Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהירות נסיעה מותרת - כמה אפשר מעל?

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מניח שפשוט לא צריך לעבור את ה105, להישאר בימין ולקוות לטוב :roll:

ולגבי העירוני.....אני מבטיח להשתדל לא להגיע שוב ל80.....לא ידעתי שזו שלילה... :shock:

כמו שאמרתי כשקיבלת רשיון - אתה סכנה על גלגלים. אני מקווה רק שלא תפגע באחרים בדרכך... :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מניח שפשוט לא צריך לעבור את ה105, להישאר בימין ולקוות לטוב :roll:

ולגבי העירוני.....אני מבטיח להשתדל לא להגיע שוב ל80.....לא ידעתי שזו שלילה... :shock:

כמו שאמרתי כשקיבלת רשיון - אתה סכנה על גלגלים. אני מקווה רק שלא תפגע באחרים בדרכך... :?

אני מבין שכנראה אני עכשיו בקטע של "בטחון עצמי מופרז" בכבישים?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מה אתם טוחנים מיים על מגוון של מהירויות תהיו אטרקטיבים תנו עצות מה אפשר לעשות כדי לא להתפס....

אני למשל שמעתי/ראיתי (לא ממש זוכר) על מישהו שצילמה אותו מצלמה הוא עצר חזר רוורס ופירק תמצלמה... מעניין מה הוא חשב לעצמו ...

לא אני לא נותן רעיונות חלילה !!

אני לא קרימינל טוב אולי בדברים מסויימים כן... (רק מה שחייבים!!)

***אם כבר מדברים על עברינות ...

הייתי עם קטנוע של חבר מישהו עוצר ברמזור ליידי פותח תחלון מרוקן את הפח זבל שלו של האוטו.. הרמזור הפך לירוק והבחור פשוט נוסע כאילו כלום!! הייתי בשוק לא ידעתי אם לצחוק או לבכות אני חייב לומר שזה היה ממש מצחיק אבל מצד שני גם דיי עצוב .. כאילו מההה?? זה המדינה שלך מה נסגר??

מוכר את המערכת רמה גבוהה

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=2685354#post2685354

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מה אתם טוחנים מיים על מגוון של מהירויות תהיו אטרקטיבים תנו עצות מה אפשר לעשות כדי לא להתפס....

אני למשל שמעתי/ראיתי (לא ממש זוכר) על מישהו שצילמה אותו מצלמה הוא עצר חזר רוורס ופירק תמצלמה... מעניין מה הוא חשב לעצמו ...

הייתי עם קטנוע של חבר מישהו עוצר ברמזור ליידי פותח תחלון מרוקן את הפח זבל שלו של האוטו.. הרמזור הפך לירוק והבחור פשוט נוסע כאילו כלום!! הייתי בשוק לא ידעתי אם לצחוק או לבכות אני חייב לומר שזה היה ממש מצחיק אבל מצד שני גם דיי עצוב .. כאילו מההה?? זה המדינה שלך מה נסגר??

בסופו של דבר יתפסו אותו,והוא יאכל הרבה "חצץ" ... אבא שלי סיפר לי שהקנסות על השלכת זבל מהרכב הם קנסות גבוהים מאוד ! :shock:

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אטרקטיביים זה בפורום פה ממול ,אתה מוזמן לקחת את מטלטליך ולעבור לשם :evil:

אם תטרח לחפש בשרשורים מהעבר תמצא שהנושא נטחן מכל כיוון אפשרי וגם כמה בלתי אפשריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

בית המשפט קבע, בנוסף, שמכמונות לייזר אינם מדוייקים (גם המצלמות בצד הכביש על העמוד האפור עובדות על לייזר) מולוטוב שמולוטוב

בית המשפט קבע שיש להוריד 5 קמ"ש מהמהירות שהמכמונת מראה, זאת אומרת שאם נתפסתם על 105, בעצם נסעתם 100. מה שאומר שהמשטרה בפחות מ 105 לא תחפש אותכם

כן רבותיי ,זוהי רק דוגמא קטנה מתוך מקבץ השטויות המובא אליכם בשרשור איכותי נוסף מבית היוצר של ילדי CF.

1. מבחינה חוקית ,אם לשוטר בא לתקוע אתכם , תזכו לקבל דו"ח גם על 91 במקום 90 קמ"ש. תבחרו ,250 ש"ח לקופת המדינה או בזבוז יום עבודה בבית משפט.

