Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשת חנויות מזון הכי זולה בארץ - האם באמת יש דבר כזה?

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 4377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אצלינו אני עושה את הקניות לבית כבר כמה שנים טובות.

בדרך כלל אני קונה משופרסל דיל בראשון.

ממה שאני רואה, סל המוצרים שאני קונה בדר"כ יוצא יותר זול ממקומות אחרים אבל לפעמים יש מבצעים ברשתות אחרות

עם הנחות משמעותיות (ירקות, אורז, גבינות...) ולכן רק את המוצרים שבהנחה רצינית אני קונה במקום אחר.

מה שקורה שבחלק מהמוצרים הם מעלים את המחיר ובחלק מורידים אבל תמיד התוצאה זהה: אני, הצרכן נדפק!

יצא לי לערוך שיחה ארוכה לפני כמה חודשים עם הרב של בית הכנסת שלנו דווקא בנושא צריכה נבונה.

הוא קונה בבני ברק. אמר לי שיש שם מחירים מעולים על כמויות גדולות (ספגטי בשקל, אורז 4 ב-10, וכו'...).

נסענו לשם 4 חברים לפני כמה חודשים בקדילאק אסקלייד של דוד של אחד החברים (עם דלקן) כדי שיהיה מקום לשים את הקניות.

טוב מה אני אגיד לכם, ההפתעה היחידה הייתה הפרצופים של החרדים כשראו את האוטו, בסה"כ סל הקניות יצא לי זול ב-40 שקלים בלבד.

מאז אני ממשיך לקנות בשופרסל מחוסר ברירה.

יש סופרים שהמחירים בהם זולים משמעותית? או שאין קסמים וההבדלים תמיד יהיו זניחים (20-30 ש"ח לפה ולשם..).

גם מקומות עם מוצרים בעלי תוקף ארוך כמו: קופסאות שימורים למניהם שאפשר לקנות בכמויות במחיר מופחת זה מצוין לי.

תודה מראש לכל העוזרים!

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רמי לוי פתח החודש סניף שלו אצלינו באשדוד, כולם ציפו שיהיו מבצעים משהו משהו ובסוף רק מסיבוב אחד שם הבנתי שזה כמעט אותו דבר ומה שאצלו עכשיו יותר זול כל הסופרים האחרים נהיו +/- אותו דבר.

אז כמו שאתה מבין תמיד יהיה הבדל אבל די זניח..

אני קונה או ביוחננוף או באושר עד שניהם יותר זולים ממגה ושופרסל למניהם.

404

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה בעיקר מסופרמרקטים נמצאים על הדרך במסלול מהבית לעבודה או בשופרסל השכונתי. הדלק שצריך לבזבז כדי לנסוע במיוחד לאיזה סופר מרוחק מקזז ולרוב אף עולה על סל הקניות הזול יותר שיש בו.

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סל המבצעים משתנה כל הזמן בכל סופר ולכן מנסיוני, במאזן שנתי, רמי לוי וסופרסל ביג זהים כאשר ללא ספק מגה יקר יותר, שלא לדבר על השערוריה שנקראת מגה בעיר.

בכל מקרה, קניית חלק מהמוצרים בחנויות יעודיות (ירקות ופירות אצל הירקן, בשר באיטליז, דגים בחנות הדגים וכו') יוזילו את הקניות וישפרו פלאים את איכות המוצרים שאתה מאכיל את כל המשפחה שלך.

אבל בחברה עצלנית כמו שלנו, מרבית האנשים מעדיפים מטעמי נוחות לרכוש הכל ב ONE STOP SHOP אעפ"י שמשלמים ביוקר על מוצרים נחותים.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא ואנסה להביא לך נקודת מבט אחרת.

אני וחברתי היינו קונים בשופרסל דיל בראשון לציון עם כרטיס מועדון שהיה לנו. המחירים היו בשמיים, עד שמצאתי רשת אחרת באזור התעשייה של חולון (חצי חינם).

כאן נכנסים לתמונה היצרנים הקטנים ש"חצי חינם" מחזיקה על המדף ושכמעט לא תראה אותם ברשתות הגדולות כגון שופרסל ומגה.

אני קונה 6 במבה 80 גר' של יצרן לא מוכר ב10 שקלים פלוס 3 ביסלי 80 גר' ב10 שקלים-וזהו מחיר שאני יכול לקנות בו 2 במבות של אסם, לדוגמה. האיכות היא אותה איכות ואפילו יותר טובה!

עוד דוגמאות?

