Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב במחיר של 15000

orhan
שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני בן 22 והחלטתי סוף סוף לקנות את הרכב הראשון שלי!

אני מחפש רכב באיזור 15000 לנסיעות עירוניות בעיקר ולעתים גם בינעירוניות לא משנה לי גיר אוטומטי או רגיל.

חשוב לי מאוד שהרכב יהיה אמין וחסכוני בדלק וכמובן גם שכל נושא התחזוקה שלו יהיה זול.

חשוב לי לציין שאני ממש לא מתמצא בכל נושא המכוניות, ככה שאני מאוד מסתמך על הידע של אנשים פה בפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא עוד פרטים ונוכל לעזור יותר.

אני בערך במצב שלך,וגם כן מחפש רכב ראשון,ככה שאני מניח שאוכל לעזור לך בהתרשמות שלי עד עכשיו מרכבים בטווח הזה.

אתה מעוניין במיני או משפחתית?

הסכום כולו לרכב או שזה כולל ביטוח+בדיקות? {ואם לא,כדאי שתוריד מחיר ותשאיר סכום לזה בצד}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביא עוד פרטים ונוכל לעזור יותר.

אני בערך במצב שלך,וגם כן מחפש רכב ראשון,ככה שאני מניח שאוכל לעזור לך בהתרשמות שלי עד עכשיו מרכבים בטווח הזה.

אתה מעוניין במיני או משפחתית?

הסכום כולו לרכב או שזה כולל ביטוח+בדיקות? {ואם לא,כדאי שתוריד מחיר ותשאיר סכום לזה בצד}

הסכום הוא אך ורק לרכב.

מעוניין ברכב מיני אך חשוב לציין שיהיה מרווח משום שאני גבוהה ויש לי רגליים גדולות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה לאנטיס 97 עד 99

הונדה סיווק 96-97-98

פורד פוקס 2001 אוכל דלק 1 ל10

פלקסווגן בורה 99 טיפולים יקרים אחזקה כבדה

זה התקציב לרכבחים נורמליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה בחור צעיר שמייעד את הרכב בעיקר לנסיעות עירוניות צריך רכב משפחתי ישן?

כאשר ניתן לקנות סופר מיני חדישה יותר,חסכונית יותר וזולה לתחזוקה?

הפוקוס מעל תקציב ה 15 בכלל.

צבי ציין נכון את הספייס,אני הייתי מוסיף גם את הפיאסטה,שרייד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מכיוון שאינני יכול עדיין לשלוח לינקים בפורום, אני שולח לך קישור בה"פ עם שרשור שפתחתי בשבוע שעבר עם תקציב דומה לשלך ודרישות דומות גם כן.

עריכה: לא משנה, גם זה לא אפשרי.

פשוט כנס לפרופיל שלי, וחפש הודעות שכתבתי וכנס לשרשור " ייעוץ ברכישת רכב בתקציב שסובב את ה20 אש"ח"

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה לאנטיס 97 עד 99

הונדה סיווק 96-97-98

פורד פוקס 2001 אוכל דלק 1 ל10

פלקסווגן בורה 99 טיפולים יקרים אחזקה כבדה

זה התקציב לרכבחים נורמליים

לי יש גולף מהשנים של דור 4' , שנת 98' , המנועים של הבורה והגולף אותו הדבר, חוץ מבמקרה שלי שזה המנוע החסכוני.

מה אחזקה יקרה פה כ"כ? אחזקה משתווה בדיוק כמו של מאזדה, טיפול בפולקסוואגן כפול מהזמן של מאזדה, ושל מאזדה קצת פחות במחיר. מה הקטע אז? בסופו של דבר זה משתווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוכר דייהטסו שרייד שנת 98 אוט' עם 180,000 אחרי טיימינג וטסט לשנה, יד3.

בובה של אוטו 0 תקלות, צריכת דלקת של 1 ל13,14 בערך.

אם אתה רוצה פרטים דבר איתי, אני מחיפה.

רוצה עליה 10,900שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4478 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...