Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם זו מצלמת רמזור אדום/או מצלמת בקרת תנועה ?

MisterG
שימו לב! השרשור הזה בן 4468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

יש לי שאלה שרציתי לשאול ואשמח לקבל עליה תשובה .

אם אני יוצא ממנהרות הכרמל לכיוון הקריות , אני פונה בפניה (דיי ארוכה ) שמאלה .על הרמזור של הפנייה אני רואה מצלמה

בנוסף לאחר שאני משלים את הפניה יש ישר רמזור (בנסיעה ישר לכיוון הקריות) שגם עליו מצלמה .

האם אלה מצלמות רמזור אדום ? או שאלה מצלמות לפיקוח תנועה של עיריית חיפה ?

למישהו יש מושג ?

תודה רבה לכולם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחנתי שם בשתי מצלמות לפחות.אחת באמת על הרמזור (של הפניה הגדולה שמאלה)

ואחת עצמאית (שנמצאת אחרי הפניה הגדולה שמאלה ) .חשוב לציין שהן נראות הפוך ממה שנראות מצלמות מהירות, יש להם יותר רוחב לצדדים מאשר אורך של למעלה ולמטה .נדמה לי שהצבע שלהם היה לבן או אפור .

עברתי שם עם תכנת WAZE והיא לא גילתה לי שום מצלמות מהירות או מצלמות רמזור אדום ,

אני מדבר למעשה על הקטע שמתחיל בפניה הגדולה שמאלה מאיזור היציאה ממנהרות הכרמל לכיוון הצק פוסט ואז נסיעה קטנה ישר לכיוון הקריות..שם אני רואה כמה מצלמות שלדעתי באמת הן מצלמות בקרה .

מה דעתם ?

תודה מראש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4468 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...