Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה הטעם בכלל בפרוייקט השאפתני של שי אגסי (בטר פלייס)

joker2k

פוסטים מומלצים

• תגובות 3.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השבוע נסעתי מאחורי ZE עם מספר רישוי המסתיים ב-31 (ולא 78, כמו רוב הסדרה).

נסעה בשמחה, אפילו מדבקות השטקר וה-100% Electric היו שלמות.

היו צריכים לתרום לכמה מוזאוני רכב וטכנולוגיה. עם כל החסרונות, מדובר במשהו די ייחודי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיומת 78 זה של בטר פלייס.

סיומת 31 זה אחרי שבטר פלייס התפרקו וקרסו נשארו עם מלאי רכבים בלי רישוי - אז מכרו אותם במקום לחסל אותם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם גם אלה נקראו להחזרה?

ומה שיותר מסקרן אותי - מה קרה עם המכוניות שנמכרו בדנמרק (ונדמה לי שגם כמה בודדות באוסטרליה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי קצת מידע על הפלואנס ZE בחו"ל, נתקלתי במבחן השוואתי מול ניסן ליף בו משתתפת רנו עם לוחית רישוי ישראלית!

המבחן נערך ברוסיה והדיבור ברוסית.. כך שלא הצלחתי להבין מה רכב "ישראלי" עושה ברוסיה .

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם גם אלה נקראו להחזרה?

אף אחת לא ממש "נקראה להחזרה" אלא היבואן מציע לכל בעלי המכוניות לקנות אותן עכשיו בסכום שבטח הם לא יוכלו למכור אותם בשוק הפרטי.

חלק מתפתים, חלק לא.

בזכרון יעקב יש לפחות 3 כאלה שאני מכיר שהבעלים שלהן מצהירים שהם יסעו בהן עד ליומן האחרון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

באגירה, ברחוב שאני גר בו יש עוד אחת כזו, שהבעלים שלה מחזיק אותה כבר כמה שנים טובות- כנראה מתחילתו של המיזם.

צילמתי היום בשש בבוקר, כשיצאתי מהבית:

20170117_060524.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

והסיפור עדיין לא נגמר..

100 בעלי פלואנס קיבלו עיסקת טרייד הרבה יותר טובה ממה שהוצעה קודם, ו-32 עדיין תובעים החלפת סוללה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4918335,00.html

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקביל נודע כי קרסו מוטורס ורנו הגיעו להסכם עם כ-100 בעלי חשמליות, המיוצגים בידי עו"ד יואב רזין ממשרד נשיץ-ברנדס ושות', לפיו תרכוש מהם את המכוניות תמורת רכישת-גומלין של מכוניות חדשות מתוצרת רנו או דאצ'יה והוספת הפרש המחיר. המכוניות יירכשו תמורת 30־60 אלף שקל, בהתאם למחיר שבו נרכשו במקור, והרוכשים יקבלו הנחה של 10,000 שקל ממחירון היבואן ברכישת רכב חדש, כולל הזואי החשמלית, ו-2,000 שקל לרכישת אביזרים.

כך למשל, מי שרכשו את המכוניות ביותר מ-100 אלף שקל - בטר פלייס למשל מכרה אותן כשהיו חדשות בכ-130-140 אלף שקל - יקבלו תמורתן 60 אלף שקל. מי ששילמו בין 75 ל-100 אלף שקל יקבלו תמורתן 50 אלף שקל, מי ששילמו 50 עד 75 אלף שקל - טווח המחירים שבו נמכרו המכוניות שנותרו לאחר קריסת בטר פלייס בידי קרסו וכמה מחברות הליסינג - יקבלו 40 אלף שקל. ואילו מי ששילמו פחות מ-50 אלף שקל יקבלו 35 אלף שקל. המכוניות שתרכוש קרסו צפויות להיגרט.

בכל מקרה זו הצעה יותר ממדהימה. בנינו, שווי השוק של רכב כזה היום הוא שווי הברזל והם מציעים לתחמנים שקיבלו רכב כמעט בחינם לאחר הקריסה סכום מכובד. להשוואה, משפחטומטית בנזין מקבילה שנרכשה בסכום דומה לפני שלוש-ארבע שנים נמכרת כמשומשת במחיר דומה למה שמוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכל בגלל טימטום/תאוות בצע שלא גרסו את כל הצי כשבטר פלייס קרסה ושוב, הפורום הזה מוכיח שצדק בניתוח המצב ובהמלצה לגרוט הכל.

בתור "צדק פואטי" ובכדי שילמדו לכלכל צעדיהם להבא, הלוואי וה 32 האלה יזכו (למרות שכלל לא מגיע להם)ויכריחו את קרסו להחליף לסוללות חדישות ולהאריך אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחן נערך ברוסיה והדיבור ברוסית.. כך שלא הצלחתי להבין מה רכב "ישראלי" עושה ברוסיה .

ממה שהצלחתי להבין, הוא אומר שהמדינה האחרונה שעדיין השתמשה במודל המסחרי שעל בסיסו הרנו פלואנס הזו עוצבה היא ישראל (משהו לגבי החלפת סוללות תדירה).

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עלה בגורל הניסאן ליף?

ניסיתי למצוא כאלו ביד 2 ולא הצלחתי..

נמכרו רק שישה רכבים כאלה עד היום, קשה למצוא אחת.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל שבקרסו לא מבינים שלעם ישראל אי אפשר למכור יותר קומבינות.

אתה רוצה למכור לי רכב חשמלי עם כבל טעינת רשת? אהלן וסהלן.

מתעקש למכור לי עמדת טעינה (אעלק בחינם) ופוטנציאל לעקיצת "טעינה מנוהלת/ חכמה(שוב, אעלק)"?

קח את מלאי הרכבים שלך ואת עמדות הטעינה וטען אותם איפה שהשמש לא זורחת.

זה היה בפלואנס, בליף וכך גם יהיה ברנו זואי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...