Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יעוץ לגבי רכישת רכב ספורטיבי [78K ש"ח תקציב]

lieden
שימו לב! השרשור הזה בן 4414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני אשמח לעזרה לרכישת רכב ספורט - לא יודע אם לקרוא לזה ספורט,רכב שאני יהנה מהנהיגה בו,ברשותי מאזדה ספיריט 2007 שעומדת להמכר 78 אלף שקל יש לי עוד קצת כסף בצד ואני מחפש אוטו שיתן לי איכות נסיעה מהירות אוטו שכיף לנסוע בו !

האופציות שחשבתי עליהם בנתיים זה

אודי A3 2005 מנוע 3200 מה דעתכם על הרכב?יש לו בעיות אמינות ידועות?איך הגיר בשנים האלה?האוטו הזה יתן לי את מה שאני מחפש?

צריכת דלק לא חשובה לי אני בקושי נוסע ולא אכפת לי לשלם על דלק שצריך,טיפולים כנ"ל בקושי נוסע עד שהאוטו נכנס לטיפול זה המון זמן ואין לי בעיה לשלם אם זה אוטו שכיף לי ואני נהנה ממנו

אשמח לעוד הצעות בטווח מחירים הזה

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון אתה מחפש רכב יוקרתי וחזק, אבל לא מכונית ספורט אמיתית.

A3 היא אופציה טובה, אבל הייתי במקומך הולך על דגם קצת יותר חדש שלה, עם מנוע ה-2.0 טורבו הנהדר. אגב, עם אותו המנוע יש גולף GTI מהדור הקודם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- GTI הוא באמת רכב מהיר שכיף לנהוג בו, אבל המתלים שלו קצת קשיחים (כי זה רכב ספורטיבי...). אני חושב שהאאודי קצת יותר רכה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה- GTI הוא באמת רכב מהיר שכיף לנהוג בו, אבל המתלים שלו קצת קשיחים (כי זה רכב ספורטיבי...). אני חושב שהאאודי קצת יותר רכה.

סביב איזה מחירים נעות שנת 2006 2007 ?

אני אישית מעדיף את הGTI אבל המחירים שלה בשמיים לא?

Seat Leon FR 2014 Stage 2 Veloster Turbo 2014 Black - sold Polo GTI 2012 BLACK Stage 2 - sold White Pontiac Solstice 2007 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GTI 2006 ידנית בסביבות 80-85 (אבל מאוד קשה למצוא) DSG סביב 85-90.

וכמו שBAR72 אמר, המתלים מאוד קשיחים ובהחלט יכולים להיות מעיקים במפגשים עם בורות או עם אספלט לא איכותי.

עוד דבר, אני לא יודע מה האבזור התקני במאזדה 3, אבל כמישהו שעבר מאופל אסטרה מאותו שנתון ל GTI אני מרגיש שחסרים לי הרבה דברים כמו גג פנורמי (למרות ש99% מהזמן הוא לא עבד באסטרה), בקרת שיוט ומערכת קוראת MP3 (!!).

VW Golf GTI 2006 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4414 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...