Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפני קניית מצבר יש מצב שיש פה בעיה אחרת?

system_x
שימו לב! השרשור הזה בן 4435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב הוא פיאט בראבו שנת 97 מנוע 1600. מאז שהרכב אצלי הוא תמיד היה מניע אחרי כמה שניות (4) מסיבוב הסויץ, היה נשמע כאילו סיבוב אחד של הסטרטר ואז ההנעה, אף פעם לא היה מצב שהרכב לא הניע חם או קר.

לפני כשבוע נקרעה לי רצועת אביזרים לאחר שאחת הגלגלות (פלסטיק) נתקעה במקום והרצועה השתפשפה על הפלסטיק עד שהוא הותך ובסופו של דבר הרצועה נפלה מהמקום. הרכב הגיע למוסך, הוחלפה גלגלת + רצועה לחדשים (על המוסך אני סומך בעיניים עצומות) והרכב נסע והניע מהמוסך לכיוון הבית ללא בעיה (נסיעה של 30 ק"מ). כאשר הגעתי הביתה לא יום למחרת אלא יום לאחר מכן הרכב לא הניע לחברה שלי, הגעתי הביתה וניסיתי להניע, הסויץ' נדלק וכל הנורות והכל עבד עד הנסיון להניע שכשל ונשמע כמו חוסר טעינה של המצבר, עוד כמה נסיונות ולא היה ספק המצבר ריק! באותו ערב הנעתי את הרכב עם כבלים ללא בעיה כלל ויצאתי לסיבוב בעיר, אחרי כ 5 דק' סיבוב עצרתי בירידה וניסיתי להניע את הרכב שוב אך שוב ללא הצלחה ונאלצתי להניע בהתדרדרות, בצורה הזאת הנעתי ונסעתי הביתה, אחרי שהחנתי ניסיתי להניע ועם מעט מאמץ אך הניע, יום למחרת הרכב כבר לא הניע ויומיים לאחר מכן כבר הנעילה המרכזית הפסיקה לעבוד, אז לפני שאני רץ לקנות מצבר יש סיכוי שהוא בסדר ומדובר פה בבעיה אחרת?

בפרק זמן הזה לא הותקן שום דבר חדש, כשבועיים לפני כן הותקנה מערכת פשוטה אך לא נראו שום בעיות לאחר ההתקנה.

כמו כן האם יש תאריך על המצבר לראות ממתי הוא?

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הוא פיאט בראבו שנת 97 מנוע 1600. מאז שהרכב אצלי הוא תמיד היה מניע אחרי כמה שניות (4) מסיבוב הסויץ, היה נשמע כאילו סיבוב אחד של הסטרטר ואז ההנעה, אף פעם לא היה מצב שהרכב לא הניע חם או קר.

לפני כשבוע נקרעה לי רצועת אביזרים לאחר שאחת הגלגלות (פלסטיק) נתקעה במקום והרצועה השתפשפה על הפלסטיק עד שהוא הותך ובסופו של דבר הרצועה נפלה מהמקום. הרכב הגיע למוסך, הוחלפה גלגלת + רצועה לחדשים (על המוסך אני סומך בעיניים עצומות) והרכב נסע והניע מהמוסך לכיוון הבית ללא בעיה (נסיעה של 30 ק"מ). כאשר הגעתי הביתה לא יום למחרת אלא יום לאחר מכן הרכב לא הניע לחברה שלי, הגעתי הביתה וניסיתי להניע, הסויץ' נדלק וכל הנורות והכל עבד עד הנסיון להניע שכשל ונשמע כמו חוסר טעינה של המצבר, עוד כמה נסיונות ולא היה ספק המצבר ריק! באותו ערב הנעתי את הרכב עם כבלים ללא בעיה כלל ויצאתי לסיבוב בעיר, אחרי כ 5 דק' סיבוב עצרתי בירידה וניסיתי להניע את הרכב שוב אך שוב ללא הצלחה ונאלצתי להניע בהתדרדרות, בצורה הזאת הנעתי ונסעתי הביתה, אחרי שהחנתי ניסיתי להניע ועם מעט מאמץ אך הניע, יום למחרת הרכב כבר לא הניע ויומיים לאחר מכן כבר הנעילה המרכזית הפסיקה לעבוד, אז לפני שאני רץ לקנות מצבר יש סיכוי שהוא בסדר ומדובר פה בבעיה אחרת?

בפרק זמן הזה לא הותקן שום דבר חדש, כשבועיים לפני כן הותקנה מערכת פשוטה אך לא נראו שום בעיות לאחר ההתקנה.

כמו כן האם יש תאריך על המצבר לראות ממתי הוא?

תעשה עוד בדיקה אחת, תניע עם כבלים ובדוק מתח טעינה, אם מדדת 14 וולט בערך - האלטרנטור תקין. שים לב שהמתח לא יעלה על 14.7 וולט. במקרה כזה , אם אין זליגה לאחת ממערכות החשמל ברכב וודאי שהמצבר גמור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמסור את המצבר לטעינה

בערב תדליק אורות בתוך האוטו , תשאיר דלת אחת פתוחה.

שים לב לחוזק האור , אם לאחר ההנעה האור מתחזק זה סימן שיש לך טעינה.

כמובן שהחשמלאי רכב יבצע לך את הבדיקה בחינם עם מד מתח.

כעת נשאר לך לבדוק רק זליגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שהרצועה נפלה המשכתה ליסוע ברכב?....

עם כן נסעת ברכב ללא תעינה של המצבר נירא שפרקת אותו לגמרי תטעין אותו תעינה מלאה באמצעות מטען מצברים ותקווה לבשורות טובות.

המדינה אחלה ,האנשים שבה הרבה פחות:x-mas:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4435 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...