Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רק אני חווה עיכוב של משלוחי חבילות מחו"ל לארץ בתקופה האחרונה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 4311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד לפני ינואר 2012 כל דבר שהזמנתי מחו"ל הגיע תוך 10-14 ימים (לא ימי עבודה!) ותיקתק כמו שעון.

הזמנתי בערך 40 פריטים בשנה האחרונה וכמעט כולם עמדו בזה הזה.

ב 3.1.2012 הזמנתי פריט קטן בעלות של 1$, ואחרי 3 שבועות ראיתי שהוא לא מגיע וביקשתי מהמוכר לקבל זיכוי, והוא זיכה אותי.

ב 29.1 הזמנתי את אותו פריט ממוכר אחר, ותוך יומיים הגיע הפריט.

לא הבנתי איך הוא הגיע כל כך מהר, וידעתי שמשהו לא הגיוני, אבל לפני יומיים ב 1.3 קבלתי את הפריט שהוזמן ב 29.1

מה גורם לעיכובים האלה בתקופה האחרונה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מצטרף לשאלה שלך, גם לי היו כמה עיכובים חריגים מתחילת השנה.

הצרפתיות לא מסתדרות עם הקוריאנית, לכן אני מחנה אותן רחוק אחת מהשניה:-D

לעבוד עם כובע, בגד ים וכפכפים, נראה לי שאני בגן עדן.8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהדואר הבין-לאומי בסין והונג-קונג פשוט לא התאושש מראש השנה הסיני שהיה לפני כמה שבועות. מאז הכל תקוע. חבילות מחכות שבוע ואפילו שבועיים בדואר ההונג-קונגי כדי לעלות על טיסה לישראל, חבילות תקועות במשך שבועות בחלל האין סופי של הדואר הסיני.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו דבר גם אצלי, ואצל כמה אנשים שאני מכיר.

יש עיכוב גדול מאוד במשלוחים שמגיעים מסין/הונג קונג. אני מזמין כבר מספר שנים דברים מאותם אנשים, ותמיד המשלוחים שלהם היו מגיעים בין 12 ל-16 יום.

עכשיו זה יכול לקחת גם חודש ויותר.

חלחליק לשעבר (או חיליק, תלוי את מי שואלים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרוף מתמשך שמתחיל בקריסמס ונמשך עד פברואר\מרץ (חגים סיניים בינואר + שביתות למינהן בארץ).

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדואר הסיני (גם דואר הונג קונג) איטי כל השנה לעומת רשויות דואר אחרות בעולם. אבל בסוף ותחילת שנה הוא איטי במיוחד. זה מתחיל באמצע אוקטובר כשלקוחות פרטיים וגם עסקים קטנים ובינוניים מתחילים להיערך לקריסמס וגל רכישת המתנות עבורו ונמשך בראש השנה הסיני שמגדיל את העיכוב בכ14 יום נוספים.

דבר נוסף שמשפיע על העיכוב בעיתות אלה הוא סוג המשלוח (דואר רגיל, רשום, אקספרס). לדואר רגיל העדיפות הנמוכה ביותר הן בארץ המוצא, הן בארצות מעבר (לא תמיד הדואר מגיע בטיסה ישירה) והן בארץ היעד. כבר קרה לי שמשלוח של 5 מגיני מסך לטלפון נייד שרכשתי בזמנו באיביי בתקופה הזו הגיע שבועות רבים לאחר שהתלוננתי על אי קבלתו וזוכיתי עליו.

מומלץ להקדים או לדחות את הרכישות. אם לא ניתן, אז להתאזר בסבלנות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שזה רק אצלי,שפריט מעפן (10$) נשלח לי מסין ב19 לדצמבר,ועד היום לא זכיתי לראותו (דואר ללא מעקב,לצערי)

לזכות המוכר ייאמר שהוא הזדרז לזכות אותי :)

אז יש סיכוי עוד לראות את הפריט הסורר?

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף - גם אני הזמנתי כמה פריטים זולים (כ-10$) מהונג קונג ונתקלתי בעיכובים ארוכים מאוד.

במקרה אחד הזמנתי שני פריטים זהים (בהזמנה אחת!) ורק אחד מהם הגיע בערך אחרי חודש. יצרתי קשר עם המוכר והוא טוען שגם השני נשלח (בנפרד, משום מה) ושאחכה בסבלנות. אני עדיין מחכה (עברו כמעט חודשיים).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פלטינום - אין לי על מה להתפלא,את הכסף של הפריט כבר קיבלתי :)

והבטחתי למוכר שאם הפריט יגיע בדרך-לא-דרך,הוא יקבל כל אגורה בחזרה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...