Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש שיפורים ל פיג'ו 206 CC מנוע 1.6 גיר רגיל .

EliStyle
שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אומר שגילוח ראש וסט פולים קלים, ביחד אם גאנטים קלים של с5, ואתה חופר כל 3 ההילוכים הראשונים.

בוודאות אתה לא תכיר את הרכב.

לא נראה לי.

מי מתחיל ככה ? פילטר צ'פ אגזוז , אני מסכים רק עם הגא'נט C5 וזהו.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינינו ידידי, מה נותן הפילטר פתוח? 90% פסיכולוגי ו3% באמת? נחרש הנושא במנועים קטנים התרומה של הפילטר הזה זניחה ביותר עד אפסית, במיוחד במקרים שמיקומו בעייתי.

ציפ אני יסכים רק אחרי הגילוח ראש, למה? כי שוב נחרש הנושא מנוע קטן ואטמוספרי התרומה של הציפ היא מזערית, אלה אם שיניתה פרמטרים, במקרה שלנו גילוח ראש אז הציפ הוא יכול להיות גם עידכון למחשב לנתונים החדשים, וגם לפתור את בעיית המצערת האלקטרונית הגמלונית.

בגלל זה אני רושם דברים שבמידה ויעשו לפחות תהיה סוג של תועלת תמורת הכסף ולא משהו שכולם עושים והוא יותר פסיכולוגי.

ואני מדגיש שההמלצה היא בגלל שהמהוע קטן ואטמוספרי, אילו היה מדובר במנוע גדול או גודש או שניהם ביחד, היחס לפילאר וציפ היה משתנה, אבל לפי נתוני מנוע nfu, שיש לו אלה,הדברים שיוכלו הכי הרבה לתרום לו תמורת הכי פחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי XS שהדברים הללו עשו לה טירוף האוטו הפך להיות שד.

1.סעפות 4-1 סופר ספרינט.

2.צנרת מהדאון פייפ ועד הדוד כולל מעבר ודוד בניה עצמית, כולל ממיר ספורטיבי.

3.צ'יפ של פרילינג.

גילוח ראש זאת אמנות וצריך לדעת לעשות אותה, מעטים האנשים שבאמת יודעים להוציא את המיטב מהראש בלי לכרסם בו יותר מדי ולתת תוצאות שהן נזק בלתי הפיך ושלל בעיות אח"כ.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ראיתי XS שהדברים הללו עשו לה טירוף האוטו הפך להיות שד.

1.סעפות 4-1 סופר ספרינט.

2.צנרת מהדאון פייפ ועד הדוד כולל מעבר ודוד בניה עצמית, כולל ממיר ספורטיבי.

3.צ'יפ של פרילינג.

גילוח ראש זאת אמנות וצריך לדעת לעשות אותה, מעטים האנשים שבאמת יודעים להוציא את המיטב מהראש בלי לכרסם בו יותר מדי ולתת תוצאות שהן נזק בלתי הפיך ושלל בעיות אח"כ.

הורדת שטח לשלב 4, האחרון המותר על ידי היצרן, אבל לא של המנוע הנ"ל אלה לפי מידות של מנוע nfx של ה106 gti.

ויכול להיות שאני ואתה מדברים על דברים שונים, אבל אני מתכוון לרמה האחרונה של השטח, כמו שעושים כאשר עובדים על ראש שהתחמם, דווקא הרבה מכוניות עושות ראש ועוברות שטח, פשוט פה קופצים כמה שלבים.

אתה בטוח שהסעפת היא 4-1 ולא 4-2-1 ?

הרי 4-1 עוזרת יותר בגבוהות, ואילו 4-2-1 בונה מומנט בסל"ד נמוך/ ביניים, על חשבון הירידה הקטנה בגבוהות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי למרות שאתה מדבר בהיגיון המנוע הנ"ל מסוגל לביצועים טובים מאוד , דומה מאוד למנוע ה nfx והדבר היחיד שמסרס אותו הוא המחשב מנוע ... אז זה השיפור הכי גדול , הייתי אומר צעד הבא fly by wire ולא המצערת האלקטרונית הזבל שיש שם , זה כל מה שיש לי על המנוע הנ"ל והוא מאוד חריף ביחס ל nfu סטנדרטי , הצעד הבא הוא מערכת פליטה שלא תסרס אותו שכן אף אחד לא יודע מה פג'ו חשבו לעצמם כשעשו את הסעפת עם הממיר הזאת ... ואז סעפת יניקה של nfx , ואז פילטר במקום נורמאלי וכבר אתה מגיע לאזור ה 130 סוסים

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4426 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...