Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לאשר טורבו במשרד הרישוי

שימו לב! השרשור הזה בן 4420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא עשיר ובטח לא עלוקה מה שאומר ש...:roll:

בעצם עשיר הוא עשירון עליון, שלא איכפת לו כמה ישלם, כי יש לו.

הפראייר הוא מעמד הביניים, שעובד אפילו בעבודה טובה ובמשכורת מכובדת, אבל גן תלוי במשכורת, אותו אחד שנעלץ לשלם מסים שמכבידים עליו, אבל אין בררה, הוא נהנה מדלק יקר וממלואים, וקצת סובל כאן, אבל בגלל המשפחה וגיל ה30+ יחשוב פעמיים לפי שיעבור את הארץ למקום אחר.

העלוקה ויסלחו לי רבים אנשים שלא רצו להתפתח ( מאה שערים מלא בכאלה ), אנשים שלא תרמו את שלושת השנים לצה"ל או לגוף אחר חברתי או אזרחי ( כמובן לא מדבר על כאלה שיש להם פטור אמיתי מוצדק מסיבה רפואית או נפשית, ולא כל הלוקשים ), ואני חייב להתנצל עוד הפעם כי רבים לא יאהבו את מה שאני ירשום בהמשך, אמאות חד הורית ( שלא בצדק), אנשים שלא רוצים לעבוד, נכים, עבריינים וחולי נפש, רוב מקבלי קצבת שארים מביטוח לאומי.

הפראייר היא דמות מפתח במשווה, מעמד הביניים - הוא עובד למען העשירים, כי הוא יודע לעבוד הן בראש והן בגוף.

ומשלם בשביל העלוקות ( גם העשיר משלם, אך זה מורגש לא כמו שזה פוגע בפראייר ), שכן החלוקה על מתלות העם ואזרחי המדינה והמשאבים אינה מתחלקת בשווה, ולכן רוב החובות והמסים נופלים על הפראייר, הפראייר אבל רוצה לחיות טו, ולכן המדינה והבנקים נותנים לו אפוריה ותנאים שיפוטם כמו כבש לפני שחיטה, הוא ממוכר לתרבות הצרכנית וממושכן במשכנתא ועוד כל מיני הלוואות, כך שראלית גורמים לו להרגיש שהוא חייב, למרות שבפועל מתמטמים אותו ומבלבלים אותו, כדי שימשיך להיות חמור שעליו נשענת בעצם כל המדינה.

ולכן קשה לפרום המעגל כי כבר יש לפראייר התחיבויות, שאינו יצא מהם לעולם, ולכן ירוץ כמו אוגר בגלגל שבכלוב, ללא האפשרות להגיע לקו סיום.

אין מה לדבר על העשיר.

העני ברוב הסיכוים מעדיף לקבל את הפרוטות שנותנת לו המדינה, או הגרוש המסכן, ולבכות על המצב לא טוב שלו, ועדיין לא לרצות לשנות אותו בפועל, למה כי המסכן בישראל לא עושה כלום, אלה לפעמים גם נוסעים במכוניות חדשות, כך שאין פה משהו חדש, האנשים האלה אצלי נקראים העלוקות.

ברגע שכל מעמד הביניים יחליט לעזוב, המדינה תבין, מאד אלה שרצו להצליח ולהתקדם ולתרום למדינה כל כך חשובים לה, ומדוע היא פוגעת דווקא בהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

איך נכים, חולי נפש ואמהות חד הוריות (בצדק או שלא בצדק) הם עלוקות אצלך?

ומה זה אמא חד הורית שלא בצדק?

הדברים שלך מזכירים לי תקופות חשוכות :shock:

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגירה להזכירך, לא לחינם אני סטודנט לקרימנולוגיה פוליטיקה וממשל.

אני יגיד שכל מי שמרשה לעצמו לחיות במדינת ישראל או עשיר או פראיר או עלוקה.

לצערי ידוע לי על מה אתה מדבר, אולי לא בדיוק, אך בכללי בהחלט.

לדעתי כדאי שתתמחה בנושא הלימודים לעומק ,

מדינה היא חברה , כאשר סך האזרחים תורמים ומקבלים , ואם יש חריגים הכנס אותם בחוכמה לחברה .

