Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

TG Parts חלפים ומוסך - חלקי חילוף ומוסך לרכבי קבוצת פולקסווגן - חוות דעת גולשים

שימו לב! השרשור הזה בן 3227 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הוא שרשור ההמלצות של TG Parts חלפים - שיווק חלפים לרכבי סקודה, סיאט, אודי ופולקסווגן.

חברי פורום שביקרו במקום מוזמנים לחלוק חוויות, המלצות וחוות דעת על נותן השירות.

TG Parts חלפים - חלפים לפולקסווגן

נא להקפיד על נהלי כתיבת ההמלצות בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

השבוע שלחתי את דודה שלי לטפל במוסך TG בבני ברק. יש לה סקודה פאביה ידנית ("פאביית מבצע") בת שנתיים שבדיוק יצאה מאחריות. במוסך המורשה בו טיפלה בשנה שעברה רצו בין 1,200 ל-1,400 ש"ח על טיפול 30 אלף לרכב שלה, לפני ברקסים. התקשרתי לתומר מהמוסך שהציע את אותו הטיפול ב-600 ש"ח, כלומר בחצי מחיר.

ואכן, הטיפול בוצע בדיוק במחיר שהובטח, בחלפים מקוריים ובצורה מקצועית.

אחלה מוסך, אחלה שירות, אחלה מחיר. מה צריך יותר מזה?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אותו הטיפול ב-600 ש"ח, כלומר בחצי מחיר.

אחלה מוסך, אחלה שירות, אחלה מחיר. מה צריך יותר מזה? :oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
השבוע שלחתי את דודה שלי לטפל במוסך TG בבני ברק. יש לה סקודה פאביה ידנית ("פאביית מבצע") בת שנתיים שבדיוק יצאה מאחריות. במוסך המורשה בו טיפלה בשנה שעברה רצו בין 1,200 ל-1,400 ש"ח על טיפול 30 אלף לרכב שלה, לפני ברקסים. התקשרתי לתומר מהמוסך שהציע את אותו הטיפול ב-600 ש"ח, כלומר בחצי מחיר.

אחלה מוסך, אחלה שירות, אחלה מחיר. מה צריך יותר מזה?

חלפה שנה, הגיע הזמן לעוד טיפול שגרתי.

גם השנה הדודה הגיעה ל-TG, קיבלה שירות טוב במחיר הוגן.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

היום הייתי אצל TG במגרש חלקי חילוף, חיפשתי אצל המון פירוקיות, ממש הרבה, שטיחונים לסקודה פאביה, רציתי את השטיחונים המקוריים כי הם יושבים טוב, נתפסים בקליפסים המקוריים, ובוא נודה - אין כמו מראה מקורי :)

לא מצאתי בשום מקום, אבל טלפון אחד לTG חלפים הביא לי את מבוקשי, שטיחונים במצב מצויין, שטיפה קטנה והם כמו חדשים, לפי איך שהם נראים הם ירדו מרכב דיי חדש ולא שחוקים בכלל.

והכול במחיר של רבע מהעלות שהיצרן דורש על סט כזה.

מומלץ לבעלי רכבי VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...