בפועל , ההנחייה היא לאכוף מהירות רק מ-10 אחוז מעל המהירות המירבית המותרת.

2. המצלמות על העמודים (וגם הניידות ,המותקנות בפגושי ניידות כגון קארינה/אקורד) פועלות בעזרת ראדאר בשיטת דופלר , ממש לא בעזרת לייזר , והן גם היחידות המספקות הוכחות מצולמות ,כך שאין צצורך לעצור אתכם אם נתפסתם מבצעים עבירת מהירות. המצלמות נקראות מולטנובה , ולא מולוטוב (תאמין לי שעדיף לחטוף ממולטנובה מאשר מולוטוב).

3. גם ה-BEE החדשה עובדת עם ראדאר , ה-LTI-20-20 עובד עם לייזר , וה-VASCAR עובד ע"י חישוב דרך וזמן , שנותנים את המהירות הממוצעת בקטע X .

4. ההנחייה להורדת 5 קמ"ש ניתנה לאחרונה ע"י בית המשפט העליון בהתייחסו לאקדח הלייזר בלבד.

5. מולטנובה נחשבת אמינה והאישום יוגש על אותה מהירות בה צולמת.

6. כנ"ל לגבי הואסקאר ,שטרם עמד במבחן משפטי אמיתי , וה-BEE , שטרם הוכנסה לשימוש מבצעי.

7. יוסי - שתי ידיים על ההגה זה לא לזומבים או לאלה שרואים ניידת , אלא לשליטה יותר טובה על הרכב . מצד שני ,ב-DL האפקט זהה (אפס) , אז הנהלת CF תפנה בשמך למשרד התחבורה בבקשה לקבלת פטור מאחיזה בשתי ידיים. :evil:

:mm_yeah::type:

כמו שאתה ועוד אחרים אמרו אני רוצה להדגיש תקלטו המכמונות אמינות מאוד רק באקדח לייזר מורידים 5 קמ"ש

זה בגלל שהוכח שליד קיר הוא זז... :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיפ לנוסעים בכביש ת"א - אשדוד...

מצלמות המהירות בצד הכביש (צפונה ודרומה) מצלמות מעל מהירות של 120 קמ"ש...

המידע שאני נותן כאן הוא בעירבון מוגבל... מנסיוני בכבישים אלו... (ניסיון של שנתיים על בסיס יומי...)

המצלמות בכביש אשדוד אשקלון... (ניצנים ובית עזרא) מצלמות במהירות של 110 קמ"ש ומעלה... לאלו מכם שהמצלמות לא צילמו אותם... הייתה להם בעיה (אם אני לא טועה... חוסר פילים...) והם היו דחליליות למשך מס' חודשים טובים! אבל... הם חזרו לתפקד... ראו הוזהרתם...

אגב, לדעתי כל העניין של מהירות בכבישי ארצנו הוא מזל אחד גדול...

כולנו נוסעים בממוצע של מהירות 120 קמ"ש... מי שלא... אז לדעתי הוא די שקרן...

בעיתוי המתאים ובכביש המתאים מהירות זו לא מהווה בעיה...

אלו שעירניים לסביבה... (דבר שאמור להיות קבוע בנהיגה... ולאו דווקא בחיפוש אחרי מכמונות שונות ומשונות) ימצאו את הניידות\אופנועים\מצלמות דרך\ושאר מירעין בישין...

אלו שעסוקים בלדפוק רייסים עם פוזה לחבר'ה שמסביב\לאכול בזמן הנסיעה\להתגלח\לכוון את הרדיו במהירות 120\לדבר בסלולרי\וכד'...

אלו יחטפו לרוב... ואת האמת... לא כואב לי הלב עליהם...

עכשיו עם הBEE חיינו יהיו יותר קשים... אבל מי שחכם... ידע לנסוע במהירות המתאימה לכביש בצורה ובזמן הנכון...

ד"א...

כל אנשי ה180\200 קמ"ש ומעלה... אל תהיו חכמים... תנועה אחת לא נכונה... חוסר מזל שיכול לפול על כל אחד... יכול להביא אתכם למצב רע... :evil:

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די לכל השטויות

לאחר שמצבנו בארץ מצביע על כך שגרף תאונות הדרכים רק עולה מרגע לרגע.

