Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מהירות נסיעה מותרת - כמה אפשר מעל?

Triple-H
שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא מדבר כרגע על משטרה עם ממל"ז או שאר אמצעי תפיסת נהגים:

נסעתי לפני כמה ימים באיילון , בשעה 4:30 בערך (לפנות בוקר), והייתה משטרת תנועה שנסעה שם 90 על הנתיב השמאלי.

אני הגעתי ממהירות קצת יותר גבוהה מ90, והרגשתי שאני "זוחל". נתיבי איילון הינם אוטוסטרדה כלומר אפשר לנסוע בהם 100, אז נסעתי 95-100 אבל עקפתי את המשטרה מצד ימין (מה לעשות היא התנחלה בשמאלי לא הייתה לי ברירה).

לא רק זה, גם נסעתי עם מנורה קדמית שרופה.

אח"כ עלינו על כביש 1, הניידת ואני והיא הייתה במהירות שלי. בכביש 1 כבר נסענו 110, והגיע רכב אחר מאחורי המשטרה. המשטרה פינתה את הנתיב השמאלי ונתנה לו לעקוף. הוא היה על 120+

כמובן שאין להכליל את המקרה הזה לכל שוטרי התנועה אבל כנראה שלשוטר הזה לא היה חשק/עילה אמיתית לרשום דוח אז הוא וויתר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד סיפור קטן על שוטרים שאין להם חשק לתת דוחות....

אני ובן דוד שלי נסענו בשישי אחה"צ (אחרי שטיפת האוטו כמובן) לקיוסק באור יהודה ושלחתי את בן דוד שלי לקנות ברד.

כשיצאתי מהחניה נסעה מאחורי ניידת משטרה שגם יצאה מהחניה, זאת הייתה שעה שצריך להדליק אורות (רבע שעה לפני השקיעה) והייתי בלי אורות, ירדתי בשפת כביש נמוכה במעבר חציה (זה מותר?) ועדיין זה לא הזיז למשטרה (הם גם ירדו משם)....

כנראה גם הם מיהרו להגיע הביתה ולהתקלח לפני כניסת השבת ולא היה להם כוח לעצור בצד ולרשום דוחות....

עוד מקרה...

יצאתי מתחנת דלק ושכחתי להדליק אורות, מכונית משטרה עברה מולי (משמאל לימין) ולא שמו לב לזה בכלל....5 דקות אחרי זה שמתי לב ששכחתי להדליק את האורות.

הכוונה שלי היא שבגדול לא צריך להבהל מכל ניידת שעוברת לידך ומיד להנהג כמו זומבי עם 2 ידיים על ההגה.

ולדיון המקורי

50 בעיר, 90 בבינעירוני.

אם אתה נתפס עם יותר מזה במכמונת מהירות אז זה דוח ויש מצב לנקודות.

יוסי.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו ש99% מהמצלמות הקבועות של המהירות הם מצלמים מי שעובר רת 125 קמ"ש

מומלץ לנסוע 110 זה מה שאני עושה ועדיין יש לי רישיון

דרך אגב זה מקור בטוח ולא חרטה לפי סיפורים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו ש99% מהמצלמות הקבועות של המהירות הם מצלמים מי שעובר רת 125 קמ"ש

מומלץ לנסוע 110 זה מה שאני עושה ועדיין יש לי רישיון

דרך אגב זה מקור בטוח ולא חרטה לפי סיפורים

אל תסמוך כל כך על מד המהירות שלך ועל מד המהירות של מכמונות המשטרה.

אני פעם קבלתי קנס על 111 קמ"ש. תאמין לי שזה מאוד מעצבן. הכל בגלל קמ"ש אחד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהמורה שלי בתיכון היה אומר: "מותר להעתיק - אסור להיתפס"

מותר לנסוע רק במהירות המותרת על פי החוק (והשילוט בדרך) נסיעה בקמ"ש אחד מעל המותר - אסורה. אם לא תפסו אותך סבבה :lol: ואם תפסו אז :mm_cry:

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב באיילון יש קטעים של 70 קמ"ש אז אני לא יודע על מה אתה מתבסס שזה אוטוסטרדה (לפחות לא לפי מדינת ישראל).

מדובר על קטעים שהם בשיפוץ כרגע, זה לא מצב קבוע.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מצלמות וכאלה,אז חבר שלי נסע במהירות של 190+

והיתה מצלמה לא צילמה לא כלום ונוסעים עוד ועוד ומגיעים ל210+

עוד מצלמה לא היה פלאש בשני המקרים כלום וזה מצלמות אמיתיות..

אז ביררתי מכמה חברים אחרים שעשו כאלה דברים גם והם אמרו לי שאם אתה נוסע מעל 180 או יותר המצלמה לא מצלמת..

<<<LIVING LARGE>>>

living The Dream

לפני שהיה שטח,היה JEEP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב באיילון יש קטעים של 70 קמ"ש אז אני לא יודע על מה אתה מתבסס שזה אוטוסטרדה (לפחות לא לפי מדינת ישראל).

מדובר על קטעים שהם בשיפוץ כרגע, זה לא מצב קבוע.

גיא

למרות שהם בשיפוץ יש קטעים שאתה "רואה" שאתה יכול לנסוע בהם ממש מהר ועדיין כתוב לך 70 קמ"ש.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מצלמות וכאלה,אז חבר שלי נסע במהירות של 190+

והיתה מצלמה לא צילמה לא כלום ונוסעים עוד ועוד ומגיעים ל210+

עוד מצלמה לא היה פלאש בשני המקרים כלום וזה מצלמות אמיתיות..

אז ביררתי מכמה חברים אחרים שעשו כאלה דברים גם והם אמרו לי שאם אתה נוסע מעל 180 או יותר המצלמה לא מצלמת..

כנראה שאלה היו דחלילים.

אין שום סיבה שהמצלמה לא תצלם אותך על 180 או על 200. מהירות הצמצם שלה מספיק גבוהה כדי לתפוס אותך במהירויות גבוהות מאלה.

בנוסף, אני יודע מנסיון של חברים שאפשר להידפק טוב מאוד על ידי מצלמה גם ב200 וקצת :mad:

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7183 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...