סבון נוזלי לידיים. יש אריזות שנמכרות במבצע "3 ב 15" (לדוגמה). כל אריזה מכילה 330 מ"ל סבון בערך. בחישוב זריז-סה"כ קנית 990 מ"ל סבון ידיים ושילמת 15 שקל. אני קונה 4 ליטר (!!) של סבון לידיים מיצרן לא מוכר ומשלם 10 שקלים, ועם הסבון הזה אני ממלא את מיכל סבון הידיים שנגמר ועוד נשאר לי מספיק לשנה :lol:

כנ"ל עם חומרי ניקוי ומוצרי חלב-שמהווים את אחת הרכישות הגדולות בסל. אני הולך לרשתות הקטנות יותר ששם יש מבצעים שאפילו יותר טובים מהמבצעים בסופר (כגון החנות באזה"ת של חולון-"צומת סיירים").

סל הקניות שלי נהייה זול בלמעלה מ 100 שקל בכל קנייה רק בגלל שאני לא קונה מהחברות הגדולות ומתרכז בקטנות-שמוצריהן "נחבאים בין המדפים" בין חנויות כאלו ואחרות שנמצאות "על הדרך".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהכל תלוי בלמצוא ירקן טוב וזול אבל זאת ממש לא בעיה.

אחד עם נפח עבודה גדול כי המחירים זולים והסחורה תמיד טובה וטריה כי היא נגמרת מידי יום.

תמצא אחד כזה (ויש הרבה כאלה) ותקבל סחורה הרבה יותר איכותית והרבה יותר זולה.

אם יש בסביבה שוק אז בכלל מעולה אבל פה כבר מדובר בחוויה אחרת לגמרי לשא תמיד מתאימה לכולם.

קפוץ פעם לאיטליז, תראה מה המחירים, תראה את ההבדלים באיכות הבשר, תרגיש את ההבדל בטעם של הבשר ותאמין לי שלא תקנה יותר בשר לעולם בסופרמרקט.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה ברמי לוי כבר הרבה זמן ולפחות מבחינת ניסיוני יש הבדל משמעותי, אפילו מאוד משמעותי במחירי רוב המוצרים, שלעיתים מגיע לעשרות אחוזים. אני יכול לומר בוודאות שסל קניות מסוים שאני משלם עליו 1400 שקל בשופרסל, עולה ברמי לוי בסביבות 1100. הדבר היחיד שרמי מאכזב בו זו איכות הירקות והפירות. זול אבל סחורה לא יפה בד"כ. אני קונה את כל מה שצריך אצלו, ואת השאר ליד אצל ירקן או סופר אחר שנמצא קרוב.

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רמי לוי מוכר מותגים לא מוכרים כל כך ולכן הם זולים יותר.

אני מהלא עצלנים, שאולי מתרוצצים יותר מדי, אבל אני עובר ב-3 רשתות, קונה רק מה שבמבצע משתלם (אני יודע את המחירים של המוצרים פחות או יותר) ומשלים סל 1 משלושתן.

לכל רשת יש מוצרים זולים יותר ויקרים, כך שהסל הכולל ייצא שווה בין הרשתות.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Fitch, עם הטענה האחרונה שלך אני לא כל כך מסכים. מגה ושופרסל יקרים מאוד, כל כך יקרים שאפילו המחיר של חלק מ"מותגי הבית" שלהם עולה על מחיר של מוצרים מקבילים אצלם בחנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתן, כמו שבחצי חינם יש יצרנים קטנים בשופרסל יש את מותג הבית שתמיד זול יותר ולא פחות איכותי.

אחרי שנסיתי כל רשת אפשרית (חצי חינם, מחסני להב, יש, רמי לוי, מגה, יינות ביתן) אני יכול לומר בלב שלם ששופרסל דיל קניון הדרים נתניה הכי זולים.

האבסורד הוא ששופרסל דיל במרכז ביג ליד פולג יקר יותר, במיוחד בפירות והירקות.

יש שם קצת יותר מבחר אבל פחות מבצעים.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא נמנע מלקנות מותגי בית אצל רמי לוי, רק מותגים מוכרים.

