Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכבת פילטר פתוח ב Audi a6 3.0 2002

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ביום ראשון אני הולך להרכיב לרכב שלי Audi A6 2002 3.0L פילטר פתוח מסוג K&N

הבנתי שזה יכול לשפר בביצועים של הרכב משמעותית

אך רציתי לדעת מה יכולות להיות ההשלכות

האם זה דבר מסובך מדי להרכיב ?

הייתי ב pitstop אמר לי שם שזה לא עניין גדול ולא מחליפים לצינור צול 3 מניקל אלה משאירים מה שיש באוטו כי זה בעצם גם 3 צול

רק צריך להוציא את הכופסא של הפילטר סגור מן הסתם

רציתי לדעת מה אתם אומרים ?

תודה לעונים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כבר אז פילטר אנבוקס שלמעשה דומה בצורתו למסנן אוויר מקורי ומחליף אותו בקופסא מקורית.

פילטר פתוח קונוס או אינבוקס לא יתן שום תוספת כוח. מיקום לא נכון יכול רק לגרוע בביצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בבית אוסף של פילטרים אין בוקס של,סימוטה,K&N,BMC,יעודים לרכב.כמו כן קייט V2 של AEM יעודי לרכב.אבל נוסע אם הפילטר המקורי, תנחש למה :?: כי הרכב נוסע הכי טוב עם המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לו מנוע שנחשב לגדול, יהיה לו צליל טוב, למעשה התגובה של המצערט תשתנה טיפה באופן מזערי.

כך שאצלו, זה לא חסר תקווה, למרות שאל תצפה לשינוי כלשהו שממש תרגיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבתי את הפילטר פתוח,

שינוים: משפר את הצליל לא במידה רבה אבל יש שינוי קל

יש טיפה יותר כוח לאוטו בסלד גבוה יותר,אך גם מורגש בסלדים נמוכים

מיקמנו אותו במקום יחסית קריר עם יציאה לפתחי הגריל הקידמי כך שיכנס אויר קר למנוע

אני מרוצה

תודה למגיבים :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי בבית אוסף של פילטרים אין בוקס של,סימוטה,K&N,BMC,יעודים לרכב.כמו כן קייט V2 של AEM יעודי לרכב.אבל נוסע אם הפילטר המקורי, תנחש למה :?: כי הרכב נוסע הכי טוב עם המקורי.

תלוי באיזה סטייג, ומה שאתה רוצה להשיג

אינני מומחה בתחום הרכב, נא לקחת כל מה שנרשם ע"י בערבון מוגבל. אין להתייחס לרשום כעל מידע אמין ומדוייק אלא כעל מידע של חובב רכב בלבד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...