Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמים לאחר התקנת CONTI SPORT CONTACT 3

edan82
שימו לב! השרשור הזה בן 4416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אז אחרי שעברנו איזה 300 מייל על הצמיגים כולל ימים גשומים (הסיבה בגללה הוחלפו הצמיגים) הנה ההתרשמות שלי מהצמיגים:

1.אחיזה ביבש- כמו שמצופה, הצמיג אוחז היטב גם תחת הצמדת דוושת הגז לרצפה תוך כדי פנייה, דבר שלא הייתי מרשה לעצמי בצמיגים הקודמים, התחושה היא שמעטפת האחיזה בהחלט השתפרה בכביש יבש.

אין יותר מדי תחושה שהצמיג "קורס" תחת עומס (פניות הדוקות מהירות) והוא משרה בטחון.

2.אחיזה ברטוב- כאמור זו הסיבה המרכזית שבגללה רכשתי צמיגים חדשים, כאן באמת יש שיפור גדול, במצבים שלפני כן הצמיגים התחילו לפרפר (עלייה תלולה בכביש רטוב) כאן פסקו הפרפורים, יש הרבה יותר בטחון עם הצמיגים וכאן כאמור השיפור הרבה יותר מורגש ומוחשי מאשר בכביש יבש ששם גם הקודמים סיפקו את העבודה.

3.נוחות- הצמיגים האלה מעט יותר נעימים מהצמיגים הקודמים אבל כאן למען האמת אין לי צפיות גבוהות מראש- הרכב נועל ג'אנט 18 עם צמיגים בחתך נמוך ושלדת ספורט של ב.מ.וו (בולמים ספורטיביים והנמכה), במהירות נמוכה על כביש משובש עדיין יש תחושת "התרסקות" על כל מפגע, ככל שהמהירות עולה המפגעים האלה פשוט מגוהצים (זה כל פעם מחדש מדהים אותי יכולת הגיהוץ של הרכב הזה).

כאמור, שיפור קל בנוחות אבל אל תבואו עם צפיות גבוהות מדי.

4.רעש- כאן נרשמה הפתעה, אחד הדברים שחששתי מהם היה שהצמיג יהיה רועש יותר מהצמיג הקודם (והקודם בהחלט לא היה שקט).

חלק ניכר מהביקורות הצביעו על כך שהצמיג רועש, אצלי דווקא פחת "רחש הצמיגים" ונהיה שקט יותר בתא הנוסעים, מורגש גם בנסיעה בעיר ובעיקר בשיוטים מהירים.

אין לי מושג איך הצמיג הזה בהשוואה ל"יקירי הפורום" (R1R,T1R, הנקוק וכו'), אני כן יודע לומר שהם בהחלט משרתים את המטרה לשמה רכשתי אותם, אני בהחלט מרוצה וממליץ עליהם.

עידן

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש מושג איך הוא ביחס לטויו למיניהם - עדיף משמעותית. אבל גם עולה פי 2...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי שזה יכול לעניין, היום בשעות הבוקר המוקדמות מאוד הצטרפתי למפגש של מועדון E90 ויצאנו לנסיעה נחמדה כאשר הכביש חצי רטוב (היה טפטוף קל טרם המפגש ותוך כדי הנסיעה האויר היה מרוסס מים כך שהכביש היה רטוב אבל לא ספוג-מוצף).

לא מתחתי את הרכב למגבלות בקיצוניות אבל מהמעט שכן מתחתי (למשל כניסה די מהירה לכיכר תוך כדי בלימה והאצה די חזקה ומוקדמת ביציאה ממנה) הזנב נשאר במקומו, בקרת האחיזה לא התערבה אפילו פעם אחת (3 כיכרות כאלה) וגם בשיוט מהיר סביב 80-100 קמ״ש עם עיקולים מתונים-בינוניים הרכב פשוט פלס על הנתיב.

אני שוב מדגיש, הרכב לא נמתח אל קצה המגבלות שלו אבל עצם האינדיקציה שלי היתה בהשוואה לאותם תנאים עם הצמיגים הקודמים ובמצבים בהם ברכב הקודם הייתי מקבל התערבות של בקרות הבטיחות (אחיזה ומשיכה תחת האצה ו-ABS תחת בלימה) פה לא היתה שום התערבות ואת השיוטים המהירים האלה בכביש עם קצת עיקולים כנראה שהצמיגים הקודמים הייתי מבצע ב-20-30 קמ״ש פחות, לפחות.

זו היתה פעם ראשונה שלא פחדתי לתת קיק במהירות 70 קמ״ש על כביש רטוב בעיקול מתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. באיזה מידה מדובר?

2. איזה צמיגים הם החליפו ובני כמה הם היו?

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה היא 225/40/18, החליפו צמיגי דאנלופ דירזה Z101 שהיו עדיין טריים (פחות משנתיים מתאריך הייצור) ועם המון בשר.

הדנלופ לא רעים ביבש, גרועים ברטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל כך שמח ששלחת לי את הסיקור של ההשוואה בין הצמיגים וכמובן את חוות דעתך, הם פשוט שיפרו משמעותית את ההתנהגות.

שלשום בלילה נסעתי לעוד מפגש עם רכבי BMW, היה לילה גשום וכבישים ספוגים מים כאשר אני אחרון בשיירה של 5 מכוניות שמובלת על ידי M3 בת שבועיים, כל עיקול העלה בי חיוך מחדש, הרכב פשוט ישב כמו מסילה על הכביש הרטוב ובנסיעה הזאת כבר קיבלתי הרבה יותר בטחון אז גם הרשתי לעצמי למתוח (מאוד...) את הגבולות, היו מצבים שהרכב לפני נכנס להיגוי יתר בפניות מסויימות (הוא נעל צמיגים מאוד בשרניים 245.45.18 סמי סליקס..) והרכב אצלי נותר במסלולו.

גם תחת בלימות מאוד חזקות לא קיבלתי התערבויות של ה-ABS (למעט פעם אחת שבה ירדתי מאוד חזק על הבלמים בקטע כביש מאוד רטוב ומאוד משובש...).

פשוט כיף אדיר!

מחר בבוקר יש לי עוד מפגש, הפעם אקח איתי את ה-GOPRO אז אולי יהיה ניתן לקבל יותר אינדיקציה לגבי הקצב של הנהיגה.

תודה על ההמלצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-Z101, מה שכתבת נכון חלקית, על רטוב הצמיג ממש ממש לא טוב, הוא מתחיל לפרפר בשניה שהוא נרטב ונותנים קצת גז.

על יבש לעומת זאת- הוא היה בסדר גמור, כמובן שלא ברמת אחיזה הגבוהה על גבול ה"מפגרת" של הקונטי SC3 אבל הוא אחז בסדר גמור וגם כשמתחתי את הרכב למגבלות הוא היה בסדר ולא הוציא את הרכב מאיזון.

מה שכן, הקונטי בהחלט נותנים תחושת בטחון גבוה הרבה יותר ואם עם ה-Z101 לא הייתי נותן קיק ברוטאלי באמצע עיקול מחשש שהזנב בכל זאת יברח (על יבש), עם הקונטי אני עושה את זה ללא כל חשש (שזה יתרון וגם חסרון).

אם לסכם את העניין, ה-Z101 על יבש אוחז בסדר גמור ולא נותן לך בטחון מופרז, הקונטי אוחז מצויין אבל מעלה לך את הביטחון ועלול לגרור אותך למצבים מסוכנים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4416 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...