הנה כמה דוגמאות למחירים אחרונים ששילמתי אצלו (זו לא המלצה לקנות אצלו, ולא באחריות, ככה פשוט יצא לי כמה פעמים):

קילו חומוס צבר 11.90

שישיית עין-גדי 10.89 (במקום 11.99)

חלב בכד 2 ליטר 11.95 (12.50 או יותר בכל רשת אחרת)

שימורי יכין סוגים שונים בין 4.99 ל4 אם יש מבצע

חרדל אמיתי גדול של תלמה (550 גר') 8.99, בד"כ בין 10 ל12 ברשתות אחרות

רדבול במבצע 4.60 לפחית

אורז פרסי סוגת קילו 6.00

Bel Paese, Brutta Gente - mica sono pazzo, sono pazzi gli altri che accettano tutto! io almeno dico 'questo e' sano, questo e' malato, qui c'e' il bene, qui c'e' il male'... a voi tutto questo dolore sembra giusto. a me no. io mi devo difendere...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחולון יש חצי חינם ליד שופרסל דיל אקסטרה, אין מה להיכנס לשופרסל הפער ענק במחיר.

ליד קניון איילון יש רמי לוי, אושר עד, שופרסל דיל: באושר יש רק סחורה בסיסית די קשה לקנות כול מה שצריך אבל הם יותר זולים.

רמי לוי הסחורה הכי לא איכותית שיש באזור, שופר סל לא רע יחסית לאחרים.

סה"כ הם מתחרים אחד בשני מי מוכר יותר יקר.

בזמן האחרון אני נכנס לשוק הכרמל, הירקות הרבה יותר זולים מסופרים.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי קונה לסרוגין ב: דיל (אקסטרא) פתח-תקוה, חצי חינם הוד השרון (קניון שרונים), מגה ראש-העין ורמי לוי ראש-העין.

בחודשים האחרונים אני מגיע ר-ק לרמי לוי, לעיתים נדירות אני מגיע ל"מגה" וזה מאילוצים של זמן (למשל יום רביעי\חמישי אני לא מתקרב לרמי לוי, אז ב"מגה" שנמצא מולו הסניף ריק !!! כי רמי לוי פשוט גמר להם את הלקוחות). את היתר (חצי חינם ו"דיל" פ"ת אני דוגם לעיתים רחוקות או שיש מבצעים נקודתיים שבאמת שווה לי לנסוע לשם.

המחירים של רמי לוי, לסל קניות, ב 90% מהמוצרים, יותר טובים מכל הרשתות הנ"ל (ואני מדבר על מוצרים "מקוריים" ולא מותגי-הבית). בסל קניות יש: מזון לתינוק (סימילאק למשל, בחצי חינם ב 99% מהזמן אין שום מבצע עליו) + טיטולים, מוצרי חלב (מחירים נוחים אצל רמי לוי, בחצי-חינם יש מחירים מעולים למוצרי חלב), מוצרים קפואים (לסוגיהם: מאפים, מוצרי בשר בסגנון מאמא-עוף וכאלה), מוצרי ניקיון\הגיינה, חטיפים\ממתקים, שתיה קלה, סלטים.

-היתרונות הבולטים שיש בחצי-חינם נעוצים במחירי מוצרי החלב והקפואים.

-בשופרסל דיל היו בעבר מבצעים לא רעים בכלל על מזון לתינוקות וכאלה, וגם על מותגי הבית שהם באיכות טובה למדיי.

-במחירים ב"מגה" הם בד"כ יותר יקרים מכולם אבל תלוי באיזה מוצרים, יש כאלה שההפרשים הם זניחים ויש כאלה שמזמברים אותך.

-ברמי לוי יש שילוב ALL AROUND ומחירים נוחים על 90% מהמוצרים - וזה שווה.

לציין כי אני לא קונה בשר ברמי לוי, ואם הירקות לא איכותיים אני קונה אצל ירקן במרחק יריקה ממנו במחירים נוחים אבל סחורה טובה מאוד. שלא יהיה צל של ספק: חווית הקניה הטובה ביותר ומגוון המוצרים הרחב ביותר והטוב ביותר שייך לחצי-חינם.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלא ברור לי איך בחצי חינם מצליחים לשמור על מחירים תחרותיים ואף זולים מהרשתות האחרות. בחצי חינם משקיעים הרבה בעיצוב החנויות, בסדר ונקיון בסניף ותמיד יש עובדים באזור שניתן לשאול ולברר דברים.

מה שמוזר לאני מגיע לרשתות או סופרים פרטיים בהם הסניפים מוזנחים ושלא רואים כמעט עובדים מסתובבים בסניף, והמחירים במוזנחים יקרים יותר.

אני ממש לא מנסה לפרסם פה את הרשת אבל איך יתכן שהם מציעים מחירים תחרותיים ועדיין להשקיע הרבה ב"חווית הקנייה" שהיא גבוהה משמעותית משאר הרשתות? משהו לא מסתדר לי. אולי התשובה היא שכל הרשתות דופקות אותנו במחירים בלי קשר להוצאות התפעול שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...