ולצערי ישנם כל כך הרבה הרוגים בכבישים

וזאת מלחמה !!!

כן כן מלחמה!!!

אם אתה ועוד נהג ועוד אחד וגם אני נתנהג בכביש באדיבות,

לא נתעצבן מכל דבר,

נצא 5 דקות יותר מוקדם מנקודת המוצא ניסע להנאתנו בכיף ,

נהנה מהנסיעה ,נתרווח על המושב ,כך שלא נמהר לא נילחץ ,

ננהג ברוגע.

כך שבסופו של דבר גם נהנה מהנסיעה וגם נישמור על הרכב.

לעיניננו:

מהירות מירבית בדרך עירוניתהיא : עד 50 קמ"ש

מהירות מירבית בדרך שאיננה עירונית: עד 80 קמ"ש

מהירות מירבית בדרך שאיננה עירונית אשר קיים אי תנועה בנוי:עד 90 קמ"ש

מהירות מירבית בדרך מהירה: עד 110 קמ"ש

דבר חשוב מאוד שיש לנהוג במקומות מסוימים יותר לאט

ברחוב משולב :עד 25 קמ"ש

ובמקומות שבהם קיים תמרור"איזור 30 קמ"ש

והכי חשוב במקומות שבהם אתה הנהג נוהג במהירות כזו שאתה תוכל לישלוט ברכב

נהיגה במהירות סבירה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיר תודה על ההבהרות.

בכל מקרה אני חושב ש100 בבינעירוני (עם שטח הפרדה בנוי או לא זאת לא השאלה, אני מדבר על תנאי הכביש) זה מספיק בהחלט.

ומקסימום 60 בעיר, בלילה, בכביש פנוי.

בלילה אני "טייס", וביום אני נהג זהיר.

דווקא בעיר (בלילה) יותר כיף לנהוג, אני לא מתלהב מלהגיע למהירויות גבוהות במיוחד בכבישים מהירים.

כמו שאמרתי הכל תלוי במצב הכביש.

(טייס לא טייס, אני לא חושב שאני אנסה להגיע ל130 שוב. 100 קמ"ש זה מספיק לחלוטין).

60 בעיר שקול ל130 מחוץ לעיר.

אני מודע לזה שזה מסוכן ולא חוקי, אבל מה לעשות כאשר יש כביש ריק מלפניך ו50 בעיר זו ממש בדיחה (שלא נדבר על המנוע שמתחנן שאני אמשיך ללחוץ על הגז).

אני חושב שאשקול נהיגת ראלי :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתפס על לייזר 115 במקום 90 תקבל רק 250 ש"ח בלי נקודות מכיוון שמורידים 5 קמ"ש,עשה את השיקול שלך על כמה קח בחשבון שלא בכל נסיעה 20 קמ"ש מעל המותר מקצרת את הדרך משמעותית אם זאת הסיבה של המהירות שלך

צביקה

או! כאן אתה טועה....

ברוב הנסיעות באזורים שדיברו עליהם בשרשור הזה (כביש 4 מאשדוד ועד נתניה) נסיעה ב 20 קמ"ש מהר יותר לא תקצר לך את תוחלת זמן הנסיעה כי מספיק שתתקע ברמזור אחד בתוך העיר, או שתמצא שיש שוטר שמכוון את הרמזור בצומת רעננה צפון, או סם לא תקלע לירוק בפרדסיה, וכל מה שהרווחת מנסיעה מהירה שווה לתחת.

היתה לי פעם חברה בחדרה (גרתי אז בהרצליה) וכשנסעתי אליה הייתי מודד זמנים. פעם נוסע 90 כל הדרך על כביש החוף, ופעם נוסע 130.

לא היתה כמעט שום קורלציה בין מהירות הנסיעה על כביש החוף לזמן ההגעה לחברה שלי, מכיוון שהזמן שעלול להתבזבז בשני מחזורים של רמזור אחד אדום פשוט גדול ממה שחוסכים בנסיעה של 30 ק"מ במהירות גבוהה יותר.

It's only a sport if you use a ball

It's a real sport if you use two

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתפס על לייזר 115 במקום 90 תקבל רק 250 ש"ח בלי נקודות מכיוון שמורידים 5 קמ"ש,עשה את השיקול שלך על כמה קח בחשבון שלא בכל נסיעה 20 קמ"ש מעל המותר מקצרת את הדרך משמעותית אם זאת הסיבה של המהירות שלך

צביקה

או! כאן אתה טועה....

