Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מציאות באיביי

gozal
שימו לב! השרשור הזה בן 2545 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שעברתי, וגם הזמנתי לחבר סמארטפון, ואת המטען, וכמה כבלים, הכל זמין כרגע לקניה.

רוב המבצעים היותר אטרקטיביים יהיו זמינים 24 שעות, כלומר היום בעוד קצת יותר מ 8 שעות

זה מסתיים. שים לב שחלק מהדברים שהיו בהנחה משמעותית כבר לא במלאי.

יש דברים מסויימים שנמכרים רק בשעות מסויימות, אבל אל תבנה עליהם, כי תוך שניה הם נגמרים

אם המחיר באמת מאוד נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 689
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זה תמיד נכון, תמיד שווה לבדוק. למרות שהרבה פעמים ההפרש מול איביי או עלי אקספרס קטן עד זניח, ואז אני מעדיף את בנגוד, עם שירות נורמלי יחסית, ואמינות, שזה גם שווה משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

לפי מה שראיתי בסרטונים ביוטיוב זה אחלה דבר אז קניתי.

קניתי כזה לפני כחודשיים אולי טיפה יותר, פתחתי ואפילו תייגתי כל חוט לאן הוא הולך אבל לא הייתה לי סבלנות להתקין ברכב.

קניתי גם חיישן זעזועים שנמכר באופן חיצוני ומתחבר ליד חיבור הצמה שם.

ויש אחד נוסף שקניתי לפניו, ללא חיבור לחיישן זעזועים חיצוני, כמו מה שנתת בקישור (בגלל זה קניתי גם את הדגם עם האפשרות לחיישן).

אם תהיה מעוניין לרכוש ממני את אחד מהם, צור קשר בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי 5 כאלה חיישני מיקום סינים(לא הדגם הספציפי שלך) אחד בכל רכב ואני מנהל את המיקומים דרך האתר שלהם שם אפשר להקצות סמל ושם לכל רכב. מאוד נוח

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

מישהו יכול להמליץ על טלפון סיני עד 5 אינץ?

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נגיד עד 500 שקל אבל אז אני כבר מגיע לאזור היד שניה של הארץ.

ראיתי את -doogee x5 pro והוא נראה לי נחמד אבל המצלמה חלשה.

חשוב סוללה פריקה וכרטיס הרחבה.

ועדיף מכשיר לא עדין.

לא מתככנים להשתמש כחנוכיה - תמיד זה יכול לגמור על הראש של מישהו... :wink:

אין ספק. היופי חולף, אבל הרפס הוא נצחי.

בסוף יבוא אחמד וירסס איך שיצא לו.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

יש לי שאלה זריזה ולא יודע אם זה המקום לשאול..

לאחרונה הזמנתי מוצר ממוכר סיני שעברו כמעט חודשיים ועוד לא קיבלתי כלום.. שלחתי לו והוא אמר שזה יכול להתעכב כן הרבה זמן.. ושאל אותי אם לעשות refund או להמשיך לחכות ומצד שני גם שאל אם אני מוכן לשלם לו בעתיד אם אקבל את המוצר..

מבחינה אתית ומוסרית לאחר חודשים האם עליי עדיין חובה לשלם לו? הרי לא קיבלתי את המוצר מתי שהייתי חייב אותו וגם לא אשלם כסף על החזרה. קרה לפני חודשיים עם מוכר אנגלי שבסופו של דבר כשקיבלתי.. שלחתי לו מייל וכסף..

מה הייתם עושים?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר דשו בזה.

המוכר בסדר אם הוא מוכן להחזר הכסף וההצעה שלו אליך הוגנת.

גם הקונה צריך להיות בסדר ואפילו להצהיר, כי אם המוצר יגיע הבמשך - יפנה למוכר לתשלום.

(מה ניתן לעשות אם הפריט מתעכב שלא באשמת המוכר ?

לא מגיע לו תשלום גם אם המוצר יגיע באיחור ?)

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

omar למוכר אין אחריות על התנהלות דואר\מכס ישראל, מעכבים פה מוצרים על ימין ועל שמאל, בעיקר שמיום ליום אוכלוסיית המזמינים מחו"ל גדלה ודואר ישראל נתקל בעומסים, מי שצריך מוצר דחוף שיקנה פיזית באחת החנויות בארץ.. הבחירה שלנו לקנות מחו"ל היא נטו בחירה שלנו בגלל הפאן הכלכלי בעיקר ויש להם חסרונות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לשניכם,

הנה עברו להם עוד 4 ימים ואני עדיין באותו מקום..

מה שאני לא מצליח להבין, עם כל הבלגן בדואר הזה איך עוד לא עלתה חברה מתחרה שתתפוס את השוק המוזנח הזה..?

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הגיע לי מוצר שהזמנתי ב13 לפברואר, ב17 לינואר וב8 למרץ.

המוצר שב8 למרץ התלוננתי שלא הגיע עדיין ולא קיבלתי מענה, המוצר של ה13 לפברואר התלוננתי וקיבלתי תשובה שישלח לי חדש ברגע שיוכל, הוא שלח את ההודעה היום ובדיוק היום קיבלתי אז שלחתי לו הודעה שהגיע ואין צורך, המוצר של ה17 לינואר התלוננתי מזמן והוא אמר שישלח חדש, היום שלחתי לו הודעה ואמרתי שהגיע המשלוח הראשון וברגע שיגיע השני אני אשלח לו חזרה אבל ציינתי שזה לא ישלח בדואר רשום אלה בדואר רגיל - כמו שהוא עשה, הוא אמר שאין צורך ואם יגיע אני יכול להשאיר את זה אצלי באהבה.

יש עוד כמה מוצרים שהזמנתי לפני ה17 לינואר ועוד לא קיבלתי..

בכל מקרה, החבילות ממש ממש מתעכבות. העיר שלי ממש קטנה ומחולקת לכ5 איזורים (שדרות), הדואר שולח מוצרים לאיזור שלי ולאיזור שליד בעזרת סופר מסויים שממוקם באיזור שלנו, היום כשהלכתי לקחת את המוצרים גיליתי שמתוך 3 חבילות רק אחת אצלו ו2 בסניף דואר הראשי (יש רק אחד בעיר), כששאלתי למה הוא הסביר שיש עומס מטורף ומשבוע לשבוע אנשים מזמינים יותר ויותר, מעבר לאנשים שמזמינים יותר מבחינת כמות הוא אמר שגם כמות מטורפת של מצטרפים חדשים, אז לצערו הוא מוותר על איזור אחד (שלי) ויקבל דואר רק של האיזור שלו כי הוא לא מסוגל לעמוד בעומס.

אחרי כל החפירה הזאת, המסקנה היא אחת - להתאזר בסבלנות, סבלנות שעולה לנו בזמן הגנה שיש לנו בקניות מחו"ל לצערי אך זה מה יש, המוכרים בחו"ל לא אשמים שדואר ישראל לא ערוך לעומסים המצטברים, מעבר לזה שהיה חג עכשיו והם לא עבדו וכשחזרו לעבוד הם התחילו עם עומס מטורף שגרם לעיכוב גם הוא. מעבר לזה שהישראלים בכיינים ואוכלי חינם (לא מדבר עלייך, מדבר על אלו שמתלוננים אחרי 3 שבועות שלא הגיע או אלו שהגיע ומתלוננים סתם ככה שלא הגיע או הגיע שבור כדי לקבל זיכוי כספי או עוד מוצר מתנה) אז הרבה מוכרים מחו"ל לאט לאט מפסיקים משלוחים לישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...