Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידע על אופנוע ב.מ.וו 1938

frik
שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני יודע על אחד כזה משופץ להפליא ונוסע (עם רשיון) בצפון. משהו בעיצוב שלו גורם לו להיות נאה יותר לטעמי מהבימרים המעט יותר מאוחרים.

אני שמח לשמוע ,כנראה שופץ לאחרונה,לא ידעתי על כאלה במצב נסיעה בארץ.יש אפשרות ליצור קשר עם הבעלים?

חן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שהוא דווקא שופץ לפני שנים. ראיתי אותו לפני די הרבה זמן ואין לי מושג אם עדיין במקומו. הבעלים אספן שמחזיק כמה אופנועים נדירים. אין לי איתו היכרות אישית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. אני רוכב על בסיס יומי על R51/3, שזה כיודע אותו הדגם אבל משנת 1952, שהמיפעל שיפר במיקצת. ניתן להשיג ספר רכב ועוד הרבה חומר ברשת לדגם הישן, ללא עלות. תסביר מה אתה בעצם צריך וננסה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום. אני רוכב על בסיס יומי על R51/3, שזה כיודע אותו הדגם אבל משנת 1952, שהמיפעל שיפר במיקצת. ניתן להשיג ספר רכב ועוד הרבה חומר ברשת לדגם הישן, ללא עלות. תסביר מה אתה בעצם צריך וננסה לעזור.

באופן כללי אתה צודק ,חיצונית הם דומים מאד אך המנוע והגיר שונים לגמרי. בשלב ראשון אני צריך ספר טכני מפורט לשיפוץ מנוע וגיר,עדיף באנגלית אבל גרמנית גם טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...
בקרוב יהיה -לא בדיוק אופנוע!

תפרט תפרט... סיקרנת אותנו...

Subaru DL Hardtop 1978 ,Subaru DL station 1979

Triumph harld 1968, Piaggo Vespa SS 1966 with a sidecar

Volkswagen Caddy 1986, Piaggo Vespa Super 1969 with a sidecar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2531 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...