Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשת חנויות מזון הכי זולה בארץ - האם באמת יש דבר כזה?

Shmelov
שימו לב! השרשור הזה בן 4377 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסופו של דבר הכל תלוי באיזור.

אנחנו משפחה של 5 פיות, מתוכם 4 זכרים בגודל מלא - וסל הקניות בהתאם. ואשה שזוכרת מחירים ברמת דיוק של אגורה ומודעת להם מאוד.

לאחר חקירה יסודית של האפשרויות באיזור יצרנו סדר קניות קבוע:

קניה שבועית עיקרית - שופרסל דיל בנשר. יתרון גדול של כרטיס המועדון, אשר גם מקנה מבצעים וגם צובר נקודות שמתבטאות בהחזר של עשרות ש"ח לחודש בתלושים לרשת.

קנית השלמה ביום ו - שופרסל גרנד קניון. קניהה כוללת בעיקר מוצרי חלב ולחם שבהם אין הרבה וריאציה במחיר, וכן מבצעים מיוחדים, בעיקר בתחום הבשר.

קניית שוק - ליד שוק תלפיות - פעם בשבוע פירות, ירקות, חמוצים ומאפיה (אריאל).

ומעבר לכך גיחות למגה בנשר (ליד השופרסל דיל, באותה נסיעה) כאשר מפורסמים מבצעים מיוחדים, וכן מדי פעם גיחה לסופרמרקטים של עוספיה בשבת, שוב - בעיקר למבצעים מיוחדים.

אם הזכרתי את אריאל - גם כאן ההבדלים הגיאוגרפיים בולטים. בשכונות החלשות (הדר, קרית אליעזר) מחירים זולים ומבחר מצומצם. בשכונות המבוססות (נו"ש, חורב) - מבחר עצום ומחירים מפולפלים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מתפלא שאף אחד עוד לא כתב על ההמצאה הגדולה של השנה האחרונה שנקראית "אושר עד" ונמצאת בבני ברק (מול קניון איילון)

אותו סל קניות שיצא לי 580 במגה

אותו סל קניות שיצא לי 495 בחצי חינם

יצא לי 340 שקל באושר עד.

אני בטוח מקלקל לעצמי כרגע (כי גם ככה מפוצץ שם ברוב הימים) אבל זה המקום הכי זול שאי פעם יצא לי לקנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניר ציינתי את אושר עד.

כפי שכתבתי כבר, המינוס של הרשת הזו בכלל ובסניף בבני ברק בפרט שאין שם מעדניות (גבינות, נקניקים) ולא מעט מוצרים (ממרח שוקולד למשל) הם פרווה בלבד ואין חלבי. מה שכן המחירים בהחלט זולים, הסניף חדש נקי ומאוד מרווח.

למישהו יש חשבונית מהשבוע האחרון משופרסל או מגה? נשמרה לי חשבונית מרמי לוי משלשום, אפשר להשוות מחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי קודם, לאורך זמן, לא בקניה חד פעמית, ההפרשים יהיו נמוכים.

בשופרסל דיל למשל, יש הרבה פעמים מבצעים שהופכים את המוצרים לזולים בהרבה

מרמי לוי או חצי חינם. לפעמים יש ימי מועדון עם 25% הנחה על סדרה של מותגים

שונים, ואז אתה קונה מלאי ל 2-3 חודשים מאותם מוצרים. אותו דבר במגה/מגה בול.

אני מסכים שקניה חד פעמית ברמי לוי בסבירות גבוהה תהיה זולה יותר משופרסל/מגה.

מצד שני, לא יהיה לך את כל הדברים שאתה צריך, תעמוד שעות בתור ותרוץ לחפש עגלה,

שלא לדבר על התענוג להדחף בין אנשים לא הכי נעימים בלשון המעטה.(משום מה האחוז שלהם

אצל רמי לוי גבוה במיוחד).

בגלל זה הכי יעיל לשלב בין כמה רשתות, למי שיש זמן,סבלנות וכוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנסה את רמי לוי בבני ברק + חצי חינם בחולון, "אושר עד" שישמרו את המוצרים פרווה לעצמם, אני צריך מקום שיש שם הכל.

שמעתי מחבר שקונה ב"סופר דוש" בבת ים ברחוב העצמאות.

אמר לי שזה מקום מאוד מאוד זול, במיוחד כשיש שם מבצעים לעיתים קרובות,

אני רוצה לנסות את ה"סופר דוש" הזה היום בערב!

מישהו פה קונה שם? יש שם חניה נורמלית?

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרדוש מקום מגעיל צפוף ועם מבחר מצומצם קצת יותר טוב מיינות ביתן הנוראי, שוק הסיירים בחולון זה עבודה בעיניים, עגבניות בשקל שנראות יפה בצילום בפועל מדובר בעגבניות ירוקות לפרות.

אני בינתיים נשאר בחצי חינם ועדיף הסניף בראשל"צ, אם לא אז שוק עזה ביפו גם שווה ביקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה פה את השם טיב טעם צץ פה בשרשור מידי פעם ולכן נשאלת השאלה, חוץ מאשר נקניקים/בשר לבן/ גבינות ואולי עוד איזה מוצר אחד או שניים שייחודים להם, מישהוא פה אשכרה נכנס לטיב טעם ומבצע קניות רגילות? :shock:

הם יקרים להחריד, כולל כרטיס מועדון.

