Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כרטיס אשראי לסטודנט - איזה?

Niki P
שימו לב! השרשור הזה בן 4408 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנק שלי הוא בנק הפועלים

אני מתלבט איזה כרטיס אשראי להזמין, כרגע יש לי את האפטרכרד של החיילים.

ההיתלבטות היא בין כרטיס אשראי אמריקן אקספרס כחול , לכרטיס אשראי קמפוס כרד.

מה הייתם ממליצים לי ?

או שיש לכם רעיונו אחרים אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש אשראי אמריקן אקספרס בלו אני משתמש בוא לEBAY כי הריבית היא רק 0.5% מערך הקנייה שזה כולל את פייפאל בתוך.

ליומיום יש לי קמפוסכרט שזה כמו החיילים רק לסטודנטים.

ולמה יש לי את שניהם כי זה יותר נוח והכי חשוב חינם :)

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטבות כאלה ואחרות.

מסגרות אשראי, דמי כרטיס, הלוואות וכן הלאה

מסגרת אשראי תלויה בבנק שלך ולא בכרטיס (בהנחה ואנחנו לא מדברים על כרטיס חוץ בנקאי).

דמי כרטיס לרוב חינם בכרטיסים הסטודנטיאליים.

הלוואות תלוית בחברת האשראי ולא קשורות ישירות בכרטיס. אתה יכול לקחת הלוואה מישראכרט גם אם יש לך ויזה כאל, ולהפך.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברה שלי עובדת בלאומי קארד ויכולה להנפיק כל מני כרטיסים בהטבות, כבר עזרתי לכמה חברים לקבל כרטיסים ללא עלות ועם כל מני הטבות בלי קשר לסטודנטים או לא. אני יכול לקשר בניכם אני בטוח שהיא תעזור לך להבין מי נגד מי ואיזה כרטיס הכי מתאים לך.

אגב, אם אתה עובד במקום מסודר תבדוק אם יש להם הסדר עם חברה מסוימת, לרוב החברות יש. אני אישית משתמש באמריקן אקספרס זהב ללא עמלות דרך העבודה אז כדאי לברר.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עכשיו צריך לקבל AMEX זהב ביזנס, גם כן ללא עלויות כלשהן ב3 שנים הקרובות ולאחר מכן ישנה אפשרות להאריך את זה (אני מאמין שזה יהיה תלוי בגובה ההכנסה..).

במקרה שלי זו איזו הטבה לסטודנטים, שנתנו לכל מי שלומד אצלנו. (ברשותכם לא אציין איפה אני לומד..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור, אתה מוזמן להשאיר פרטים בה"פ ואני אבקש ממנה לחזור אליך מחר עם כל מני דברים טובים שהיא יכולה להציע...

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אם אין עמלות - למה לא שניהם?

2. המאסטרקרד עדיף כיון שהוא מתקבל בהרבה יותר בתי עסק, במיוחד באירופה.

3. אולי אפשר לקבל כרטיס בתנאים מועדפים דרך מועדון לקוחות\מקום עבודה\ארגון עובדים של אחד ההורים?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אישית, לי יש יותר מדי כרטיסי אשראי. כולם בלי עמלות וכל אחד עם הטבות שונות. מה שגיליתי על עצמי לדוגמא זה שאני נוטה להתפזר עם האשראי, במיוחד שיש כמה.

הכרטיסים באמת נשמרו רק בגלל שאין עליהם עמלה והם מקנים לי הטבות מדי פעם אז לא נורא שהם שמורים מתחת לבלטה:lol:

2. לאור סעיף 1 נבחר כרטיס מועדף- האמריקן אקספרס (שאגב עוד לא נתקלתי במצב שלא כיבדו אותו בארץ) ואני מסתובב איתו. לבי רכישות באינטרנט קישרתי שני כרטיסים אחד שפועל על שער הדולר ואחד שפועל על שער האירו ומשלם בהתאם.

3. ממה שאני מכיר בהטבות הכרטיסים שלי, ניתן להוסיף בן זוג בלבד- נשוי או ידוע בציבור, אבל לא יזיק לבדוק.

אבל עצה אישית יותר, אל תתפתו לנושא ה"כרטיסים חינם". אמנם אין עמלות וזה גורם לכם להגיד "אה, שיהיה. תנפיקו!" אבל בסופו של דבר אתם עלולים להגרר אחרי האשראי עם רוח ה"חופשי" ולבזבז כספים מיותרים...

אם הייתי חוזר אחורה הייתי מנפיק רק אחד. כמו שאמרתי, גם עכשיו אני משאיר את האחרים רק כי הם כבר שם, מקנים הטבות ואת הלקח כבר למדתי.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...