ברוב הנסיעות באזורים שדיברו עליהם בשרשור הזה (כביש 4 מאשדוד ועד נתניה) נסיעה ב 20 קמ"ש מהר יותר לא תקצר לך את תוחלת זמן הנסיעה כי מספיק שתתקע ברמזור אחד בתוך העיר, או שתמצא שיש שוטר שמכוון את הרמזור בצומת רעננה צפון, או סם לא תקלע לירוק בפרדסיה, וכל מה שהרווחת מנסיעה מהירה שווה לתחת.

היתה לי פעם חברה בחדרה (גרתי אז בהרצליה) וכשנסעתי אליה הייתי מודד זמנים. פעם נוסע 90 כל הדרך על כביש החוף, ופעם נוסע 130.

לא היתה כמעט שום קורלציה בין מהירות הנסיעה על כביש החוף לזמן ההגעה לחברה שלי, מכיוון שהזמן שעלול להתבזבז בשני מחזורים של רמזור אחד אדום פשוט גדול ממה שחוסכים בנסיעה של 30 ק"מ במהירות גבוהה יותר.

בדיוק.

ג'רמי ,אם אתה זוכר ,בשביל לשמור על מהירות ממוצעת של 90 קמ"ש במשך שעה עגולה יש צורך לנסוע 140 קמ"ש כל הדרך (ROAD RALLYE) :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שאני נוסע יותר מהר מהרגיל (איזור ה120) זה בשביל ההנאה שלי...

אגב, אני לא יודע מי מכם יאהב לנסוע ב90 קמ"ש ולהגרר מאחורי שורת משאיות... טנדרים ועוד צרות בכבישים...

אני מעדיף לנסוע לבד... מה שאומר לעקוף את התנועה האיטית יותר... מה שב90 קמ"ש כמעט ולא יתאפשר...

ובשבילי... נסיעה ב120 כן מקצרת את הדרך... ב10 דקות... (אשקלון... ראשל"צ)

שיהיה בכיף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צביקה

או! כאן אתה טועה....

אכן. קיצור הזמן הוא זניח גם לפי ניסיון שלי.

אמנם לא מדדתי זמנים, אבל יצא כבר כמה פעמים שנסעתי אחרי חבר כלשהו (נניח חולון-הוד השרון, הוא קיבל פור של 2-3 דקות), הוא נסע כרגיל ואני נסעתי מהר (130 כזה, ובקטע הסלול-מחדש של כביש 5 גם 150), ולמרות המאמצים שלי הצלחתי בסה"כ להדביק אותו בחניה של החבר בהוד השרון. כלומר 2 דקות הפרש זמנים.

העניין בלנסוע מהר (למעט נסיעות לאילת) הוא לא קיצור זמנים, אלא ההנאה שבנהיגה מהירה, שב-90 קמ"ש פשוט לא קיימת.

בנסיעה לאילת זה כבר שילוב מנצח של קיצור זמנים (אפשר לגלח חצי שעה בכיף)+הנאה+ביטול השיעמום הטוטאלי שבנסיעה 4 שעות ב90 קמ"ש.

* בתוך העיר אני משתדל לא להגזים והיעד שלי הוא לנסוע עם מהירות התנועה ולא יותר - אין שום הנאה בלזגזג בתוך העיר על 80, זה רק סכנה נטו.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שאני נוסע יותר מהר מהרגיל (איזור ה120) זה בשביל ההנאה שלי...

אגב, אני לא יודע מי מכם יאהב לנסוע ב90 קמ"ש ולהגרר מאחורי שורת משאיות... טנדרים ועוד צרות בכבישים...

אני מעדיף לנסוע לבד... מה שאומר לעקוף את התנועה האיטית יותר... מה שב90 קמ"ש כמעט ולא יתאפשר...

ובשבילי... נסיעה ב120 כן מקצרת את הדרך... ב10 דקות... (אשקלון... ראשל"צ)

צודק.

אבל לא הכל שחור או לבן.

אם אתה לבד, סע על 110/100.

אם אתה נגרר מאחרי משאית או טנדר איטיים תעקוף אותם ומיצדך תגיע גם ל130, תעבור אותם תחזור לימין ותסע על 90/100.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...