עם אלו התוצאות שהוא נותן.

להגיד לך את האמת אף פעם לא התנסתי עם יוקוהומה נראלי שהיא לא כזה חברה בולטת בענף וכמובן לא יותר מהטויו.:?

ובהחלט הקונטיננטל SPORTCONTACT יקרים 1000 ש"ח -+ לצמיג זה TO MUCH בשבילי כולל 3 Michelin Pilot Sport

המחירים די מופקעים ביחס לצמיגים שיש בעלים שטוענים שאחרי כשנה הוא כבר מתחיל להשחק,חבל.

בכל מקרה נראלי האופציה הכי משתלמת וטובה היא הטויו T1R .

"ג.מ פורטל" איפה אתם נמצאים? אני מקווה שהמחיר שקובי ציין הוא עדכני גם אצלכם :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב התגובות הולכות עם היוקו SDRIVE שיותר אוחזים גם על יבש וגם על רטוב מהטויו, ופשוט צמיגים טובים יותר. אז הייתי מציע לך לשקול אותם גם.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שנאמר Z101 זו לא בחירה טובה.

סתם צמיג.

אם אתה חושש משחיקה מהירה - גם טויו T1R לא הייתי ממליץ לך.

הם אוחזים מצויין. אבל נשחקים די מהר יחסית.

אני סמתי לםני כמה חודשים טויו "נמוך" יותר - C1F והם אוחזים ממש טוב.

עדיפים על פישלן פיילוט פרמסי שהיו קודם.

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב לציין שלעיתים אני מאוד מתאכזב מהפורום כשזה נוגע לייעוץ ברכישת חלפים כמו צמיגים\חלקי מתלים וכו'.

מישהו טרח לשאול את פותח השרשור איזה צמיגים יש לו כרגע?

מישהו טרח לשאול אותו מה מפריע לו בצמיגים הנוכחיים פרט להתיישנותם? (ואל תענו "אחיזה", איזו אחיזה? אחיזה בכיכר ב-20 קמ"ש או אחיזה במסלול בערד?).

אגב, מישהו טרח לשאול אותו מה בכלל אופי הנהיגה שלו? אולי לאופי הנהיגה שלו יתאים גם איזה צמיג ירוק שיהיה זול מ-700 שקלים ויתן לו אחיזה טובה וחסכון בכיס?

כולם ישר זורקים לו שמות של צמיגים ומקבעים אותו למשהו שיכול להיות שזה בכלל יותר מדי עבורו לצרכי השימוש שלו.

מזל שהוא באמת לא התייעץ לגבי החלפת הבולמים לחדשים, בטח היה מקבל כאן המלצות לקויילאוברים מתכווננים חשמלית מתוך הרכב...

:roll:

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4395 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...