יש נכים אשר למזלם הביש , נולדו נכים - תמוך בהם הכנס אותם לחברה , והם יהיו יצרנים , ואולי נרוויח מהם גם מיסים ..

יש אשר נפצעו בתאונות , כולל בכביש ( זה סיכון החל על כל אזרח )

יש אזרחים , אשר התגייסו לצבא , כולל קבע , ובמסגרת לחימה והגנה על החברה והמדינה שבה אתה חי , נפצעו .

ומבחורים חזקים אשר הובילו בחברה - היום הם נכים .

התלויים בדיוק כמוך בגחמות השלטון המינהלי של פקידי המדינה .

ועדיין לא מוותרים , נלחמים על מקומם בחברה , עובדים ומשלמים מיסים , ומתוסכלים כמוך מפקידי משרד התחבורה והרישוי

הכה באשמים בחכמה , בחוסר הבושה המחלחל בכל מקום , ובשרירות ואי החוכמה במינהל ובממשלה .

ולנושא הדיון -

יש להסתכל על כלל המפרט הטכני של הרכב עם מנוע הטורבו , לא רק כי ברכב הנ"ל יש אפשרות למנוע טורבו .

לבדוק אם היצרן ביצע חיזוקים נוספים בשילדה , מוטות פיתול ומתלים, סוג מערכת הבלמים וכו' .

לכן צריך את המחלקה הטכנית של היבואן בארץ , אשר תאשר את כלל השינויים . לפי מפרט היצרן לרכב עם מנוע טורבו .

בד"כ זו עלות כספית גבוהה , בשל עלות השינויים הללו בארץ עם המיסים הספקים והריחוק מהיצרן .

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

SP וליין מן הנכבדים.

אני יודע על מה אני מדבר, איני מפלא אף אחד, בסך הכל טוען שמי שכן יכול לעבוד ולתרום עושה את זה בשביל כולם החלוקה היא לא שווה.

נכה לא בצדק יודעים מה זה ? כאשר בא אלי בחור ואומר לי תן 15000 ש"ח נלך לפסיכאטר ונסגור איתו שתקבל נכות 75%.

ואז אני כבר עם חוקים אחרים.

רוצים לשמוע מה היא אם חד הורית שלא בצדק? כל אישה נשוא שיכולה לסחוט את בעלה למה, כי היא תמיד תמצא לעצמה סידור כל שהוא, אבל ממנו היא תוציא חצי מהכל וגם מזונות.

אתם לא יודעים כמה ביקרתי לילה אימאות כאלה שהגרוש בהרחקה הן לא עובדות מקבלות ממדינה, מהגרוש, המבקרים המזדמנים מביאים איתם אוכל ציוד ומתנות, אתם יודעים בשביל מה, היחס לילדים הוא מנימלי ואף פחות מזה.

בטח שהיא תרצה להמשיך לחיות כך, וזה תרבותי אם חד הורית שלו בצדק.

ויש עוד הרבה שמשטמטים מפה ומשם מתשלומי ארנונה מסים ומילוי חובות אזרחיות.

ולכן אנחנו הפראיירים משלמים את חלקם בחברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוזה או שהמשפט הזה נכתב ע"י מישהוא שקנה 107 ומחפש לה קיט סופרצ'ארג'ר??

אתה הוזה 8)

אין לי 107, אלא C1 , ולמעשה מכרתי את כל 'צי הרכב' הקודם וקניתי מכונת חיסכון חמודה (הסיטרואן) ומכונת פאן ספורטיבית, חוקית, חוקית לחלוטין, עם יתרון מגניב בפקקי המדינה ההזוים, אבל בעיקר בשביל הנשמה... דרך אגב, גם היא חסכונית מאד, יחסית ל 3.5 שניות ל 100 שהיא מייצרת ... :-)

חוצמיזה בגירה, סופרצ'רג'ר זה לא טורבו , הוא יושב במקום המדחס של המזגן, ודוחס משהו אחר ......

ליאור

423008_10150584004983486_779823485_8893196_1727749449_n.jpg

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4420 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...