Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב לצורך טיול באיטליה - עדיף כאן או שם ?

neilman
שימו לב! השרשור הזה בן 4405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב,

אני לא בטוח שזה הפורום הנכון, אז אם לא, תרגישו חופשי להעביר את זה לפורום הנכון...

אני מתכנן לנסוע עוד חודש לאיטליה ורוצה להשכיר שם רכב. יש לי כמה שאלות:

1. איך יהיה לי יותר זול להשכיר - להזמין ישירות מהארץ, או שם כשאני אגיע/דרך האינטרנט??

2. יש דרך לשריין רכב ספציפי (מישהו אמר אלפא?), או שאפשר רק לשריין את הקבוצה של הרכב?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

באשר למחיר, יכול להיות שתמצא מחירים אטרקטיביים יותר באיטליה.

אך מומלץ להזמין רכב שכור לפני הטיסה, גם כדי לשריין עבורך רכב שכור ולהימנע מבזבוז זמן בחיפוש חברת השכרה והשכרת רכב במקום, שלוקחת גם זמן מה (הכנת הרכב, בדיקה מקיפה מולך, ובירוקרטיה קלה).

אך בעיקר משום שיהיה לך עם מי לדבר במקרים שתצטרך סיוע, החזר, וכדומה.

כשוכר אתה בוחר את הקטגוריה שאתה רוצה, וכלי רכב בקבוצה הזו ישוריין לטובתך.

בסניף עצמו יכולות להיות הפתעות טובות, ואולי הרכב שתרצה יהיה פנוי להשכרה.

כל טוב,

ענת

אוויס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תחכה עד שתגיע לשם. אינטרנט שווה בדיקה וגם סקר בארץ.רכב ספציפי-אולי באינטרנט, לא בארץ לידיעתי.

הערה:אם אתה נוחת ביעד שבו רבים שוכרים רכב, שאל את מי שמכר לך טיסה ,באיזה חברה הוא מציע לך רכב והשתדל לבחור בחברה אחרת אם פער המחיר אינו גדול.זאת כדי לחסוך לך תור ארוך לרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון,

עדיף לשכור מהארץ, גם יוצא זול יותר וגם הכיסוי הביטוחי שמקבלים בארץ טוב יותר מאשר זה שמקבלים בסוכנות באיטליה.

מה שכן, הנסיון שלי הוא מלפני כמעט שנתיים כך שיכול להיות שדברים השתנו אבל בהחלט לא לפסוח על בדיקה בארץ.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון העיקרי של שכירת הרכב דרך נציגות בישראל הוא שחוק הגננת הצרכן יחול עליך - במקר של בעיות תוכל לתבוע את הנציגות בישראל ולא תצטרך להתמודד עם גוף לא ישראלי שמחזיק בפרטי כרטיס האשראי שלך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה בדר״כ עניין של נוחות מול מחיר. לרוב הסוכנויות בחול יכולות להיות זולות יותר החל מחסכון זניח ועד לאחד שמורגש היטב (עפי הזכור לי ההבדל בין לשכור רכב בארץ או בחול כשבדקתי בגרמניה למשל הגיע לחסכון בשלוש ספרות).

ראשית בדוק אם וכמה תחסוך במידה ותשכיר בחול. אם זה חסכון זניח או לא קיים עדיף לך בארץ. אם זה חסכון משמעותי תחליט אם מתאים לך לשלם יותר עבור שקט נפשי (להתנהל מול חברה בארץ, כמו שאמרו פה קודמיי, יהיה יותר קל ונוח).

בסוף זה לשיקול דעתך

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4405 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...