Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אישור מידת צמיגים 165-15 בחיפושית (נערך)

~shay~
שימו לב! השרשור הזה בן 2014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המכון טסטים לא מסכים לאשר לי למרות שזאת מידה נפוצה בחיפושיות..

המנהל דרש שאני יביא לו צילום מהספר מידות שאומר המידה חוקית -דבר שהוא יודע שאין.

מה אני עושה חוץ מעמדה 1?

"זול וזוגלובק - שניהם מתחילים בזין, ובשניהם תקבל נקניקיה"

חיפושיות 73-74

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המידה המקורית בחיפושית היא 155X15.

אין שום אפשרות להשיג צמיגים כאלו חדשים, ולכן כולם מרכיבים 165X15 שמאושרים ע"י מכון הרישוי בזמן הטסט.

גם לוולבו 144 יש במקור צמיגי 165X15, ומיד לאחר שקניתי את המכונית הרכבתי צמיגי 175X15 שהוזמנו מבעל הפנצ'ריה ע"י בעל וולבו 164 ולא הורכבו.

אישרתי את הצמיגים ללא שום בעיה במבחן הרישוי, וכשחזרתי למידה המקורית קיבלתי אישור על כך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

18565X15 ו 195X65X15 הפכו בשנים האחרונות למידות הכי נפוצות בשוק הצמיגים.

מאזדה 3, יונדאי I30, פורד פוקוס וטויוטה קורולה משתמשות במידות האלו, ומחירי הצמיגים האלו בהתאם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

מצטער שהקפצתי שירשור ישן אבל עשיתי חיפוש וזה מה שעלה.

בכל אופן, חן, אם אני אגיע לטסט עם וולבו 144 כאשר מורכבים עליהם צמיגם 165X65X15 חדשים. האם תהיה לי בעיה כל שהיא? על הישנים רשום רק 165X15 האם זה יגרום להם לא להעביר אותי אם יש גם את ה 65 בתוך המידה?

עריכה אחרונה על ידי Cerebral Cortex

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

ישראל טילן, המיתוס והאגדה, מגדולי מהנדסי ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה בעיה לפני שנתיים,שיניתי בעמדה מספר 1 בירושלים הבוחן האדיב והסבלני בדק בעצמו את צמיגיי הרכב וחתם,ניגשתי עם הרשיונות למשרד הרישוי הפקידה שינתה ל165 על 17 בטעות תיקנה את זה ומאז הכל בסדר .

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חתך ברירת המחדל הוא 80 - תקווה שלא תיפול על בוחן קפדן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים במידה 165X65X15 לא יאשרו לך בשום מקרה.

כשרציתי לעלות מידה מ 165X15 למשהו קצת רחב מצמיגי האופניים המקוריים, פניתי למחלקה הטכנית במאיר, יבואני וולוו.

לשמחתי, נמצאים שם אנשים שנהנים לראות את התוצרת שלהם מלפני עשורים רבים, ואישרו לי לעלות ל 185X65X15.

עם המסמך שהגיע אלי בפקס ניגשתי לטסט, ושם דיווחו על השינוי למשרד הרישוי, כך שברישיונות הבאים שיגיעו תופיע המידה החדשה.

זו מידה נפוצה מאד (יונדאי I30, פיג'ו 207, אופל קורסה ועוד) ואפשר לקנות רביעייה איכותית ב 1,000 ש"ח.

השיפור באחיזת הכביש לא פחות ממדהים, הן על כביש יבש והן בכביש רטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים במידה 165X65X15 לא יאשרו לך בשום מקרה.

כשרציתי לעלות מידה מ 165X15 למשהו קצת רחב מצמיגי האופניים המקוריים, פניתי למחלקה הטכנית במאיר, יבואני וולוו.

לשמחתי, נמצאים שם אנשים שנהנים לראות את התוצרת שלהם מלפני עשורים רבים, ואישרו לי לעלות ל 185X65X15.

עם המסמך שהגיע אלי בפקס ניגשתי לטסט, ושם דיווחו על השינוי למשרד הרישוי, כך שברישיונות הבאים שיגיעו תופיע המידה החדשה.

זו מידה נפוצה מאד (יונדאי I30, פיג'ו 207, אופל קורסה ועוד) ואפשר לקנות רביעייה איכותית ב 1,000 ש"ח.

השיפור באחיזת הכביש לא פחות ממדהים, הן על כביש יבש והן בכביש רטוב.

סליחה, טעות שלי. התכוונתי ל 165X60X15. ראיתי שאת המידה הזאת דווקא לא בעיה להשיג.

משיחה עם כל מיני אנשים נאמר לי שכאשר אין אזכרה מפורשת אז הכוונה היא לחתך 80.

ראיתי שכן יש להשיג 165X80X15 אבל המחיר שלהם הוא לא ממש זול. אין לי בעיה להשקיע בצמיגים אבל אחרי הכל מדובר ברכב שאולי ייסע 500 ק"מ בשנה.

דיברתי עם מכון הטסטים באזור שלי והוא אמר שהוא ישמח לתת לי את כל האופציות שמבחינתם מתאימות לרכב שאיתם אני יכול לעבור טסט. אבל הוא מתעקש שאני אסע עד אליו.

אז אתה אומר שכדאי לנסות להחליף למידה כמו שלך?

"אני מתחפש לטיפת שמן במערכת ההנעה ומתחיל לזרום בתוך כל הצינורות, השסתומים והקופסאות ואז אני מאתר את התקלה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן.

כשאין איזכור, החתך 80.

הוולוו 144, לדוגמא, הוצעה גם עם צמיגי 185X70X15, אלא שצמיגים אלו נדירים מאד, מיוצרים בסדרות קטנות ומחירם בהתאם.

צמיגי 185X65X15 מתאימים מצויין לחישוקים ולא נראים מוגזמים.

אני קיבלתי אישור מהמחלקה הטכנית של "מאיר" ולמכון הטסטים לא נותר אלא להשלים עם זה..

לדעתי, זה עדיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
אכן.

כשאין איזכור, החתך 80.

הוולוו 144, לדוגמא, הוצעה גם עם צמיגי 185X70X15, אלא שצמיגים אלו נדירים מאד, מיוצרים בסדרות קטנות ומחירם בהתאם.

צמיגי 185X65X15 מתאימים מצויין לחישוקים ולא נראים מוגזמים.

אני קיבלתי אישור מהמחלקה הטכנית של "מאיר" ולמכון הטסטים לא נותר אלא להשלים עם זה..

לדעתי, זה עדיף.

סליחה שאני מקפיץ את השירשור.

יש לי הזדמנות לקנות צמיגים במחיר מעולה.

לגבי 185X65X15

איך מקבלים כזה אישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2014 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...