עם כמה שהתלוננתי על המחירים של טיב טעם, אני חייב להודות שבחודשים האחרונים אני קונה שם באופן קבוע. הסיבות הן לגמרי אישיות: זה קרוב לי מאוד לבית, הסניף מאוד נעים, יש מוצרים שאני אוהב שלא ראיתי בסופרים אחרים, הם פתוחים בשבת. בנוסף, וגם זה עניין אישי - אני קונה ליחיד, ולא אוכל הרבה בבית. אני מוציא בערך 600 שקלים בחודש בסופר, ואם הייתי קונה את אותם מוצרים בסופר זול, כנראה זה היה יורד ל-500 בערך. בשביל 100 שקלים בחודש לא שווה לי להתאמץ הרבה יותר.

לעומת זאת, אבא שלי מאכיל כרגע 5 פיות ומארח הרבה, אז הוא מבזבז כמה אלפי שקלים בחודש על אוכל מהסופר. זו הסיבה שהוא נעזר בתווי קנייה והולך לסופרים זולים. אני מניח שאם הוא היה קונה בטיב טעם זה היה עולה לו 1000 שקלים ויותר כל חודש, וזה כבר כסף משמעותי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סל הקניות שלי נהייה זול בלמעלה מ 100 שקל בכל קנייה רק בגלל שאני לא קונה מהחברות הגדולות ומתרכז בקטנות-שמוצריהן "נחבאים בין המדפים" בין חנויות כאלו ואחרות שנמצאות "על הדרך".

אני חושב שהנוחות חשובה מאוד. ואם מדובר בסניף שאני מכיר את המיקומים של הסחורה - ואין הרבה זמן להתייבש בקופה, אני אעדיף אותו על פני מקום זול משמעותית, אבל צפוף ובלי המבחר שאני רוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סופרדוש:

לא ממליץ על סניף שד' העצמאות עקב חנייה בכחול לבן בלבד באזור. מה שכן, יש לך בבת ימון ובקניון בת ים. לפי מה שחבר טוב סיפר לי, שהוריו הם הגרזנים התימנים הגדולים בהיסטורית תימן, סופר דוש בת ימון הכי זול בבת ים-חולון-ראשל"צ. אני מדבר על סל מאוד מגוון של ילדים בגילאים שונים (9-15-20) וזוג הורים. מה שכן, פתחו חדש ליד מיכל נגרין בבת ים (זה 2 מטר מהסופר דוש בבת ימון) חנות עם מחירים בלתי הגיונים בעליל, שמעתי על 2 שישיות קוקה קולה ב40 ש"ח מהרבה אנשים אך לא בדקתי בעיני. מה כן, גם הוא סופר KOSHER למהדרין, לשיפוטכם.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר דוש בת ימון הכי זול בבת ים-חולון-ראשל"צ..

סופר-דוש בת ימון? :shock:

נשמע כמו מקום לקבל דקירה! :wink:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר-דוש בת ימון? :shock:

נשמע כמו מקום לקבל דקירה! :wink:

http://panim.nana10.co.il/Article/?ArticleID=866742 8)

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופר דוש בת ימון לא כזה זול.

כנ"ל סופר דוש קניון בת ים, ששם כשקצת עמוס לוקח רבע שעה רק לצאת מהחניה.

בסופר דוש בעצמאות אני מבין שאין בכלל חניה :?

אני אסע השבוע לרמי לוי בבני ברק + סופר דוש עצמאות ואעדכן על מחירים וחווית הקניה!

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

- עדכון -

אז ככה, עבר חודש ואני ביקרתי ברמי לוי באשדוד לפני שבוע.

פירות וירקות ברבע מהמחיר ששילמתי בשופרסל ובאיכות פי 1000 יותר טובה.

מבצעים מטורפים על מוצרי חלב, יינות, קופסאות שימורים וכו'...

קניתי שימורים ב-30% פחות לקופסא ממה שאני רגיל לשלם, אז קניתי 40 קופסאות שימורים.

מחירים מעולים על שתיה קלה לכמויות + מחירים נמוכים לחטיפים פר יחידה ואין צורך לקנות טונות.

זה ממש בגדול, אני לא הולך לפרט מוצר מוצר אבל לפי חישוב שלי בהחלט חסכתי לפחות 20%, שזה הזוי, ציפיתי להרבה פחות...

אני מקווה שלא נפלתי במקרה על שבוע של מבצעים, למרות שנראה לי שזה המצב, אחזור לקנות שם גם השבוע :-D

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שגם אתה "ראית את האור" :wink:

למרות שאכן מדובר בתקופת מבצעים, פער של 20% לטובת רמי לוי הוא מציאותי לחלוטין בכל השנה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמלוב , נסה את אושר עד באשדוד , גם שם יש מחירים דיי נמוכים אולי ייצא לך יותר חסכון , זה קרוב לרמי לוי

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...