Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה עם צמיגים טובים ל206 XS

X plane
שימו לב! השרשור הזה בן 4420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפותח התר'ד - באחד הקישורים של SP33DS73R מצאתי ג'אנט שדומה לאלה שקנית. משקל - 7 קילו.

זה הגלגל -

idbrth.jpg

ופה השרשור - http://www.306gti6.com/forum/showthread.php?id=133957&page=1

(תגובה מס' 15)

זה מאוד דומה לג'אנט שלי. כנראה שזה אותו דבר.

היום נסעתי לפנצ'ריה בהוד השרון ע"מ להפריד את הג'אנט מהצמיג (20 שקל לקח לי על 40 שניות עבודה...) ומכיוון שלא היה לו שם משקל, לקחתי אלי הביתה ומדדתי על המשקל- יצא 7.5 ק"ג. אולי קצת נוטה ל8.

זה הרבה? מעט? כמה שוקל ג'אנט 14 ברזל? וכמה ג'אנט 15 ברזל?

אולי, גם אם זה לא הג'אנט שחיפשתי כל הזמן הזה, שווה לי כבר להישאר איתו וזהו, אם הוא קצת יותר קל מג'אנט 15 רגיל...

אורן

hagggg55 כתב:

ברשותי אייפון 3gs 32 גיג'ה בערך כ3 חודשים ואין ספק אני נהנה איתו ברמות מטורפות

אני מציע לנסות יחסי מין, לשם קבלת פרופורציה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין באפשרותך להחזיר אותם לאותו הבחור שקנית ממנו, תנסה להסתובב בפירוקיות ולחפש את הג'אנט של C5.

אולי שם הם יסכימו להחליף את הג'אנטים שיש לך בג'אנטים שאתה מחפש. מקסימום תוסיף כמה שקלים לטובת ההחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מדהים איזה חוסר אחידות יש בין מכוני רישוי

שאני בדקתי איזה מידות אפשר לשים אצלי לפני שנתיים בערך, אז שאלו אותו איזה שנה הרכב שלי (2001) ואז היא לקחה ספר אוטודטה ישן מ2006 אני חושב

המידות שם שונות , לדוגמא לא היה 17" וה 16" היה רק רוחב 195 (מה שלקחתי) ועוד כמה הבדלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים איזה חוסר אחידות יש בין מכוני רישוי

שאני בדקתי איזה מידות אפשר לשים אצלי לפני שנתיים בערך, אז שאלו אותו איזה שנה הרכב שלי (2001) ואז היא לקחה ספר אוטודטה ישן מ2006 אני חושב

המידות שם שונות , לדוגמא לא היה 17" וה 16" היה רק רוחב 195 (מה שלקחתי) ועוד כמה הבדלים

עזוב אותך שטויותתת מאיפה הג'אנט שיש לך בתמונה!!

!!!205rallye -->206XS -->clio172-->fiat bravo tjet 1.4t --> Ford Focus ST

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח התר'ד - באחד הקישורים של SP33DS73R מצאתי ג'אנט שדומה לאלה שקנית. משקל - 7 קילו.

זה הגלגל -

idbrth.jpg

ופה השרשור - http://www.306gti6.com/forum/showthread.php?id=133957&page=1

(תגובה מס' 15)

בעקבות התמונה הזאת אני מצרף תמונות משלי:

ושואל: זה הגלגלים שקניתי לפני כמה חודשים בפנצריה כאשר בקשתי גאנטים קלים של C5, אי מבין שמה שיש לי זה לא גאנטים קלים של C5.

עכשיו אני מבולבל, מדוע? כי כאשר בדקתי בפנצריה הגאנטים אכן היו קלים, ביד אחת היה גאנט רגיל וביד השנייה היה אחד הגאנטים האלה, ואכן הגאנט הזה היה הרבה יותר קל מהגאנט הרגיל.

בנוסף נאלצתי להחליף עקב סיום ייו את אחד הגאנטים, הגאנט שירד שופשף ונמצא כי זה הוא גאנט מברזל.

אז עקב הבילבול אני שואל, האם באמת יש 2 סוגי גאנטים, מה ההבדל בינהם, אך אנייודע מה יש לי ומה אני צריך?

תאמת אהבתי את הצורה של הגאנטים האלה והם מאלומיניום וגם קלים, מה ההבדל במשקלים? לא יכול להיות שגאנט אחד כזה שוקל 7 קילו, למה כי בטוח הייתי מרגיש, ובמעבר בין המגנזיומים שהיו לי לגאנטים האלה הרגשתי הבדל ממש עצום בהתנהגות הרכב.

אנא מכם עזרו לי לדעת את ההבדלים בבקשה.

DSC_0113.jpg

DSC_0114.jpg

DSC_0115.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...