Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

א.א. מרכז רכב דרום - מוסך כללי בבאר שבע - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 4198 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של א.א. מרכז רכב דרום - מוסך כללי מומחה פיג'ו סיטרואן בבאר שבע.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

א.א. מרכז רכב דרום - מוסך למכונאות כללית מומחה פיג'ו סיטרואן בדרום

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

אחלה מוסך אלי בנאדם ישר שאפשר לדבר איתו והוא גם מתחשב.

העובדים בהוראתו עובדים בסבלנות, הראו לי כל דבר שרציתי לראות, שאלו אותי לפני כל צעד שהם עושים ועבדו במקצועיות מרובה.

המחיר שניתן לי שם הוא פייר לגמריי וניתנה לי גם הנחה במקום.

עשיתי שם טיפול לאוטו + החלפת בוקסות + החלפת תושבת מנוע תחתונה + החלפת צינור בלם + שיפוץ בלמים אחוריים (החלפת רפידות)

המחיר 1650 כאשר עבדו על האוטו משהו כמו 4 שעות.

אני בהחלט יחזור למקום שוב.

ממליץ בחום לבעלי הפיגו והסיטרואן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

הלכתי היום בבוקר לעשות טיפול, השירות היה אדיב, לשמחתי לא נמצאו ליקויים נוספים ולכן הטיפול הסתכם ב558 ש"ח.

אלי היה נחמד ואני בהחלט ממליץ למי שמחפש מוסך בסביבה לגשת למוסך שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לבקשתו של עמית אני רושם את החוויה שלי.

זה היה לפני כשנתים, טיפלתי באותה תקופה אצלהם כמה פעמים ברכב שהיה לי אז(405).

הגעתי אליהם במטרה לבדוק תקינות מצבר, הוחלט על החלפה.

המוסך עצמו נמצא בלב איזור חנויות חלפים, והוצא לי מחיר מסוים על המצבר(מחיר יותר יקר מבחנויות שנמצאות צמוד למוסך בכ50 ש"ח)

החלטתי להחליף את המצבר בכל זאת במוסך, בגלל שטיפלתי שם באותה תקופה כאמור, ואמרתי לעצמי שאת הישן אני אפרק ואכין משהו מהמתכת שבפנים בתור פרויקט לשעות הפנאי.

אממא כשהכנסתי את המצבר הישן שלי לבגאז' התיחסו אלי כמו אל גנב, הרימו עלי את הקול ואמרו לי שאם אני לא משאיר אצלהם את המצבר הישן שלי אז המחיר יעלה בעוד כמה מרשרשים.

** וכמובן שלפני שנסגרה העסקה לא אמרו לי שום דבר על המצבר הישן, לא ציינו שאני חייב להשאיר אותו אצלהם ללא כל תמורה וללא כל הנחה.

מאז אותו יום לא דרכתי במוסך הזה, ולא אדרוך. יחס משפיל ביותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבקשתו של עמית אני רושם את החוויה שלי.

זה היה לפני כשנתים, טיפלתי באותה תקופה אצלהם כמה פעמים ברכב שהיה לי אז(405).

הגעתי אליהם במטרה לבדוק תקינות מצבר, הוחלט על החלפה.

המוסך עצמו נמצא בלב איזור חנויות חלפים, והוצא לי מחיר מסוים על המצבר(מחיר יותר יקר מבחנויות שנמצאות צמוד למוסך בכ50 ש"ח)

החלטתי להחליף את המצבר בכל זאת במוסך, בגלל שטיפלתי שם באותה תקופה כאמור, ואמרתי לעצמי שאת הישן אני אפרק ואכין משהו מהמתכת שבפנים בתור פרויקט לשעות הפנאי.

אממא כשהכנסתי את המצבר הישן שלי לבגאז' התיחסו אלי כמו אל גנב, הרימו עלי את הקול ואמרו לי שאם אני לא משאיר אצלהם את המצבר הישן שלי אז המחיר יעלה בעוד כמה מרשרשים.

** וכמובן שלפני שנסגרה העסקה לא אמרו לי שום דבר על המצבר הישן, לא ציינו שאני חייב להשאיר אותו אצלהם ללא כל תמורה וללא כל הנחה.

מאז אותו יום לא דרכתי במוסך הזה, ולא אדרוך. יחס משפיל ביותר.

לפרק מצבר ? אחד הדברים המסוכנים ביותר ,טוב שלא עשית זאת.

ליטר1 ל 15 מטר ..... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
  • תוכן חדש...